Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

A więc mamy na dziś zestaw:

1. Syskol aka Wurst Player

2. Tomoslav

3. Misiek

4.arnold szwarceger

5.Szwarcenigerme

6. Przemek

7. Azjata

8. Masil

Przy okazji: myślę że można by wprowadzić zasadę dopisywania się do verów 1:1. Tzn bez rezerw dla kogoś tam. Sam się muszę kajać za to że wczoraj dopisałem Hodakiego (choć z nim wcześniej gadałem, na kiedy można w nowym tygodniu zorganizować versusa) Jednak słabo wygląda sytuacja dla osób które weszły na forum wystarczający czas później i nie zdążyły, a tu nagle znikąd trzy osoby. Inna sprawa że Hodaki jest tu zarejestrowany i się udziela. A np Azjata i arnold nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może naszym wątku będziemy się też dzielić modami?. Nasz poczciwy left ma już swoje lata i każdy chyba zdążył zapamiętać jak wygląda co i jak, dlatego pomyślałem aby zaczać coś takiego jak kółko modowe. Moglibyśmy się dzielić skórkami, animacjami lub soudpack'ami. Oczywiście jeśli wam nie odpowada takie coś to nie róbmy tego tutaj.

Ja osobiśćie nie pobieram modów z warsztatu(kraszowały mi gre + zawsze nie mogły się pogodzić między sobą)

dlatego pobieram z innych stron. Mój mod na początek jest na pistolety, strasznie fajny. Daje dużo lepsze animacje + zamienia default'owe pistolety na ładnie wymodelowane m1911.

Link do modu:

http://www.gamemaps.com/details/9709

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza gra z niespodziankami w postaci crasha przed 3 mapą i zmianą jednego gracza.

Ahmed nie ogarnął bety goldfincha i zaspał (podobnie jak ja, choć świeżo po pobudce zrobiłem stylowe 13 minutowe spóźnienie smile_prosty.gif )

W składach Misiek, Virion, Fiend i ja kontra Hodaki, Masil, Syskol Omiś graliśmy do 2 mapy. Pierwsza na remis, w drugiej już wyszedł nasz fatalny brak komunikacji. Przed włączeniem alarmu na Bagiennej Gorączce czekaliśmy jakiś czas z tyłu, po chwili idziemy do przodu wszyscy z myślą że już rushujemy do przodu. Po moim pytaniu czy już dalej wyruszamy w drogę usłyszałem ciszę.

Dopiero po śmierci Viriona z rąk Smokera (3 orzyganych) Misiek ma obiekcję że niepotrzebnie tak wcześnie szliśmy do przodu... Kolejna katastrofa komunikacyjna kiedy przyszło do Tanka. Nic z niego właściwie nie wynikło, a jedyne co to moj cudowny Charg który rozbił trójkę Ocalonych jak kręgle.

Ogółem i tak super że po tej śmierci udało nam się dojść we 3 do safe co uważam za na prawdę świetny wyczyn. Przeciwnicy tymczasem nauczeni na naszym błędzie umiejętnie rushowali na alarmie i bez kłopotów doszli do safe

Przyszedł następnie czas na nieoczekiwanego connection problema. Po chwili w miejsce Hodakiego wskoczył Ahmed.

Oba teamy ogarnęły Tankersa (choć my mieliśmy dużą szansę na ubicie Masila) Tym razem to my nauczyliśmy się na błędzie, lepiej ogarniając sytuację na alarmie dochodząc fullem do safe'a.

Przed finałem mieliśmy około 300 przewagi co dawało dobry komfort. Nie bez problemów przy 2 Tankach daliśmy radę, choć powoli dopadała mnie apopleksja kiedy po 14 komendach dalej nie mogliśmy się zebrać w wyznaczonym miejscu.

Ogółem dobra gra na bardzo rzadko granych Bagnach. Oby tak dalej!

Lista na piątek 20:00

1 .Syskeł

2. Tomoslav

3. Repta

4. Masil

5.

6.

7.

8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy vers zaliczam do udanych :D

Bardzo ciekawa była taktyka Ahmeda w której bombardował nas kamieniami jako tank :D Jednak najbardziej dumny byłem z naszej akcji gdy dokonaliśmy pogromu jako zarażeni przy moście (ktoś z przetrwanych spadł z kładki i musiał pobiec na około, a nasz team to oczywiście wykorzystał :D). Co jak co, teamy były w miarę wyrównane. Trochę wkurzało mnie że w finale miałem problemy z netem. Co minutę wyskakiwało mi "connection lost", ale na szczęście tylko raz mnie wyrzuciło z serwera więc nie było tak źle :D

Jeżeli będzie jakiś vers w niedzielę to z przyjemnością się dołączę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie jakiś vers w niedzielę to z przyjemnością się dołączę wink_prosty.gif

W sobotę nie gram, a więc ja przynajmniej będę robić następną listę na niedzielę także na spokojnie.

Przy okazji zróbmy zasadę, że można zapisywać tylko siebie. Inaczej ludzie którzy nie są na forum zabierają sloty graczom chętnym z naszego wątku.Zrobienie sobie konta na forum chyba nie jest aż tak trudne.

Pisałem o tym kilka dni temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...