Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Dobra chłopaki ładnie leci juz POLAND POWAAH GOGOGO

jest nas troche, niektórzy nie mają kont ale pisałem z nimi na steamach.

aktualnie lista chętnych wygląda tak:

1.hodaki

2.Bimbrownikus

3.Pejdzejro

4.lafayette12345 (bardziej znany jaki misiek)

5.Lago

6.Krokiet

7.Konserwant

8.Kriliek

9.Echo

10.Haunting

11.alkanes328

12.virion

13.Psycholog

14.Krzemyk

15.UltraYeti

Wbije tomoslav nasza legenda polskiego lefta i napisze tutaj rozprawkę pewnie zaraz jak zobaczy co jego mlodziutki, hodaczki robi. az mu serduszko urosnie xDD

Wszelki kontakt ze mna na moim steamie: http://steamcommunity.com/id/hodaki/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbije tomoslav nasza legenda polskiego lefta i napisze tutaj rozprawkę pewnie zaraz jak zobaczy co jego mlodziutki, hodaczki robi. az mu serduszko urosnie xDD

Po prostu muszę napisać w tym temacie, po takiej zachęcie :)

Jestem chętny na grę, ale jak pisałem z Hodakim na PW, za dużo nerwów i czasu natraciłem na organizację gier forumowych, także ja będę jej tylko szarym uczestnikiem(jeśli do jakiejkolwiek gry dojdzie). Super by było powrócić do starych czasów, choć i tak uważam że z tej dużej listy pewnie 1/3 odpadnie już w przedbiegach z najprostszych przyczyn typu niestawienie się na umówiony czas tak jak już to dawniej bywało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie lista chętnych wygląda tak:

1.hodaki

2.Bimbrownikus

3.Pejdzejro

4.lafayette12345 (bardziej znany jaki misiek)

5.Lago

6.Krokiet

7.Konserwant

8.Kriliek

9.Echo

10.Haunting

11.alkanes328

12.virion

13.Psycholog

14.Krzemyk

15.UltraYeti

16.MasiL

17.Tomoslav

Więc wstępnie umówmy się na piątek o godzinie 20. Więc proszę się zapisać w liście. Lub potwierdzić swoją obecność wysyłając mi wiadomość na steamie (podaje jeszcze raz:http://steamcommunity.com/id/hodaki/) Ale proszę zapisujcie się jak będziecie w 100% pewni. Jeżeli komuś by wypadło coś ważnego lub nie mógłby grać, to napiszcie do mnie też lub tutaj, ale z wyprzedzeniem minimum jednogodzinnim

(Dopisujcie się kolejno w miejsca 1-8 poprzez skopiowanie tabelki)

1 hodaki

2

3

4

5

6

7

8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec 23.05 (piatek) 20:00

1 hodaki

2 Pejdzejro

3 Lago

4 VirionMega

5 Tomoslav

6 Repta

7 Psycholog (napisze on sam coś od siebie później bo jest teraz zajęty)

8 UltraYeti

Lista rezerwowych (w razie gdyby ktos z pierwszej 8 sie nie zjawil)

1.Misiek

2.

W razie jakichkolwiek pytań zgłaszać się: http://steamcommunity.com/id/hodaki/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było mega. Dziekuje za miła gre i super atmosfere. Repta przez 3 lata nie odzyskał słuchawek czy tam miktofonu. Tomoslav jak padał wszędzie, tak pada do tej pory, ale teraz może się tłumaczyć długą przerwą. Versus bardzo udany moim zdaniem tylko szkoda, że na początku było zamieszania troche z zawodnikiem. Myślę, że gdyby nie to to mogłoby być nieciekawie dla mojej drużyny. Jednak wygraliśmy z przewaga ponad 300punktów. Gra była bardzo wyrównana. W przeciwnej drużynie grali Masil,Maniek,Bimbrownikus,Misiek. Dobrze jest znów zagrać w większości starą paczką. Oby tak dalej Panowie. A myślę, że do wakacji osiągnie się znów wynik 10s i full lobby. Zaraz ktos opisze pewnie przebieg gry w szczególach. Odemnke wielkie dzięki i zapraszam na następną kontre. Liste juź zrobił Propeth <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze było poczuć tą atmosferę w lobby, zobaczyć "we wait" na czacie, czy wreszcie powiedzieć kultowe "Miśka nie mamy, teamy nie równe" Jest duża szansa że stare czasy nareszcie powrócą. Duże brawa dla Hodakiego, który to wszystko poskładał, zorganizował. Na prawdę nie spodziewałem się że to wypali, a jednak.

Graliśmy na Karnawale w timach Repta, Hodaki, Virion, ja kontra Masil, Misiek, Yeti, Maniek. Pierwsza mapa zakończyła się niespodziewanym upadkiem przeciwników po zejściu z dachu. Nie da się ukryć że ta sytuacja ustawiła całe spotkanie. Repta mający najwięcej dmg po wejściu po crashu - impossible is nothing. Potem nastąpiła wymiana, odpowiednio Yetiego wymienił miłośnik filmów vintage czyli Bimbrownikus. O 2,3 i 4 mapie trudno coś ciekawego napisać. W miarę wyrównanie, najważniejsze że przewaga w okolicach 300 dalej miała miejsce. Finał w miarę ogarnęliśmy, i jeszcze przed wsiadaniem do heli mieliśmy przewagę na winna.

Ogółem przez długi czas byłem najsłabszym ogniwem, i na dobrą sprawę dopiero na finale najbardziej się wkręciłem i przypomniałem sobie mój szczyt formy z 2009 roku kiedy jak to wspomniał Masil owniłem wszystko i wszystkich. Taktycznie zapamiętam z tego vera agresywne Boomery Miśka, oraz pomieszanie z poplątaniem naszej gry infectami. Boomer ostatni i wszystko jasne.

Jutro z wiadomych przyczyn gra odpada, bo finał LM oglądają wszyscy oprócz Hodakiego, jego siostry oraz Bimbrownikusa który będzie oglądał "Przeminęło z wiatrem", ale na niedzielę na 20.15 jestem jak najbardziej chętny.

Propeth nie napisał o jakim dniu mowa, ale załóżmy że ten czas mu odpowiada. Najwyżej napiszę update'a.

25.05 (niedziela) godz. 20.15:

1 Kazimierz III Wielki( lub Prophet posługuje się zamiennie)

2 Tomoslav

3

4

5

6

7

8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.05 (niedziela) godz. 20.15:

1 Kazimierz III Wielki( lub Prophet posługuje się zamiennie)

2 Tomoslav

3 Masil

4 Repta

5

6

7

8

Gra była bardzo przyjemna :D Tomoslav znów trzymał wysoką formę :) Oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.05 (niedziela) godz. 20.15:

1 Kazimierz III Wielki( lub Prophet posługuje się zamiennie)

2 Tomoslav

3 Masil

4 Repta

5 hodaczki <3

6

7

8

Repta zrób mikro bo tęsknie bardzo. GOGO forumowicze zapisujemy się!! 3 wolne sloty + sloty rezerwowe GOGO POLAND!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...