Skocz do zawartości

AMV zone


pavlaq89

Polecane posty

Ostatnio trafiłem na dosyć ciekawe AMV. Co prawda podkład techniczny ledwo mogłem zdzierżyć, ale trzeba przyznać, że techno pasuje do scen walk :P Oto przed wami elegancko zmontowane dzieła animacji & inne tasiemce m.in Soul Eater, Naruto, Samurai Champloo, Bleach... eee? (Specjaliści? Co jeszcze widzicie? ;))

http://www.youtube.com/watch?v=QHej01Mibyg

Na koniec też - uwaga - legalna, ocenzurowana wersja AMV Hell 0 [brak wiadomych scen]. Jedynie jest trochę mocno jeśli chodzi o gore oraz dosyć ciekawe teksty.

- By the way, who are you waiting for anyway?

- I'm waiting for Dollamite [nie wiem, tak słyszę...]

- For who?

- Dollamite [beeeeep], you heard of!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Bardzo dobre dopasowanie tekstu do obrazu, a sama piosenka wpada w ucho i z niego nie wychodzi. Uwaga: to jeden wielki spoiler zakończenia Code Geass R2. Nie oglądaj, jeśli masz zamiar zapoznać się z anime.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Z wieści gminnych i innych: AMV Hell 5(Dedicated to Dio) już(lub wreszcie - miało być w połowie września) wyszło i...wyszło bardzo zacnie. Przekrój tytułów jak zwykle bogaty - od klasyków(sporo Evangeliona imo), przez anime znane mniej lub więcej, po nowości(nawet załapał się HotD z "matrix Busujima", czy...trailer nowego Berserka :O), to samo z podkładami(wspomnę o jednym -

I need a dispenser here!, I need a dispenser here!

:) ), chociaż brakowało czegoś z touhou :angry: . Pomijając ten jeden fakt - dobrze spędzone półtorej godziny.

@TigerHellmaker

Tutaj pierwszy part, reszta do znalezienia raczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też obejrzałem AMV Hell 5. Generalnie było okej, ale nie było nic, co by mnie rozłożyło na łopatki. Ulubione moje klipy to ten z Inglourious Basterds oraz "Around the world". Nieco zniechęca powtarzanie gagów, "halo" było ze trzy razy, podobnie "harmony", wuwuzele dwa razy. Ileż też można wykorzystywać scenę z koncertu Haruhi, podobnie podkładać męskie rockowe głosy pod moebloby z K-ON. Z jednej strony zaskakuje różnorodność anime (nawet było jedno, o którym wcześniej nawet nie słyszałem), z drugiej lekko przytłacza duża ilość klipów z Death Note, Dragon Balla, Evangeliona. Nie żałuję czasu przeznaczonego na obejrzenie 5, ale mam wrażenie, że świeżość dawno uleciała, a najlepsze pomysły już wykorzystano w poprzednich odsłonach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dio has rocked for a long, long time...

Przyznam, że o powstawianiu piątki dowiedziałem się naprawdę niedawno, bo sądziłem, że na czwórce naprawdę skończą, ale dedykacja zacna to i z poziomem się postarali IMO ;] Przekrój jak zwykle szeroki choć to pierwsza 'helka' przy której rozpoznałem najwięcej tytułów za pierwszym razem (a obejrzałem łączenie trzy razy... choć to i tak mało w porównaniu do trójki - chyba najlepszej - i czwórki nie zgorszej) - trafiło się od groma klipów z Death Note (plaga normalnie ;P), NGE, powszechnie znane tasiemce jak Pokemony, One Piece, Bleach, Naruto albo Dragon Ball, trochę TTGL ;D, Fullmetal Alchemist i jeszcze z parę innych (Ouran Host High School bodajże się to zwie). Podkłady jak zwykle nie zawiodły a ten z Inglorious Basterds będzie chyba moim ulubionym (Nein nein nein! Oł yes yes yes!), trafił się też klip z WTF Boom, który z racji za długiego oglądania 'jutub poop' sprawił mi wielkiego banana na twarzy ;D Warto zobaczyć, bo jest to dobrze spędzone półtorej godziny.

HARMONY HARMONY OH LOVE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

W poprzednich postach umknęło mi jedno AMV, które łączy w sobie Dragon Ball'a z epicką muzyką i tekstami z maści trailerów w tym np. Matrix :) Świetny kawał roboty, a synchronizacja oraz sam montaż scen stoi na naprawdę wysokim poziomie tyle tylko, że autor poniższego linka prawdziwym twórcą nie jest, ale oryginalny film został zablokowany:

This is the end of the world!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Widać, że Japonia ^^ Jak można iść na występ gdzie śpiewa komputerowa dziewczynka z anime ?

@UP2 Całkiem fajne, choć nie jestem fanem robienia trailerów z podstawionych głosów i scen z Anime :P Według mnie dobrym AMV z Dragon Ball jest ten :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artemis

Całkiem w porządku AMV chociaż średnio lubię takie, które skupiają się na jednym tytule, a co dopiero na jednej postaci ;P Mam jednakże kilka swoich wyjątków.

Teraz kolejna porcja ode mnie (w niektórych wypadkach możliwe spoilery):

*)

- powiedziałbym, że to świetne AMV. Luźne, z ciekawym montażem wplecionym z chyba prawdziwym teledyskiem do kawałka, który - mimo, że w tej muzie nie gustuję - to jest naprawdę spoko i pasuje do scen. Szeroki przekrój tytułów, po prostu miło się ogląda :)

*)

- czyli jakieś anime, którego nie znam plus piosenka z Mindless Self Indulgence. Dobry montaż, synchro i ostra jazda :D

*) Sexy [+16] - zadyma z paniami w roli głównej. Trochę akcji, trochę krwi plus japońskie ecchi w rytm kawałka Mansona. Całkiem solidna pozycja :)

*) Electric Emotion - jeszcze jedno dobre AMV, w którym użyto m.in Metropolis jeśli dobrze pamiętam tytuł. Podkład muzyczny jakoś strawiłem, ale montaż jest wporzo :P

*) Crossover - owoc współpracy kilku ludzi. Dobry montaż i podkład muzyczny, tym razem jako tło do niezłej dawki akcji ;)

*)

- tytułowe anime podłożone do całkiem niezłego kawałka ukazujące kilka walk Ichigo (ale nie tylko). Jakoś wybitnie specjalny nie jest jednak obejrzeć można IMO ;]

*)

- uwaga, MEGA spoilery do paru tytułów w tym Death Note :)

*) Alive - anime nie znam, ale bardzo fajnie zmontowane do kawałka Still alive z Mirrors Edge. Świetny montaż, dobry dobór scen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*)
- czyli jakieś anime, którego nie znam plus piosenka z Mindless Self Indulgence. Dobry montaż, synchro i ostra jazda :D

Ja to widziałem już baaaaardzo dawno co nie zmienia faktu że to genialne AMV. Tym co nie widzieli samego anime to gorąco polecam bo lałem na nim ze śmiechu, coś wspaniałego.. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś anime

To przecież Nyan Koi, harem comedy done right - chyba było nawet dyskutowane na forum, ale albo w ogólnym, albo w tym z zapowiedziami któregoś sezonu.

lałem na nim ze śmiechu

To jest cokolwiek wulgarne stwierdzenie i cieszyłbym się, gdybyś nie używał go zbyt często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież Nyan Koi, harem comedy done right - chyba było nawet dyskutowane na forum, ale albo w ogólnym, albo w tym z zapowiedziami któregoś sezonu.
Musiało mi umknąć co dziwne nie jest, Nie wpadam tutaj aż tak często a poza tym nadal jestem na poziomie ignoranta co do masy tytułów anime :P

Pacific Coast Party - w rytm Smash Mouth masa bohaterów i bohaterek wybija na plażową imprezę :D Świetny montaż, dobre synchro oraz dobór scen z całkiem szerokiego przekroju anime. Trafiło się - z znanych mi - TTGL, Bleach, Full Metal Panic!, Fullmetal Alchemist, K-ON!, Azumanga, Golden Boy, Lucky Star i jeszcze kilka tytułów, obstawiam w stylu harem comedy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Po dość długim czasie prezentuję dwie kolejne pozycje :)

*)

- Death Note + Maximum Hormone, ci sami co zapodali drugi opening ^_^ Mocne uderzenie, miks scen z całej serii (wliczając w to spoilery z finału ;]) wymieszane z kawałkami teledysku. Dynamiczne, z kopnięciem, świetny i energiczny montaż oraz dobre "wycie" w tle ;P Warto zobaczyć.

*)

- IMO wysokiej klasy kompilacja różnych anime a także ze zmieniającym się podkładem muzycznym z jak zwykle świetnym montażem... który mimo wpisywania się w techno rytm nie wprowadza zbytniego chaosu i ogląda się to całkiem przyjemnie ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dość monotematycznie, choć nie do końca.

Tym razem coś od panów ze Shonen Jumpa, czyli Naruto&Bleach.

http://www.youtube.com/watch?v=rJ-MWyNh8EQ

Dobry montaż, wykonanie ogólnie super, ja wychodzę z założenia, że jeżeli ktoś robi AMV, tylko sklecając ze sobą fragmenty anime, dodając tylko muzykę i nic więcej(efekty, coś) to zazwyczaj partaczy sprawę. Pierwsze AMV, pomijając Mańka i Why So Serious, które mi się podobało. Muzyka bez zarzutu.

I jeszcze jedno,

skrót ostatecznej walki z Aizenem

, zacząłem się po tym kawałku zastanawiać, czy to musi być tak, że ekipa robiąca anime Bleach musi partaczyć dynamikę, a osoby robiące z tego AMV muszą ją przywracać. Ogólnie wad nie ma, muzyka [niewiemcotoalefajne] taka, że ciary przechodzą, no a historia sama w sobie MI też się podoba.

http://www.youtube.com/watch?v=U4qKWXDBpT4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno znalazłem na YT jeden z moich ulubionych AMV, a raczej MMV, bo jest to teledysk z mangi. I to nie byle jakiej:

Berserk - The Wonders At Your Feet - zawiera kadry z pierwszych 20 tomów.

A tutaj jeden z najlepszych jakościowo AMV ostatnich czasów:

Nostromo - Auriga - na Youtubie jednak nie widać efektu pracy, włożonego w ten kawałek animacji ponieważ sam plik video jest oryginalnie zakodowany w 1080p 60fps. Najlepiej ogląda się go na dużym telewizorze (i równie dużym sprzęcie nagłośnieniowym) - superpłynna animacja po prostu hipnotyzuje.

Na koniec co nieco od niezłego AMV makera (znów youtubowa jakość nie zachwyca)

Ileia - Break

Ileia - The Clap

Ileia - Alive

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Oby się nie okazało że powtarzam czyjeś propozycje

Black Lagoon - świetny montaż i idealnie dobrana muzyka. Uwielbiam oglądać to AMV po kilka razy dziennie.

http://www.youtube.com/watch?v=jXrJ7w9_Jsw

Hellsing OAV - Piosenka znana z endingu. Amv świetnie zmontowane, idealnie oddaje klimat piosenki

http://www.youtube.com/watch?v=OfWU5zza1Pc

Clannad - tutaj ostrożnie bo jeśli ktoś oglądał to mogą wrócić mile wspomnienia a co za tym idzie - łzy. Świetna piosenka idealnie oddaje klimat anime i chwyta za serce.

http://www.youtube.com/watch?v=4P543PMbiaI

A tu jeden z majstersztyków jeśli chodzi o AMV. Piosenka mówi nam wszystko :D Miłego oglądania - naprawdę warto :D

http://www.youtube.com/watch?v=a_etxiQ-lHg

A tu genialny mix piosenek - siedmiu wykonawców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

To może znowu coś ode mnie plus liczę na to, że tego jeszcze tutaj nie grali ;)

Dzięki tej AMVce, krótkiej, bo krótkiej, ale świetnej, znalazłem prawdopodobnie najlepszą reklamę puszczaną przez Discovery Channel :D Absolutne mistrzostwo świata jak dla mnie ^_^

Niby muzyka, szczególnie potem, nie za bardzo mi odpowiadająca, ale do zadymy, masy efektów w samym montażu pasująca jak ulał ;) Tytułów nie rozpoznałem tzn. z wyjątkiem dwóch, trzech, ale... warto ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Devil?s Daughter

AMV pokazujące bohaterów Black Lagoon w pracy (największy nacisk oczywiście został położony na największego narwańca czyli Revy :D). Zbyt dużej liczby efektów nie doświadczymy, jednak montaż został według mnie wykonany dobrze.

Amerika

Kto nie zna utworu zespołu Rammstein o tym tytule? Oto bohaterki Azumanga wczuwają się w klimat i pokazują amerykański styl życia w wersji anime. :)

Mam nadzieje, że nikt wcześniej tego nie umieszczał, bo będzie odgrzewany kotlet. =)

Tej wersji jeszcze nie widziałem. Trzeba jednak przyznać, że ktoś odwalił kawał dobrej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...