Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiedor

Kiedy najlepiej kupić laptopa?

Polecane posty

Witam.

Kiedy najlepiej kupić laptopa, żeby jak najmniej na niego zapłacić? Mam zamiar kupić go w okresie między Świętami a Nowym Rokiem, gdyż wydaje mi się, iż sprzedawcy będą się chcieli pozbyć towaru, który jeszcze zostanie. Mój tok rozumowania jest właściwy czy też inny moment bedzie lepszy na zakup?

Z góry dzięki za pomoc

Ps. Nie jestem pewien, czy w odpowiednim dziale stworzyłem temat, jeżeli nie, z góry przepraszam Moderatorów za problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej po nowym roku, bo teraz ceny są wysokie. Potem dopiero sprzedawcy będą chcieli się pozbywać towaru który im nie zszedł w okresie świątecznym :)

aha, czyli wtedy, a nie między Świętami a Nowym Rokiem? no to przyjdzie mi poczzekać tydzień dłużej :wallbash:

Ja słyszałem opinię, że najlepiej w sierpniu, lub wrześniu, bo wtedy studenci zazwyczaj kupują.

studentem jestem, i owszem, ale tyle czasu to ja nie wytrzymam :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma złotej formuły kiedy kupować sprzęt gdyż jego cena zależy od bardzo wielu rzeczy (kurs dolara, cena zakupu, marża hurtowni, marża sklepu itp.)

jeśli chodzi o laptopy to najlepiej podaj model i cenę to powiemy czy się opłaca czy nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wy haczyłem za 2499 Lenovo G550, DDR3 4GB, 210M GF, T6600, LEdowy wyswietlacz, no i wyglad, bardzo ladny sprzet nie te odpustowe samsungowe świecidełka: )

Jednak nie wiem czy tam gdzie mieszkasz bedzie po tej cenie, w Krk, ceny sa wlasnie od 2499 do nawet 3400(i to z 3GB ram).

W komputroniku jest za 2300 http://www.komputronik.pl/index.php/produc...59_023019_.html ale dosc slaba wersja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...