Jump to content
BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Recommended Posts

To kontynuujemy naszą zabawę? Jeśli tak to wstępnie piszę się na jutro w godzinach wieczornych ;)

@UP:

Ten temat służy do umawiania się na gry a nie kupowania/szukania opinii o sprzedających.

Hejka wszystkim. Przez tydzień (potem przerwa i po powrocie znowu mogę) jestem chętny na kilka gierek w L4D2. Wróciłem po baaaaaaaaaaardzo długiej przerwie, a jako, że nie chce się brać za coś nowego, a potrzebuje szybkiej rozrywki na krótsze i czasem dłuższe chwile to pomyślałem właśnie o tej dawno nie uruchamianej przeze mnie produkcji. 17 lat mam więc spokojnie, żadnym trollem 10-cio letnim nie jestem (zresztą wystarczy wejść na sprzętową część forum by wiedzieć kim jestem ;)) i szukam kulturalnych, a przynajmniej chcących się wspólnie pobawić chętnych graczy :P

Preferuje skype'a (nazwa w moim profilu), ew. mumble, bo to znam i najwyżej szybko pobiorę. Jak coś to pisać tu lub najlepiej na priv!

A na steamie nazywam się jprzybylo, albo TvSuperStar (tak zmieniłem by było widoczne dla innych, ale nie wiem jak to działa, nie znam się na tym :P).

Pozdrawiam i mam nadzieję, że ktoś się znajdzie klaszcze.gif

Szukam kogoś do przejścia wszystkich kampanii na normalnym poziomie trudności wink_prosty.gif Aktualnie mam sporo czasu. Mikrofon również posiadam. Mój nick na steam: MickeyTheKiller

Edited by rsreberko

Jak wroce (koło 15-18) to codziennie mozemy pograc przynajmniej przez lipiec. Mamy poki co chyba 5 osob (mowie o posiadanych przeze mnie w znajomych), łącznie ze mna, ktorzy aktywnie graja w l4d2. Z rsreberkiem i debugiem bedzie nas 7, wiec mozna nawet kontre walnac :P Głownie jednak gramy w kampanie na zaawansowanym lub wyżej z komunikatorem głosowym z gry ;)

Byłbym chętny, ale :

-przez Skypa gadać nie mogę przez około 2 tyg lecz słuchać mogę.

Chętni niech zaproszą na Steam Kretox

Edited by specjalista7od7bytu

Możecie też dodać mnie i Tomoslava ;) Jesteśmy członkami starej gwardii :D (przejrzyjcie sobie pierwsze 100 stron tematu xD)

To lepiej ktoś napisz do wszystkich PW aby umówić się na wspólną partyjkę o określonej porze.

W powrót verów sprzed tych klimatycznych, z masą mega dziwnych rozmów przez micro i przede wszystkim ze starą gwardią o której pisze repta już nie wierzę, bo sam mogę dać siebie za przykład że np. w tym tygodniu mam drugą zmianę więc gra mi odpada. Innym też priorytety się zmieniły, co mnie absolutnie nie dziwi. Jednak gdyby udało się stworzyć w pełni vera forumowego z tych osób co są obecnie to będzie fajnie. Invite porozsyłam, a czy ktoś będzie dochodził do gier kiedy będą szły zaproszenia do gry to już inna sprawa.

Ładna grupka widze sie zebrała. Do kampanii proponuje w grze lub przez pv sie kontaktować, ewentualnie tutaj jesli beda plany dalsze jakies (na przykład na następny dzien), tutaj rowniez dobrze jesli bedziemy ustalać versusy dlatego proponuje aby kazdy chetny odwiedzał raz chociaz dziennie ten temat. Poki co ja jeszcze jestem za granica, ale i ja cos pokombinuje jak wroce ;) Jak na razie wszystko sie udawało :)

Pozdrawiam wszystkim "przetrwalych" ze słonecznej Bułgarii :P

Edited by TvSuperStar