Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mrkATana

Najgłupsza rzecz

Polecane posty

Ja jak miałem ok 9 lat, obejrzałem razem z ojcem jeden odcinek z archiwum X. Potem jak poszedłem do siebie, to bałem się, że kosmici zaczną mnie kroić. Ok tydzień tak się bałem. Nawet w drodze do szkoły, że ufo nadleci i mnie porwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem mały, to bałem się ludzi, którzy mieli na sobie odzież w paski. Jak takich ludzi widziałem, to od razu wpadałem w płacz :D

Duże, grube lipy również na mnie działały w taki sposób. Tylko lipy. Inne drzewo np dąb, o takiej samej wielkości nie robił na mnie wrażenia.

Zawsze po takich "przeżyciach" potrafiłem płakać do końca dnia. :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam raz że jednej zimy kumpel zapomniał sanek kiedy miał iść z swoim młodszym bratem na lodowisko do Checza, Na to on do mnie

Adam! moje sanki możesz mi je przynieść? bo ja nie mam sił dalej wchodzić pod górę. na to ja OK no to łap!

I zamiast normalnie mu przynieść to ja je spuściłem z górki i a on stał na trasie przejazdu aby je złapać, ale nie udało mu się i tak sanki w niego wjechały że się przewrócił i nie wstaje.

Ja szybko biegiem i mówię Stary żyjesz? i ten się śmieje :D kurde to było mocne że aż zbiło mnie z nóg gdy chciałem złapać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2009 o 14:44, rajan1gno napisał:

Mama powiedziała mi że do 5 roku życia okropnie bałem się odkurzacza, ociekałem po całym domu i ani na chwile nie chciałem się do niego zbliżyć :tongue:

Ja dokładnie tak samo z tego co pamietam ale chowałem się za kanapą

Ach, wspomnienia 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...