Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Przecież listy to najlepsza możliwa rzecz. Wszystko jasne, klarowne z opisaną godziną, datą itp. O wiele lepszy sposób niż jakieś potajemne robienie składów na PW na Steamie czy gra za zasługi lub skill. Chociaż takim sposobem to ja bym w każdym verze miał miejsce zapewnione tongue_prosty.gif

Jedyne co, to trzeba regularnie i aktywnie po ostatniej rozegranej kontrze przeglądać forum żeby zapisać się w pierwszej ósemce na kolejną rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomoslav ciebie moźemy ledwo przeboleć, nawet jak jesteś na liste wpisany. A komentując twój szczyt formy w 2009r myślę tylko o tym jak biegałes po spicie na bagiennej gorączce. :3

" Ja chcę znowu loss'a " - Tomoslav (jakies 3 lata temu)

A co do tabeli... przecieź to jest bardzo łatwy sposób na nabijanie sobie postów na forum. Wystarczy dopisać siebie na liste, coś tam zabajerować i już posty są. Taki krasnolud ze mnie. Dawać mi już kolejną rangeee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się pomieszało, bo specjalnie dałem sobie 15 minut zapasu żeby ogarnąć wyniki wyborów które przecież kończą się o... 21.00 Także dla mnie nie ma problemu, ten kwadrans mnie nie zbawi. Myślę że i tak większość będzie online na Steamie koło równej 20, także najwyżej zrobi się wcześniej lobby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ty masz tytuł Johny Ogarniacz....

Więc jeżeli będą wszyscy to zagramy o 20:00

1 Animal

2 Kazimierz III Wielki (propeth)

3 Tomoslav

4 Masil

5 Repta

6 hodaczki <3

7 Psycholog

8 Omiś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było przepięknie, pomimo paru problemów natury technicznej Psychologa, wystartowaliśmy z małym opóźnieniem. Zaczęliśmy od poziomu z hotelem, na którym jeszcze nie lamiłem. Potem to już pasmo porażęk i nędzy. Ciagłe upominanie ze strony współgraczy (w życiu się tak nie wstydziłem za siebie), ale wszystko utrzymane w miłym tonie - cud, miód i orzeszki. Mam nadzieję na kolejną kontrę. Postaram się nie być kulą u nogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc w telegraficznym skrócie:

20.24: Propeth prosi o minutę zw, bo idzie siku

20.48: Masil i jego chamskie odzywki względem Hodakiego. Dawać skriny i dowody na to. Skazać tego koszalinianina!

21.11: 15- godzinne ustawianie krzesła przez Reptę (na szczęście się udało)

21.33: Masil skacze za 25 na finale DC na mastera ekipy przeciwnej (czytaj - mnie)

A tak już bardziej serio - drugi versus i znowu nie lada emołszyn. Zaczęliśmy w składach ja, Hodaki, Misiek oraz Psycholog, na przeciw nam stanęli Masil, Repta, Propeth oraz Omiś. Pierwsza mapa na remis, jedynie przeciwnicy mieli lepszy dmg. Przy okazji tej mapy potrenował swoje zdolności wymachu łomem kiedy przed wejście do windy Masilowy hunter dostał heada.

Druga mapa i masakracja demejdza. Zaczęło się od zestawu Jock, Charg, Spiiter i zaraz 2 leżało. Potem przeciwnicy zmienili pozycję swojego leżenia o jakieś 10 metrów, na dodatek dołączył do 2 powalonych kolejny jegomość. Skończyło się na deadzie Masila. Widać było jeszcze mały staż godzinowy Omisia w Lefcie, ale tutaj to wyglądało jakby ktoś grał bez dźwięku i monitora (bez obrazy) My doszliśmy do końca i mieliśmy 300 pkt przewagi. 3 mapa i wymiana tzn. na Psychologa czekaliśmy swoje minuty, ale doszliśmy do wniosku że nie mamy co dłużej zwlekać i dajemy pierwszego rezerwowego jakim był Bimbrownikus. Przy okazji tego że dowiedzieliśmy się, że łączy się z Holandii, doszedł też dziwny zapach przez jego mikro pewnego zielonego chwasta tongue_prosty.gif

Co zdecydowanie utkwi w pamięci w tej części to na prawdę pierwszo klasowy Charg Propetha (GZ!) oraz dojście we 3 na blacku drużyny przeciwnej do safe'a. Błagalnym tonem krzyczałem żeby Misiek z Bimbrownikusem dali radę powalić pozostałych, a samemu w tym chaosie skoczyłem Hunterem na złego Ocalałego.

Finał nasi adwersarze zagrali zaskakująco słabo. 3 wlane kany i totalny kataklizm na I piętrze sprawiły, że mieliśmy teoretycznie niewiele roboty. Jednak był moment że o mało co Hodaki nie dołączył by do mnie jako powalony przy naszych 3 wlanych kanach i były by problemy. Na szczęściu Misiu w porę ogarnął, a winnerskiego kana wlał bodajże Bimbrownikus.

Nowy tydzień i niestety dla mnie druga zmiana w robocie. A to oznacza że najwcześniej będę do gry w sobotę w okolicach 21.30, a raczej nie wierzę że tak późno byście zaczynali, także sobota również odpada. Jednak za tydzień w niedzielę już jestem gotowy o każdej możliwej godzinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BADUM TSS~~

Tomek ładnie wszystko opisał w poście powyżej. Dostaje odemnie 2/10 biggrin_prosty.gif

Myślę, że możnaby zagrać w środe ale to jeszcze do ustalenia, czy wam, moi przyjaciele pasuje.

Natenczas zróbmy kolejną listę i przy okazji napiszcię jaki dzień wam odpowiada.

Środa godzina 19

1.hodaki

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Rezerwa

1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż dzisiaj chyba nie zagramy. Hodaki który ogarnia wszystko chyba się nie zjawi. No trudno, a miałem ochotę zagrać :D

Coś czuję że ten temat za niedługo znów ucichnie (albo po prostu nikt dzisiaj nie miał czasu). Tak czy siak czekam na nexta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja nie mogłem za bardzo się zjawić, napisać też za bardzo nie miałem jak, bo mi się pakiety internetu skończył w telefonie... Ale nie martwcie się moi przyjaciele, zorganizujemy coś napewno. Wakacje to przecież, będą się sami pchali do lobby. Teraz to tylko taki przedsmaczek tego co będzie się działo... A także zwrócenie uwagi większej ilości osób. Propeth z 4 z polskiego opiszę pewnie kiedyś jakiś meczyk. No cóż, nie wypaliło raz. Więc zacznijmy może jeszcze raz... od początku...

Chętni na piątek w godzinach 19-20?

Cóż za pytanie... Przecież wiem, że są! Więc dopisujemy się na listę i obok swojego miejsca proponowaną przez siebie godzinę.

1. hodaki

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

ps. Przepraszam za nie ogarnięcie tej środy, mam nadzieję, że wybaczycie mi i napiszecie mi "<3" w następnych postach :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...