Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Cześć! Tutaj możecie umawiać się na Left 4 Dead 2 mój steam id to: 49710851 pogram z polakami.

REGULAMIN:

Pierwszeństwo w rozgrywkach forumowych mają forumowicze, którzy zapisali się na grę przez forum. Sami lub z pomocą innego forumowicza. Dopiero w przypadku braku chętnych można zapraszać osoby nie będące forumowiczami.

Zapis na forum odbywa się poprzez dodanie do listy graczy na konkretny dzień (w celu uniknięcia niejasności). Osoba zapisująca się ma obowiązek zamieścić w swoim poście listę, do której się dopisze. Oczywiście, jeśli ktoś z uzasadnionego powodu (np. pisanie z telefonu komórkowego) listy nie zamieści, to nic się nie stanie. Mają to być jednak pojedyncze incydenty.

Jeśli osoba z podstawowego składu zrezygnuje z gry to na jej miejsce wchodzi pierwszy gracz z rezerwy i tak dalej.

Jeśli osoba najpierw zrezygnowała z gry, a następnie zmieniła zdanie to traci miejsce w podstawowym składzie i jest umieszczana na końcu listy rezerwowych.

Nie wolno obrażać innych graczy.

Jeżeli osoba z podstawowego składu nie pojawi się na meczu i nie poinformuję też na forum że jej nie będzie czekamy 5 min. i wchodzi osoba rezerwowa.

Nie wolno wyrzucać graczy zapisanych z poczekalni/gry bez powodów.

Jeżeli drużyna prosi o czas z jakiegoś powodu ( crash, ping itp. ) proszący powinni zaczekać, oczywiście w miarę normalnych miejscach

Nie robimy głosowania na powrót do poczekalni/restart mapy bez powodu.

Gramy na tzw. !ready / R - dopiero, kiedy obie drużyny zgłoszą gotowość do gry, ocaleni mogą wyjść z sejfa, a zarażeni mogą atakować.

Nie wolno pisać R dla zabawy lub osiągnięcia korzyści w grze.

Nie gramy na serwerach modowanych czyli że na serwerze nabijamy punkty a później za nie kupujemy bronie, apteki itp.

Podczas ustalania drużyn w poczekalni, nie sugerujemy się tym że ktoś kogoś lubi bądź nie lubi, drużyny mają być równe a nie że grupka przyjaciół kontra reszta.

Składy ustalamy poprzez random i po losowaniu wprowadzamy ew. poprawki aby oba składy miały równe szanse na wygraną. Nie może to być coś w stylu "WETO, nowy random", tylko należy podać propozycję zmiany. Dzięki temu powinno być szybciej. Wyjątkiem może być sytuacja. że składy wszystkim nie pasują, wtedy można losować od nowa.

Dopiero, kiedy wszyscy nie zgłaszają sprzeciwu, gra może zostać odpalona.

Jeśli nie można się dogadać w sprawie składów, problem powinien zostać rozwiązany poprzez głosowanie.

Wybór kampanii oraz ew. modyfikacji servera (typu confogl, pubfogl) ustalamy na forum lub w lobby poprzez głosowanie- większość decyduje.

Na grę można się zapisać najwcześniej od godziny 7, dzień wcześniej.

KARY:

Obrażanie innych graczy - 1 tydzień urlopu.

Wyrzucanie zapisanych graczy bez powodu - 2 tygodnie urlopu.

Restart mapy bez powodu - 3 dni urlopu, ale tylko w przypadku, kiedy restart był naprawdę bezsensowny, tylko dla żartów.

Granie bez R / !Ready lub pisanie R dla zabawy / uzyskania przewagi w grze. - 1 tydzień urlopu

Atakowanie w momencie pauzy - 3 dni przerwy. Obowiązuje tylko wtedy, gdy drużyna przeciwna zgłosi, że coś jest nie tak. Żeby nie było tekstów "przecież widać, że jest afk".

Za RQ - 1 tydzień urlopu. Ale tylko, jeśli gracz ewidentnie oleję grę i wszyscy są tego pewni. Nie może dojść do sytuacji, że komuś wyłączą prąd, a zostanie to uznane za rq.

W przypadku, gdy gracz uzbiera łączną karę 1 miesiąca, dostaje dożywotni zakaz uczestniczenia w forumowych rozgrywkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj powiedziałem że o 18? Hmm trochę mi się plany pokrzyżowały :happy:

Na pewno w piątek tylko zobaczę jak mi się sprawy ułożą to najwyżej poproszę o przesunięcie godziny na trochę późniejszą.

jak nie da rady to najwyżej brat za mnie zagra :laugh:

p.s jutro zatwierdzę godzinę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram dzisiaj ale od 21.00

Jak bedziecie chcieli żebym się dołączył do zabawy to piszcie na steamie.

Przypominam id

szczenku92

repta2 dodaj mnie do steam friends i jeszcze MathRaven27 zagra z nami. W sumie jak kogoś jeszcze najdzie ochota to może pisać.

Aha i niech was nie zmyli moja dostępność na steamie przed 21. To raczej będzie mój brat :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee szkoda że wszyscy nastawieni tylko na kampanie. Jest fajnie ale w porównaniu z versusem to raczej mało funu dostarcza. Ja bym proponował Drużynowy Tryb Kontra bo 4 napewno by sie znalazło, 1 by założył serwer, znalazło by się przeciwny team i heja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomoslav ja jestem chętny na versus albo poszukiwacz, znajdziemy skład i poprowadzimy parę wspólnych potyczek. Ja jestem chętny na długo trwałą grę w piątek godzina dowolna, oczywiście od 16:00 mogę grać, bo muszę sobie od szkoły odpocząć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...