Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

To może jutro byśmy zrobili tego strength in numbers? Oczywiście nie wiem ilu osobom to pasuje, więc jeśli nie to podajcie inny termin, trzeba się w końcu umówić na tego aczika :)

I oczywiście odezwijcie się w tym temacie, bo ostatnio się jakoś nie załapałem na grę ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno 3 razy poświęcać się nie będe. Wcześniej zapraszali mnie ludzie do aczika to pograłem choć go mam, ostatnio repta i inni chcieli go zdobyć to ok. Póżno graliśmy to prawda, ale przecież są wakacje i posiedzieć dłużej do 1.00 nic by się nie stało. Proponuję pójść za pomysłem Bimbra i repty i pościagać te kampanie zmodyfikowane. Nie ma co ukrywać że obecne są ograne do bólu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ustawmy sie dzisiaj na 22.00 ?

Piszcie kto gra. Trzeba zebrac 8 osob i kto pierwszy ten lepszy.

Dla tych, ktorzy jeszcze nie sciagneli to linki wrzucalem kilkanascie postow wczesniej. Dodatkowo musicie miec tez "Add-on support" ( library -> tools ). Najlepiej tez, gdyby graly same ograne juz osoby, bo ewentualne ragequity popsuja cala zabawe ;x

Tak wiec, na pewno gram ja i Grzypo.

edit: Moze lepiej zmienic godzine na "PO MECZU", gdyby przytrafila sie jakas dogrywka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póżno graliśmy to prawda, ale przecież są wakacje i posiedzieć dłużej do 1.00 nic by się nie stało.

Ja napewno 3 razy poświęcać się nie będe.

Bardzo fajne podejście. Najpierw mówisz, że nie będziesz się poświęcał, a potem, że można było do pierwszej siedzieć, bo by się nic nie stało.

Jak się poświęcisz i pomożesz, to też się nic nie stanie. Tym bardziej, że najpierw gramy normalnie, a potem tylko na koniec zamiana ról.

A że połowa osób już to zrobiła, to można by nawet zrobić jeszcze szybciej. Ci co już mają to do jednego teamu i się dają szybko rozwalić, a drudzy co nie mają do drugiego teamu idą. Pójdzie szybko i sprawnie.

A zresztą jak by ktoś na forum napisał, że macie zamiar robić to osiągnięcie, to bym pewnie dołączył. A tak nagle z zaskoczenia, po 23 ktoś mnie zaprasza do gry.

Więc teraz już się normalnie umówmy, kiedy zrobimy to osiągnięcie, tak żeby wszyscy zainteresowani wiedzieli gdzie i kiedy. I będzie z głowy.

Proponuję jutro o 21. Zagramy o tego achiva, najlepiej tak jak mówiłem, że składy dzielimy na tych, co już zdobyli i na tych co potrzebują. Jedni się podkładają i mamy z głowy, a potem już normalna gra.

Pasuje wam jutro o 21? Kto jest chętny? Kto pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem zaa. I godzina mi też pasuje. Dodam że nie mam tego osiągnięcia. No niestety przed chwilą ja pawello słownik i ktoś jeszcze ( sry nie pamietem nicka) podłożyliśmy sie a wrogi team mówił że nam też sie podłoży ale nas wykiwali oni zdobyli osiagniecie i poszli :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zapomniałem o tym, ze jest mecz. Więc pewnie nikt z nami nie zagra... Więc może na po meczu? Tak gdzieś 22.30? Pasuje? Mi na meczu nie zależy, ale większości tak.

Męczyliśmy się dzisiaj z Norbim, Ninją, Slowikiem i Jędrkiem, z tym głupim osiągnięciem. Był tez Holly, ale poszedł szybko. Udało się znaleźć teama nawet. Ustaliliśmy, że jeśli wygra jedna drużyna, to się potem da, żeby druga też miała. Tamci sobie super pro skład dali, a my graliśmy w zasadzie bez szans na wygraną, z nadzieją, że potem nam się dadzą. Doszliśmy do końca. Dwóch gości zdobyło osiągnięcie, po czym się wszyscy zmyli. Siedzieliśmy jak kołki z pół godziny w poczekalni. Norbi zapewniał, że szuka teama, ale okazało się, że mu się Left nie włącza i że nie znajdzie 4 osób. A inny gracz zaczął udawać, że niby nie wiedział o tej umowie, że on nie gra na ustawione gry i może grać jeszcze raz, ale bez podkładania się. Myślałem, że nie wytrzymam. Dawno mnie nikt tak delikatnie mówiąc nie wyrolował. Norbi jeszcze próbował uratować sytuację, ze tamtych dwóch, którzy akurat zdobyli osiągnięcie już dawno nie było. Dziękuję im bardzo. Mam nadzieję, że jutro będzie to gra na cywilizowanym poziomie i nikt się tak chamsko nie będzie zachowywał.

Dzisiaj chyba nie ma szans na to, ze zagram, bo ten support dla dodatków mi się będzie jeszcze sporo pobierał. Chyba ze zagracie normalna kampanie jeszcze to zagram, ale nie naciskam - wasza wola.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczyliśmy się dzisiaj z Norbim, Ninją, Slowikiem i Jędrkiem, z tym głupim osiągnięciem.

Który wyszedł już w pierwszych minutach.

Był tez Holly, ale poszedł szybko.

Nie "Holly", tylko "Holy". Miałem akurat wtedy ważną sprawę do załatwienia, który niespodziewanie mi wyskoczyła. Więcej okazji do tego typu rzeczy mieć już chyba nie będę. Nie jestem pewien czy napisałem to na wspólnym, czy tylko do grupy. Jeśli tylko do drużyny to mój błąd.

Tamci sobie super pro skład dali, a my graliśmy w zasadzie bez szans na wygraną, z nadzieją, że potem nam się dadzą

Do momentu aż ja byłem to nie było pro składu, tylko zwykli znajomi. Przynajmniej ja takich widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który wyszedł już w pierwszych minutach.

Bo miał problem z mikrofonem. Potem wrócił.

Nie "Holly", tylko "Holy"

Przepraszam, mój błąd.

Miałem akurat wtedy ważną sprawę do załatwienia, który niespodziewanie mi wyskoczyła. Więcej okazji do tego typu rzeczy mieć już chyba nie będę. Nie jestem pewien czy napisałem to na wspólnym, czy tylko do grupy. Jeśli tylko do drużyny to mój błąd.

Ok, rozumiem. Nie mam do Ciebie o nic pretensji. Napisałeś chyba tylko do grupy. No ale nie ważne. To nie Ty nas wyrolowałeś, więc nie ma żadnego problemu, że musiałeś iść. :wink:

Do momentu aż ja byłem to nie było pro składu, tylko zwykli znajomi. Przynajmniej ja takich widziałem.

Nie no fajnie. W moim składzie ja, Ninja, który miał problem z mikrofonem, Słowik i Jędrek, który jest nowy, więc nawet jak by się bardzo starał, to nie będzie grał tak dobrze jak wy.

W przeciwnym składzie Holy (mam nadzieję, że teraz nie ma błędu :tongue: ), Norbi, Sylwek i z tego co pamiętam, to jeszcze ktoś z klanu Norbiego.

Przecież z góry wiadomo było, że nie mamy najmniejszych szans. I Norbi o tym wiedział, więc od razu była mowa o tym, że się potem druga drużyna da szybko pokonać, żeby wszyscy mieli achiva.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pobrałem już add on supporta, mapki jeszcze dzisiaj pobiorę.

Dobra, to teraz proszę mówić, kto dzisiaj gra na to osiągniecie po meczu? Ja będę na pewno. Tomoslav powiedział, że zagra. Ninja też.

UPDATE:

Mariusz Saint również się zgłosił.

Jeszcze Lagor z moich znajomych będzie mógł zagrać, jeśli znajdzie się miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ale nie chce grac z takimi osobami;/

to jest zalosne :/ potem sie komus bedziecie chwalic achivami czy co ?

29 czerwca 2010

22:51 - x: zecik wracaj

22:51 - x: juz zaraz gramy

22:51 - x: idzie 4 z tego co wiem

22:51 - x: wracaj tam

22:52 - zecik : na podkladanie sie nie gram ;p

22:52 - x: prosimy o pomoc

22:52 - x: no prosze pomozesz tylko

22:52 - x: da rade?

22:52 - zecik: upadles na glowe ?

22:52 - x: blagam

22:52 - x: no co ci szkodzi

22:52 - x: potem my sie wam popdlozymy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest tylko to jedno osiągnięcie,w dodatku to mega trudne i to dlatego, że nikt w tym trybie nie gra i w dodatku steam zazwyczaj nie chce połączyć drużyn, tak jak to było teraz.. Tak to gramy normalnie... Jeśli uraziło to twój honor, to grać nie musisz. Choć nie uważam, że to, że jedno osiągnięcie chcemy zrobić sposobem jest powodem, aby nie grać... Zresztą było o tym w temacie napisane, że dzisiaj coś takiego ma być.

Nie rozumiem dwóch rzeczy. Pierwsza to to, że zawsze jak próbuje zrobić tego achieva, to albo nie ma osób, albo steam zawodzi. No ale to złośliwość rzeczy martwych, wiec nic nie można na to poradzić.

Druga sprawa jest już nieco inna. Tyle osób się zdeklarowało, że chce brać w tym udział, a ledwo znaleźliśmy komplet i to dzięki pomocy ludzi z poza forum.

Ninja miał być - zniknął. Tomoslav nie pisał nic na forum i mówił repcie, ze będzie później, wiec ok, nie mam pretensji. Nie będę zresztą wymieniał, ale było pełno chętnych.

Chciałem jeszcze podziękować MSaintowi, bo sam zaproponował pomoc i zmarnował tyle czasu z nami, a my się nie mogliśmy zebrać...

Potem jak zaczęliśmy normalnie grać to było w sumie nawet ok, gdyby nie to, że znów przydzieliło mi tak wspaniałą drużynę, że tylko pomarzyć o takiej można.

No ale potem złość minęła i grało mi się całkiem przyjemnie. Później udało się nawet trochę współpracować, więc mieliśmy z 700 punktów na koniec, a to w sumie sukces jest. :cool:

PS: Nie musisz zakrywać znakiem x mojego nicka. To jest rozmowa ze mną, nie ma co ukrywać. Pisana na szybko, bo w tym samym czasie gadałem jeszcze z jakimiś 5 osobami i byłem zdenerwowany, bo ludzie mieli być, a ich nie było. Ci co byli to wychodzili itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki urok randomów, równie dobrze ja mogłbym dostać takie bencki ale tym razem szczęscie mi dopisało. Nie wiem czy nie mieliście żadnej komunikacji między sobą, czy nieczego nie ustalaliscie ale to co zrobiliscie na początku 2 mapy to przecież klękajcie narody typowy ruski nupek by wyszedł z tego lepiej. Najprościej uzgodnić w którą stronę idziecie w tym przypadku prawa bądz prosta na rushu i gites malines lecićie dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była taka sytuacja, że ja powiedziałem w prawo, Grzypo że prosto. A że powiedzieliśmy to trochę zbyt późno...

No ale finał też piękny był.... Ktoś tam się sam zabił, nie pamiętam kto. Jak już gramy, to do końca, a nie. Wynik nie jest nie wiadomo jak ważny przecież.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...