Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Dzisiejszy expert był udany, nie zawiesił o mi gry w momencie wsiadania do łodzi. xD

Ta kampania zaliczona.

Pozostały jeszcze Krwawa Ulewa i Parafia.

@Arbuzek

Gramy zawsze z Lagorem (tak się nazywał ten, kogo nie pamiętasz :wink: ) w piątki ok. 16, 17, więc zapraszamy. Liczę również na Holy'ego. :laugh:

Dzisiejszy Versus był bardzo emocjonujący. Przez pierwsze 4 mapy mieliśmy dużą przewagę. Niestety udało się wam powalić nas na początku piątej mapy, a następnie jako ocaleni dotrzeć do samego końca :dry:

Mimo że przegraliśmy, mam nadzieję, że będzie więcej takich gier. :happy:

PS: No i naprawdę nie wiem, co wam szkodzi zrobić dwie poczekalnie do team Versusa. Ja nie za bardzo mam jak zrobić to osiągnięcie, jak nie z ludźmi z forum, bo nikt nie gra w tym trybie, a 8 osób ciężko inaczej znaleźć.

Jak chcecie random, to przecież można zrobić lobby, rozpocząć wyszukiwanie serwera, wtedy komputer ustali składy. Wtedy anulować wyszukiwanie i zrobić dwie poczekalnie do team vs. Z tego co widzę, to nie tylko ja bym mógł to osiągnięcie zdobyć, bo Repta2 czy Raynor też nie mają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnie z Pawellem , HollyDeathem , osobą której nicka nie pamiętam

Dzięki, że pamiętacie o mnie, mimo tego, że zrobiłem z wami pierwsze dwie mapy, a potem zastąpił mnie Holy jak musiałem iść :dry:

Jupikajej madafaka Takich emocji w Lefcie 2 jeszcze nie przeżywałem. Przewaga ekipy Pawła, Holy- Deatha, Lagora i ptyqa miała średnio około 600 pkt. przewagi, repta jak zwykle w połowie gry przez micro nadawał że dostaniemy baty i polegniemy

Zawalili po prostu finał umierając na pierwszym tanku. Wy później mimo tego, że wszyscy mieliście pełne życia tylko jednego człowieka zdołaliście wyprowadzić, było to na zasadzie więcej szczęścia niż rozumu, ale emocje były, to prawda :tongue:

Niedawno grając kontrę miałem jeszcze bardziej emocjonujący pojedynek. Graliśmy w Dead Center i cały czas szliśmy łeb w łeb. W pierwszej mapie przeciwnicy byli lepsi o 9 pkt, w drugiej o 10, więc przewaga wzrosła do 19 pkt. W przedostatniej mapie zniwelowaliśmy straty i wyszliśmy na niebotyczne 10 pkt przewagi. Startowaliśmy pierwsi i wiedzieliśmy, że musimy przynajmniej zremisować z przeciwnikami w liczbie wlanych kanistrów. Nam udało się zrobić 9. Gra inectami niezbyt się udawała. Łatwo straciliśmy tanka, a nasi rywale wlewali kanister za kanistrem. Po wlaniu 9 - tego mieli praktycznie 4 gości w dobrym zdrowiu i wystarczał im jeden do zwycięstwa. W naszych szeregach pojawiła się rezygnacja. Pamiętam, że sam powiedziałem "mamy jeszcze jeden atak". No i stał się cud. Najpierw jeden z nich zleciał z rampy i leżał. Drugi go podnosił, ale byłem w pobliżu chargerem i szybko go załatwiłem. Dwóch pozostałych zaatakowali pozostali kumple i jednego położyli. Niestety Coach uciekł z kanistrem i szybko zbliżał się do samochodu. Jak tylko skończyłem zabijać Ellisa, to zeskoczyłem na parter i zaszarżowałem Coacha, który był w trakcie nalewania tego feralnego 10 - tego kanistra :tongue: W konsekwencji finał był na remis i całą kampanię wygraliśmy 10 pkt. Złoty miał niepyszną minę, bo w zasadzie ciężko się było spodziewać, że można aż tak przegrać ten, wydawałoby się, wygrany etap.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawello, ty to na te osiągnięcia łakomy strasznie jesteś :) Dzisiaj gra była super, choć prawdę mówiąc pod koniec byłem pewny, że polegniemy, ale teraz wiem, że trzeba wierzyć w swoje umiejętności bo dzięki dobrej i zgranej grze całej 4 udało nam się wygrać :) Paweł może w końcu uda mi się z wami zagrać kampanię na expercie :) niestety ale nie zauważyłem twojego postu dzisiaj.

Edit. Face ty z nami grałeś? pod jakim nickiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że pamiętacie o mnie, mimo tego, że zrobiłem z wami pierwsze dwie mapy, a potem zastąpił mnie Holy jak musiałem iść

Sorki, zapomniałem o tobie. Choć ciężko się w tym wszystkim połapać. Pierwszy raz grałem z Holy'm, jego dodałem do znajomych, bo kojarzyłem go z forum. Potem zmieniały mu się ksywki - nie wiedziałem dlaczego. Myślałem, że tak sobie po prostu zmienia. A jak dzisiaj do niego napisałem, czy gra, a odpisał jego brat, czyli Ty, to nie sądziłem, że ten brat też jest na forum. Zresztą nick też nie miałeś Face z tego co pamiętam, tylko Bagration, ale tu pewien nie jestem... Bardzo to skomplikowane wszystko jest. :tongue:

Pawello, ty to na te osiągnięcia łakomy strasznie jesteś

Po prostu lubię postawić sobie jakiś cel, wtedy gra się wolniej nudzi. W pierwszej części brakuje mi tylko jednego i nie odpuścimy z Lagorem, dopóki nie zrobimy. :laugh:

Jak się osiąga wszystkie kampanie na ekspercie, to radość jest przeogromna. :cool:

Ty Face Dancer jaki masz nick w grze?

To to samo konto co Holy, mam rację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Face Dancer jaki masz nick w grze?

Zwykle Face, ale ostatnio podszywam się jako Bagration :tongue:

Po prostu lubię postawić sobie jakiś cel, wtedy gra się wolniej nudzi. W pierwszej części brakuje mi tylko jednego i nie odpuścimy z Lagorem, dopóki nie zrobimy.

Ostatnio robiłem eksperta w Dead Air, niestety staliśmy pod samolotem i zanim otworzył się właz to opadły mnie zombiaki i położyły :sad: Innym razem Holy grał w Death Toll i przez opieszałość jednego graczy który nie rzucił dość szybko pipe'a dopadła go horda jak był już na pomoście. Oczywiście szybciej nie mógł biec, bo miał czerwone życie :tongue:

To to samo konto co Holy, mam rację?

To samo, a że Holy jako pierwszy zakładał, to on zrobił różne ustawienia w profilu. Steama mamy dopiero od L4D, więc wcześniej nie miałem okazji się z nim zetknąć. Jakby ktoś robił eksperta w jedynce, to jestem do usług. Został nam też do zrobienia Parish jako ostatni w dwójcę, więc na to też bym się pisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj gram w Champ Mana 08 a ten mnie strasznie wciągnął, więc nie wiem jak to będzie w sobotę. Może jakoś na półtorej godziny uda mi się oderwać od prób kupienia Puyola i Defoe do Ajaksu Amsterdam :tongue: Byłbym za Bagienną Gorączką. Nieznosze tej kampanii ale nie grałem na niej dobre 2 miesiące, wiec można by tym razem spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że zagram w sobotę kampanię na expercie. Ostatnio to było tylko zastępstwo za piątek, bo steam pobierał mi UT3 i nie mogłem normalnie grać :laugh:

W piątek najprawdopodobniej będę z lagorem grał tradycyjnie, w kampanię krwawa ulewa. Staramy się przechodzić kampanie po kolei, więc wolimy tę od parafii.

Co do soboty to również prawdopodobnie będę. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy są jeszcze wolne miejsca, ale jak ktoś mówi słowa "expert i "parish" to jestem zdecydowanie za. Jedyna kampania jakiej nie mamy zrobionej do odblokowania achievementa. Ostatnio jak zabierałem się do parafii to niestety gonił mnie czas i musiałem ze swoim teamem zakończyć rozgrywkę po przejściu dwóch map. Teraz chcę doprowadzić sprawę do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzsiaj zaczynamy tak gdzieś o 16 - 17, więc warto być w gotowości. Na razie mamy mnie, Repte2 i Lagora. Kampania krwawa ulewa.

Face nie wiem, czy chcesz grać krwawą ulewę? Jeśli tak to oczywiście zapraszamy. Arbuzek również mile widziany. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz się dołączyć o 19 do nas, pod warunkiem że będzie akurat wolne miejsce. Co do rozpoczynania nowej kampanii to wątpię, że zdązymy do 19.

Na razie staram się dowiedzieć co dzieje się z Lagorem, bo nie ma go ani na Steamie, ani na Xfire, ani telefonu nie odbiera....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jutrzejszego Versusa mamy 4 osoby. Mam nadzieje że nikt nie ubędzie. Liczę że dojdzie jeszcze Raynor. Jeśli zostałoby 4 to wtedy wreszcie można by zrobić tego Team Versusa którego tak męczy Paweł :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza gra była dość męcząca. Rozpoczęliśmy z Reptą Facem i Lagorem. Pierwsza mapa poszła gładko. Druga to godziny męczarni - niewątpliwie najtrudniejsza mapa w grze. W końcu po wielu próbach udało się. Face'a zastąpił Raynor, a później jego brat. Kolejne mapy poszły niezwykle szybko i dobiliśmy do finału. Niestety Repta stracił połączenie z grą. Możliwość zaliczenia pozostała już tylko Lagorowi i mnie. Finał za pierwszym razem się nie udał. Drugi był już lepszy. Pierwszy tank to była bułka z masłem, drugi już nieco gorzej, ale też padł. Podbiegłem pod schodki przystani i obezwładniło mnie zombie. Nerwowo krzyczę, aby mnie ktoś podniósł. Podbiega Lagor - pasek reanimacji dotarł prawie do końca, kiedy skoczył hunter i obezwładnił mnie i Lagora. W końcu udało się dotrzeć reszcie - zostałem podniesiony. Z czarno białym ekranem wskakuję na łódź, obracam się, a tu cała drużyna leży, a Lagor wyskakuje z łodzi, aby od razu zginąć. Nie zdążyłem już nic zrobić, bo załączyła się animacja finiszu. :icon_eek:

Ale nie martwcie się, zrobicie tą kampanię. Za tydzień myślę, że będzie następna próba i będę się mógł już wtedy poświecić, aby było wam łatwiej wsiąść na łódź. :wink:

EDIT: Dzięki za zwrócenie uwagi . :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udało Ci się przejść, ja niestety miałem problem z leftem i dosłownie na chwilę wyszedłem....2 mapa to była jedna wielka masakra graliśmy na niej chyba z 2 godziny, finał przy tym to była bułka z masłem, niestety tylko Paweł wszedł na łódź ale generalnie fajnie się grało, mam nadzieję, że jeszcze lepiej będzie się nam grało jutro w versusie.

P.S. Paweł popraw tą łudź bo to strasznie wygląda....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogłem wam dopomóc, bo w finale mógłbym się nawet poświęcić. Niestety miałem tylko godzinę, czasu, a potem musiałem podzielić się kompem z bratem, któremu nie paliło się aby grać w hard rain, więc musiałem się pożegnać. Rzeczywiście druga mapa to była prawdziwa masakra, chyba najtrudniejsza misja w całej grze, bo statystycznie zajmuje ok. połowy czasu całego experta w kampanii. Jakby ktoś jutro chciał jeszcze grać w experta to zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy versus to była tragedia, z forum były tylko 3 osoby, Tomoslav, Raynor i ja niestety oni byli razem a ja w 2 teamie, pierwsza mapka spoko w miarę wyrównana ale im dalej w las tym było gorzej, po 2 mapie wyszły ode mnie 3 osoby i właściwie koniec normalnej gry, po chwili wszystkich wywaliło i Tomoslav poszedł i tyle było grania....mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówi repta: tragediaaa :tongue: Cóż dodać gdyby nie repta który trafił do przeciwnego teamu to gre byśmy wcześniej skończyli to był moment w którym tylko on sam został. Niestety fala Rq była ogromna, to prawda zespół repty dostawał ostre cięgi ale dla innych powinno się zostać a szczególnie że graliśmy Swamp Fever na której są tylko 4 mapy. Choć i tak myslałem że bede ostro lamić na tych mapach (grałem tam ostatnio 2,3 miesiące temu) to nie było tak żle. Choć szkoda że nas wywaliło bo choć w niezbyt fair sposób chciałem wreszcie ujrzeć Twoja drużyna wygrywa, bo ostatnio sama czarna seria porażek mi sie trafia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czesto odwiedzam to forum :P.ale coz,szukam duszyczek ktore chcialyby pograc sobie w 'ulepszonego' left 4 dead 2.Otóż tworze do gry mod(pod sourcemoda) o nazwie 'rpg mod 2'(pierwsza czesc moda byla wydana do pierwszego lefta).Mod wprowadza aspekt :

-rozwijania postaci(pierwsza czesc moda rozwijala druzyne)

-robienia przedmiotow

-eventow wlasnej roboty

-zapisu danych do bazy MySQL aby mozna bylo je potem odczytac(pierwsza czesc moda nie zapisywala danych)

Mod dopiero wyszedl ze wstepnej fazy produkcji i wzialem sie za programonie pierwszych skilli(mam ich narazie 5).Sądze że ten mod może przyciagnac wielu graczy.

Po skonczeniu prac zostanie udostepniony na platformie sourcemoda aby kazdy admin mogl go sobie sciagnac

dodatkowe informacje :

-jezyk moda : ENG

glowna strona moda :Informacje na moim blogu o mej 'radosnej' twórczości

inne informacje w moim temacie na forum left 4 dead(na przyklad lista skilli (ona sie powiekszy ofc) i cvarow) : hrpg mod - topic na left 4 dead.org.pl

jest juz lepiej niz gorzej ^^,w glowie mam ogolny zarys moda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...