Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JamesVoo

AC/DC

Polecane posty

Chyba nie ma fana który nie posiada. Naprawde dobry materiał, ale liczyłem na troche ciekawsze materiały dodatkowe, bo poza naprawde pokręconymi fanami nie było tam nic interesującego. Sam koncert świetny, ale IMO (wiele osób się z tym nie zgodzi i bedzie flejm i w ogóle :D) w Polsce zagrali lepiej, ale na bemowie nie było tylu ludzi, nie było takiego klimatu jak tam, a szkoda bo marzy mi się kupienie koncertówki jakiegos dużego zespołu która byłaby nagrana w Polsce ;/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC / DC bez wątpienia jest najlepszym zespołem hard rockowym na świecie i jak mniemam i w historii. Jest to jeden z najukochańszych przeze mnie zespołów wraz z The Beatles, Led Zeppelin czy The Doors.

Jak dla mnie Bon niszczył (niszczy?) wszystkich. Przebijał i Mercurego. Mówicie o Plancie (którego swoją drogą również niezwykle kocham), ale to Scott był najpotężniejszy. Nie ma równie genialnego, którego ogromności nie da się określić.

Oczywiście nie mówię że Brian jest słabeuszem, bo go bardzo lubię mimo że początkowo niezbyt ale Bon jest jeden.

Youtube Video ->Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi się powtarzać, że zespół kultowy i miażdży, no ale dla nich można zrobić wyjątek : ZESPÓŁ KULTOWY! I MIAŻDŻY!

Kawał świetnej rockowej w energii tkwi w każdym kawałku ich muzyki. Najlepsze jest to, że piosenki same w sobie nie mają trudnej kompozycji, a każdy fragment stawia na nogi jak filiżanka mocnej kawy. No i styl jest powtarzalny, ale komu to przeszkadza?

To jeden ze zespołów, który często gości na moim sprzęcie muzycznym.

Także ten... For Those About The Rock! We Salute You!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno wzięli się do roboty i w tym roku ma wyjść kolejna płyta a także czterdziestokoncertowa trasa.

Mam nadzieję, że zahaczą o Polskę, albo przynajmniej okolice.

Po ostatnim gigu na Bemowie byłem przekonany, że widzę ich pierwszy i zarazem ostatni raz, a tutaj taka niespodzianka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...