Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

15.06.14. (niedziela) godzina 20.00:

1.Tomoslav

2. hodaki

3. Fiend (Freez[tyle])

4. kisiel231

5. Repta (tak na 50% )

6.Syskel

7.dominiX (70%)

8. Animal

Rezerwa:

1.Hadus

2.TimeX

Panowie przepraszam ze tak pozno ale wynikla nagla sytuacja ktora uniemozliwia mi rozgrywke a szkoda... Widzimy sie w nastepnej grze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza gra nie należała do zbyt wyrównanych. W składzie ja, Misiek, Omiś oraz Muriel kontra Hodaki, Fiend, Bimbrownikus i Syskol aka zdradzacz fabuły z GTA V polegliśmy na całej linii.

Wszystko opierało się na tym że nie znaliśmy Muriela i jego umiejętności co sprawiło że gra była raczej jednostronna. Co prawda Bimbrownikus wspominał że to gracz nowy, ale jakoś przeszło to bez echa, a i na dodatek tyle czekania w lobby sprawiło że sam już nic nie chciałem mieszać, a jedynie grać.

Od początku było widać kto tu jest dominującym zespołem. Byłem w ciągłym rozkroku między nadającym tempo Miśkiem a ociągającą się trochę dwójką z tyłu. Pierwsza mapa była w miarę na remis (dzięki bardzo dobremu Tankowi Animala) ale potem zaczął się jedynie marsz w dół. Co nie sprawiło jakiejś pogorszenia atmosfery. Z Omiśem skutecznie podtrzymywaliśmy ducha zespołu ("cóż za akcja, amazing, impossible is nothing") a to wszystko w rytmach "Wind of change" zespołu Scorpions.

Szkoda jedynie mojej tragicznej gry infami szczególnie na 2 i 3 mapie.

16.06.14 (poniedziałek) 20.00:

1. Propeth

2. Tomoslav

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomoslav próbował ugrywać na 3 mapie grając sam, gdy już jugo przyjaciele nie żyli, aż wkońcu poległ od zwykłych zarażonych. a to wszystko w rytmie

[media=]

Gra naprawde przyjemna, raczej w naszej drużynie służyła jako miejsce pogawędek smile_prosty.gif ataki wychodziły ładnie, jak mówię więcej śmiania się i rozmów niż jakiegoś spinania się o wyniki meczu.

16.06.14 (poniedziałek) 20.00:

1. Propeth

2. Tomoslav

3. hodaki

4.

5.

6.

7.

8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.06.14 (poniedziałek) 20.00:

1. Propeth

2. Tomoslaveł

3. hodakeł

4.Zdradzacz fabuły GTA V (znany także jako Syskeł)

5.

6.

7.

8.

------

Fajnie się grało, potrzebowałem tylko całego zdrowia tanka by powalić jednego samochodem, to dla mnie przełom, od teraz będę super wymiataczem jak Tomoslav.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co jest, panowie (panie?)?! Na początku wielki zapał, jedna lista w mgnieniu oka była pełna, druga już w połowie, a teraz? A teraz nawet jedna lista nie jest pełna, a dodatkowo nie stawiają się wszystkie osoby. Jak macie mieć jakieś problemy, to się wpiszcie na rezerwę, ale z zastrzeżeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy sprawy:

po pierwsze Mundial - znam to z autopsji, bo przecież forumowe rozgrywki toczyły się na dobre od 2010 roku, więc wakacje były mieszanką versusów oraz spotkań w RPA

po drugie - jednak to nie weekend że zawsze (przynajmniej teoretycznie) będzie full, a poniedziałek

po trzecie - o ile każdy ogarnięty uczeń gimnazjum i ponadgimnazjalnej już do szkoły nie chodzi, to o ile się dobrze orientuję to studia wciąż trwają na dobre. A że kilka przedstawicieli ze szkolnictwa wyższego mamy to i brak ich czasami w takie dni.

Niby nie miałem dziś nic pisać, ale skoro już zacząłem odpowiadać na posta Omisia - dzisiejsza gra do zapomnienia.

Z FA były na początku 4 osoby, a potem zostałem tylko ja, Misiek oraz Hodaki. Ogólnie parodia versusa, wszyscy grali po 1 mapie na odwal się i ogólnie n/c.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda prawda święta prawda, wkońcu trzeba będzie się przerzucić na snookera na wp... masakra..

Będzie w porządku ze wszystkim, ja raczej już będę na każdej kontrze w tygodniu , w weekend, chyba, że wyjadę na wakacje, ale to jakoś dopiero jakoś w lipcu (chyba, ze wezme laptopa na wakacje xDD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jankowalski123

piatek godzina 20

1 hodaki

2 Hadus

3 Animal

4 Tomoslav

5 Przemek

6 Azjata

7

8

Skoro lafayette123456 zapisal 4 osoby mimo ustalen ze 1 konto = 1 osoba to ja zapisuje siebie i brata

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi sie wczoraj opisać gry. Dlatego zrobię to teraz.

W teamach ja, repta, freez , omis versus misiek masil lago i hadus. Gra była bardzo wyrównana przez 3 chaptery szliśmy łeb w łeb, z lekka przewaga zawsze dla mojego teamu. Skończyło się nasze prowadzenie, a w raz z nim nasza szansa na zwycięztwo pod koniec 4 mapy gdzie to jak wiemy jest masakryczna horda. Omiś chyba został powalony na ziemie i chciałem go podnieść z nadzieją, że dojdziemy wszyszscy do końca. Być może rzeczywiście by tak było, lecz freez i repta postanowili zostawić mnie samego i omisia. Na finale nudy, nikt nie umarł chociaż był moment gdzie drużyna miśka miała ciepło. Obydwie drużyny wziosły się w Morowe Powietrze samolotem AC-130. Ostatecznie moja drużyna przegrała +/- 50pnk

Podsumowując: Gra bardzo wyrównana, dawno takiej nie było.

Zapraszam panie i panowie na niedzielę o godzinie 20.

1 hodaki

2

3

4

6

5

7

8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...