Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Zbliża się weekend więc wypadałoby chyba zorganizować jakąś konterke. Jeśli sobota to napewno nie 21 jak to zwykle bywało bo wtedy minie 1 połowa finału Ligi Mistrzów a tego za żadne skarby nie przegapie. Więc może trochę wcześniej lub w piątek? Ja moge się dostosować. Byłbym za Dark Carnivalem bo tylko tej kampy nie graliśmy w naszych versusach forumowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno wolę kampanie na ekspercie w piątek. Gram tak regularnie w każdy piątek z Lagorem gdzieś tak od wakacji. tongue.gif

Ale o ile byśmy się wyrobili w miarę wcześnie, to można by jeszcze zagrać i w kontrę.

Zresztą na razie jeszcze nic nie planuję, bo nie wiem jeszcze czy grać będę mógł.

Dzisiaj o 17 kampania na ekspercie, ta sama co w zeszłym tygodniu. Ktoś chętny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj versus był mocno forumowy tylko z jednej strony, grał Tomoslav, Pawello i Bimber który ma też konto na FA więc cała drużyna :) Nie grał Raynor niestety. My ponieśliśmy porażkę, na pierwszej mapie niestety przez pewnego gracza strasznie straciliśmy i potem nie udało się odrobić strat, tj, przegraliśmy mocno 1 i 4 mapę finału nie liczę bo po zagraniu zarażonymi wiedzieliśmy, że już przegraliśmy wszyscy wbiliśmy się w kanistry a następnie je podpaliliśmy :) no nic zapewne niedługo będzie kolejny versus może w czwartek się uda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Serwery Steam są zbyt zajęte by zająć się twoją sprawą. Spróbuj ponownie za kilka minut??

Tym napisem powitał mnie dzisiaj L4D2. Po kilku minutach poprawy nie było. Restart komputera ani wchodzenie do gry poprzez zaproszenie od Repty też nie dały efektu.

Stwierdziłem, że to nie ma już sensu i odpuściłem. Po upływie ok. 20 minut steam pokazał mi komunikat, że ukończył pobieranie Left4Dead 2, choć wcześniej nie pokazywał, że cokolwiek pobierał. No nic, spróbowałem jeszcze raz i zadziałało. SUKCES!

Udało mi się dołączyć na drugą mapę. Grałem dzisiaj ogólnie słabo, pewnie przez to, że ostatnio miałem przerwę w Lefcie.

Zapamiętałem wspaniałą akcję na kolejce,kiedy w ułamku sekundy położyliśmy wszystkich czterech. Byłem wtedy smokerem.

Później Bimber poszedł po bimber. :laugh:

Zapamiętałem też opowieści o jakimś Skowronie, co jest o tyle ciekawe, że w mojej klasie też jest Skowron i jakoś ciężko mi sonie go wyobrazić, jak gra w Lefta :tongue:

Ostatecznie przegraliśmy sami podpalając się w finale. Choć nawet to nie do końca się udało, bo smoker wyciągnął mnie z płomieni.

Jak ktoś wrzuci jakiś filmik na xfire, to niech poda linka. Będziemy sławni. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to właśnie zapomniałem o super akcji na kolejce gdzie to najpierw Bimber zażygał przeciwników a mi potem wyszła akcja życia Chargerem zabiłem zdaje się 2 graczy poprzez zrzucenie ich a kolejnego ukatrupiłem ugniatając tory :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wtedy miałem problem, żeby się zrespić smokerem, co wyszło w sumie na dobre, bo kiedy już mi się to udało i złapałem jednego ocalonego wszyscy zaczęli się śmiać. Nie bardzo wiedziałem o co chodzi na początku - dopiero po chwili zorientowałem się, że wszyscy zostali pokonani. Naprawdę szkoda, że nikt tego nie nagrał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda dopiero po fakcie razem z Bimbrem mowiliśmy o nagraniu filmiku na Xfier ale repta pewnie nie spodziewał się że tak to wyjdzie i z filmiku nici. Ja też nic z Hunterem na końcu nie nagrywałem bo akcja z heli się nie powiodał więc sławni nie jesteśmy. Gra przegrana ale przez mic fajnie sie gadało. Szczególnie o Bimberze który na poczaku gry podobno jechał rowerem po pijaku do Biedronki po Arizonę za 2,50 zł, a w połowie gry zaliczył zgona :tongue: Ale to wszystko plotki, ja tam nic nie wiem :laugh: Piękna końcówka z naszym podpaleniem w kanistrach i fireworksach. Tylko ta sodoma i gomora Pawła odciągneła i z nami nie poległ :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za The Passing byłbym jak najbardziej, bo wszyscy na nią psioczą, a na póżny wieczór jest w sam raz bo krótka. Także myślę że jak zwykle 21 w sobotę. To najprawdopodbniej ostatni mój versus forumowy, gdyż komp idzie do naprawy a wróci za około miesiąc :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz liczyć? Licz na siebie. Tyle tylko powiem w temacie osiągnięcia. Nie wiem czy ludzie nie kumają co się dzieje czy co, ale jak by wszyscy szybko powbijali do poczekalni i byśmy dali start, to by grało. Ale 5 minut to wieczność i kto by tam czekał...

Poza tym to zapomniałem, że dzisiaj sobota. Ale Tomoslav mi w porę przypomniał.

Z początku przegrywaliśmy, na szczęście na koniec udało się odrobić i wyszedł całkiem ładny wynik. Poprawiło mi to nieco humor po tym, jak chętnie pomogliście przy osiągnięciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym miał miejsce kolejny powiedzmy forumowy versus, tym razem zagrałem wraz z Pawłem, Bimbrem i Ninją, w przeciwnym teamie zagrał Tomoslav, Raynor, Vinor oraz Attack, udało się nam wygrać dzięki świetnej grze na ostatniej mapie, najpierw Ninja wyrzucił Chargerem Attacka do morza a po chwili w taki sam sposób Bimber wyautował Tomoslava po chwili położyliśmy koleją 2. My natomiast doszliśmy na tyle daleko, że udało się wygrać.

Tomoslav mocno się zdenerwował i powiedział, że koniec z randomami :D a, że teraz daje kompa do naprawy to pewnie trochę sobie od lefta odpocznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy: acziki to nie najważniejsza rzecz w grze, więc znacznie szybciej było by zrobić normal versusa, a nie tracić te 20 min. Co do samej gry: lagi jakie miałem w 2 i 3 mapie doprowadziły mnie do białej gorączki przez co gry mi się odechciało, a przekleństw przez micro padło tyle że szewc moze mi buty czyścić (Sorry Raynor) Graliśmy słabo, a to że wygywaliśmy do ostatniej mapy było farciarstwem niż umiejętnościami. Komp tak jak pisał repta idzie do naprawy, więc powienienem świeżości po przerwie nabrać, więc winny się szykują +2000 i witajcię Ślepe Łosie :tongue: (najlepszy polski klan L4D2.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie, kiedyś się udało połączyć, ale to było zaraz po dlc, wiec się zrobił serwer lokalny. Ale wtedy żeśmy sprawnie to zrobili, więc nie trzeba było się motać 20 minut.

A tak to jest, że jeden już wie, drugi jeszcze nie, jak ten drugi załapie o co chodzi, to pierwszemu się już znudzi... A jak by się wszyscy sprężyli, to by się zrobiło.

Acziki może nie są najważniejsze, ale są osoby, które lubią je zbierać. Na przykład ja. I nie wiem, jak to zrobię, jak nie z wami, bo 8 kolegów z l4d2 nie mam. Czasem można coś dla kogoś zrobić no nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł bez urazy ale na głupie pieprzenie się z team versus straciliśmy dobre 20 minut...ja gram dla przyjemności nie dla aczivmentów, a prawda jest taka, że było kilka osób które były w znajomych u tylko jednej osoby i nie mogły wbić do innego teamu. Zresztą już udało się nazbierać drużyny i zacząć wyszukiwanie to naszą drużynę wywaliło do menu więc nie wiem co tam się działo....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, tyle straciliśmy. Tylko to było przez to, że nie wszyscy wiedzieli co się dzieje, jak się już komuś powiedziało, to wtedy inni już się nudzili. A jak byśmy sprawnie zrobili dwie drużyny, to by 20 minut nie zeszło. I ja nie mówię, że jak nie zadziała wyszukiwanie, to mamy siedzieć i czekać, aż zadziała. Ale szybkie zrobienie dwóch lobby i dwie czy trzy próby odpalenia zajęło by z 5 minut. Można by było na drugi raz wszystkim powiedzieć wcześniej, jak to będzie wyglądać, to by sprawnie poszło.

ja gram dla przyjemności nie dla aczivmentów

Ja też gram dla przyjemności. Jak bym grał tylko dla osiągnięć, to bym z wami już potem nie zagrał. Ale osiągnięcia zbierać lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co panowie w sobotę kolejny versus? Tomoslav jednak gra z nami dalej bo nie oddał kompa do naprawy...proponuję abyśmy zagrali którąś z kampanii Hard Rain lub Swamp Fever, bo inne są dosyć mocno obstukane, proponuję zrobić dwa teamy nie randomowe, tylko Polacy rzecz jasna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest chęć na team versus? Nie mogę uwierzyć. :wink:

Najlepiej ustalić odpowiednio wcześniej drużyny, tak aby każdy wiedział przed grą co ma zrobić. Do kogo dołączyć itp. Wtedy nie będzie tyle motania. Jak nie będziemy mogli się połączyć, to zagramy normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uda nam sie tak zrobić aby 8 ludzi wiedziało z kim gra, tym bardziej, że do grania zazwyczaj mamy max 5,6 a 2,3 to czyiś znajomi, w tej chwili pewniakami są: Bimber, Tomoslav, Pawello i ja pewnie dojdzie Raynor i Ninja mamy 6 a trzeba jeszcze 2 ale może się uda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...