Skocz do zawartości

AMV zone


pavlaq89

Polecane posty

Anime Music Video - na nasze teledysk przy użyciu scen z anime (jednego lub wielu różnych).

Buszując w sieci natrafić można na kiepsko skleconą fuszerkę, albo umiejętnie dopasowaną kompozycję, która idealnie łączy dźwięk z obrazem - właśnie przedstawiciele tej drugiej grupy są tu mile widziani.

W tym temacie zamieszczajcie wg Was godne uwagi teledyski, wraz ze stosownym opisem (posty z samymi linkami nie mają racji bytu). Jeżeli macie ciekawe rzeczy, którymi chcecie się podzielić to temat przetrwa.

Pozwolę sobie zacząć od:

najlepszego AMV pod słońcem -

Teledysk ten łączy urywki z ponad setki (!) różnych tytułów z piosenką Foo Fighters "the best of you" w jedną klimatyczną a nawet poruszającą całość. Świetne doznania i zero spoilerów - oglądać!

Dalej: Spiral Warriors

http://www.youtube.com/watch?v=7EtYLJgffB0

Mega epicki filmik do piosenki Manowar - "Warriors of the World". Piosenka pasuje idealnie do urywków z Tengen Toppa Gurren Lagann. Niestety video nie jest pozbawione spoilerów, więc jeśli masz zamiar w najbliższym czasie obejrzeć anime to odradzam. Jeżeli zaś już oglądałeś i jak przypuszczam (zakładam) podobało ci się, to powrócą emocje, którymi emanował ten tytuł. Przynajmniej na jakiś czas.

Kolejny:

piosenka Rammstein - "Sonne" świetnie oddaje mroczną (sonne...) aurę Basiliska. Swoją drogą do zapoznania z tym anime skłonił mnie właśnie AMV. Jeżeli nie masz zamiaru interpretować i zastanawiać się nad przedstawionymi scenami to nie zepsujesz sobie zabawy z powodu obecnych w teledysku spoilerów - możesz wtedy bez obaw podziwiać czystą miodność, sączącą się z ekranu. Robi wrażenie.

Cowboy Bebop z piosenką z oryginalnego soundtracku (kinówki) - "Gotta Knock a Little Harder" - świetnie ukazuje klimat tego tytułu. Jeżeli jeszcze nie znasz Cowboya Bebopa, to możesz śmiało oglądać - żadnych spoilerów.

http://www.youtube.com/watch?v=gLu6d4yMEXM

Jeden z epickich filmików z Dragonballa, skleconych przez BrollyXImhotepa, który własnoręcznie przerabia muzykę na potrzebę swoich tworów i dodaje sporo adekwatnych do tematu kwestii z różnych filmów. Wszystko układa się w wartą obejrzenia całość. W sumie nie obraziłbym się, gdyby poczciwy DBZ prezentował takie właśnie klimaty...

A ten AMV niedawno skłonił mnie do zwiększenia priorytetu Hajime no Ippo na mojej liście PTW. Świetny, dynamiczny montaż scen z anime o bokserach plus szybka (niestety hamerykańska) muzyka. Szkoda tylko że taki krótki.

A na koniec

http://www.youtube.com/watch?v=yxPs4WeToLk

odprężająca kompilacja scen z dwudziestu różnych tyułów do piosenki Gorillaz - "19-2000", której tematem przewodnim jest błękit...

Na razie to tyle, mam nadzieję że postaracie się o dobre teledyski i nie dacie pola do popisu moderatorom, a wątek ładnie rozkwitnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

O! Temat o AMV. Tego właśnie mi brakowało. Sam muszę przyznać że uwielbiam oglądać wszelakie produkcje tego typu. Sam kiedyś próbowałem zrobić coś swojego, ale z reguły wychodziła taka tragedia że aż strach :)

Ale do przejdźmy do rzeczy:

http://www.youtube.com/watch?v=21rx1SvV4kk...feature=related

Sytuacja podobna jak przy pierwszym linku od pawlaka. Teledysk sklecony z kilkunastu różnych anime, przy dźwiękach piosenki Ayi Hirano pt. Love Gun. Dodajmy do tego masę świetnie wykonanych efektów i hit murowany. IMO jedna z najlepszych tego typu produkcji. No i pojawia się Konata i Yoko, więc nie może być źle XD

AMV na pierwszy rzut oka niespecjalny. Zgranie obrazu z dźwiękiem pozostawia sporo do życzenia, brak jakichś super efektów, a mimo to ogląda się go rewelacyjnie. Może to wina masy ładnie narysowanych dziewczyn, może zespołu Vanilla Sky, który idealnie zagrał cover piosenki Umbrella. Nie wiem. Wiem tyle że obejrzeć warto ;)

http://www.youtube.com/watch?v=n24zIamtpd8

Zaskoczenie totalne jeśli chodzi o AMV. Każdy wie że podstawą jest odpowiednie dobranie piosenki do anime wyświetlanego w tle. Ale co wyjdzie jeśli oba te elementy wyciągniemy z zupełnie innych bajek? Są fachowcy którzy nawet w takich warunkach są w stanie zrobić coś niesamowitego. Tak jak w przypadku tej produkcji, gdzie sielankową komedię/dramat Clannad połączono z rockowo-metalowym kawałkiem zespołu Amnezia. Efekt rewelacyjny :) (PS. uwaga na spoilery!)

Kolejny fajny teledysk. Co tu dużo mówić - nie ma takiej jakości wykonania jak poprzednie twory, ani też epickości rodem z pawlakowego TTGL, ale mimo to warto obejrzeć (jeez, ile razy to jeszcze napisze :)) (PS. uwaga na spoilery!)

Na koniec coś z klasyki, czyli twory dość stare, technicznie zacofane (zero efektów), a mimo to godne obejrzenia. Zapodam linki do dwóch AMV, od których praktycznie zacząłem swoją przygodę z tego typu produkcjami, i które często sobie włączam. Ot tak :)

http://www.youtube.com/watch?v=vEb2a8xkeb4

Dobry mix. Ninja Scroll + Cradle of Filth. Na początku trudno przyzwyczaić się do wokalu (dla tych co nie słuchają tego typu muzyki), ale po chwili przestaje się na to zwracać uwagę. Sorry za słabą jakość, ale jak już pisałem, filmik ma swoje lata. W tym teledysku jest trochę spoilerów, ale nie sądzę żeby jakoś specjalnie przeszkodziły ewentualnym "oglądaczom". Uwaga jednak na sporą dawkę brutalności i krwi :)

Absolutny klasyk. Od tego filmu zacząłem kojarzyć co to jest AMV, i na dobre zainteresowałem się tym gatunkiem. Wbrew tym bredniom co piszą w tytule nie jest to Gundam Wing (to jest 08th MS Team o ile dobrze pamiętam). Sytuacja jak powyżej: mało efektów, ale i tak warto zobaczyć, jak kiedyś robiło się takie produkcje :)

To tyle z mojej strony. Przynajmniej na razie. Dołączam się do słów pawlaka, i zachęcam innych do dzielenia się swoimi odkryciami. A może ktoś stworzył coś swojego? Tak czy owak - piszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka panów Zager and Evans, do której podstawiono sceny z różnych postapokaliptyczno-futurystycznych anime. I. Jest. Świetne. I tyle.

Evangelion - Welcome To The Machine

Pink Floydzi. Evangelion. Dobre zgranie muzyki z obrazem. Dodatkowe efekty. Czyli kolejne dobre anime. Witaj synu, witaj w Evangelionie.

Przy tym AMV ciarki biegną po plecach. Piosenka sama w sobie może wywołać takie efekty, ale w połączeniu z EL. *brrrr* I jeszcze te efekty... Ktoś się postarał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evangelion - Welcome To The Machine

Pink Floyd + Evangelion. Klasycy w świecie muzyki, i klasyk w świecie anime. I mimo, że NGE u mnie nie ma jakiejś arcyoceny przez parę rzeczy nie miał, to właśnie to anime bardzo dobrze pasuje do geniuszu Floydów. Mój ulubiony z ichniejszej twórczości kawałek - High Hopes, również doczekał się AMV. Więcej nie trzeba?

GTO (Manu Chao - Me Gustas Tu)

Wstyd się przyznać, ale jeszcze GTO nie oglądałem. Ale samo powyższe "wjedeło", jakoś mnie zachęciło, żeby się przysposobić w niedługim czasie do tej serii. Fajnie zrobiony amv, zgranie piosenki z obrazem. Ogólnie mówiąc czuć tu jeden klimat, zbudowany z zacnego utworu Manu Chao, oraz z animacji.

A tutaj bardziej dance video, niż amv. Ale podoba mi się, że autor ów wideo dość ładnie połączył taniec z muzyką.

"I pamiętajcie drogie dzieci - myjcie ząbki! A urosną wam takie ładne jak u Virala!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę swoich typów :-] Wspomniany w pierwszym poście AMVik pavlaqua również widziałem sporo wcześniej nim go polecił, ale jak najbardziej zasłużenie. Jest totalnie i absolutnie genialny idealnie komponując się w piosenkę. Najwyższa jakość i szacunek dla autora :=)

:happy:

Czyli głównie anime o wampirach (rozpoznałem Hellsing oraz Vampire Hunter D) w rytm niemieckiego - nie wiem dokładnie jak to nazwać - techno albo jego pochodnej... Początek natomiast jest świetny i zapewnia porządnego kopa. Z czystym sumieniem mówię, że obejrzeć można.

Tym razem Hellsing Ultimate z naprawdę mocną piosenką Creed a początkowe wejście wokalu daje ostrego kopa. Całkiem niezły montaż, dobry podkład, minusem jest tylko mała różnorodność, bo przedstawia tylko jedno anime. Ale moim zdaniem warto :tongue:

"This is One Piece" :smile:

Najbardziej mad epic AMV dotyczący przygód załogi Słomianych Kapeluszy EVAH! Totalnie rozwala na kawałki.

:laugh:

Czego można spodziewać się po połączeniu Weird Al'a z takimi pozycjami jak Trigun oraz resztą, której za bardzo skojarzyć z nazwy nie mogę? Ostra dawka śmiechu :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego właśnie mi brakowało.
Pawlak (nie)zawsze do usług. Sam też kiedyś próbowałem coś sklecić, ale na chęciach się kończyło.

z kilkunastu
Tylko? Ale Video fajne :ok:

AMV na pierwszy rzut oka niespecjalny.
Na drugi też nie. Ta piosenka wykonana nawet przez Beatelsów brzmiałaby beznadziejnie - bo jest beznadziejnie skomponowana. No liek. Ale fajne triki z kolorami.

Clannad połączono z rockowo-metalowym kawałkiem zespołu Amnezia. Efekt rewelacyjny :)
I to jak! Świetny! Od razu +fav. Świetny pomysł na przedstawienie Clannada w niecodziennym świetle.

Kolejny fajny teledysk. Co tu dużo mówić - nie ma takiej jakości wykonania jak poprzednie twory
Jakości może nie ma ale jest porywający! I ta dynamika! Kawał dobrego rapcore'u plus jatka w wykonaniu knightmare'ów - miód.

Na koniec coś z klasyki, czyli twory dość stare, technicznie zacofane (zero efektów), a mimo to godne obejrzenia.
Obejrzałem, ale nie wywarły na mnie wrażenia. Pamiętam, sam jeszcze parę lat temu lubiłem takie mało skomplikowane, robione w WMM amatorskie (po)tworki.

I. Jest. Świetne. I tyle.
Dokładnie. :ok:

Pink Floydzi. Evangelion.
No liek. Nor this. Neeext.

ale w połączeniu z EL. *brrrr* I jeszcze te efekty... Ktoś się postarał.
Może, ale efekt mnie nie zadowala. Nie dość, że nużąca piosenka, to jeszcze EL. Tej pani już podziękuję.

Pink Floyd + Evangelion. Klasycy w świecie muzyki, i klasyk w świecie anime.
Next.

Wstyd się przyznać, ale jeszcze GTO nie oglądałem.
Przede mną powinieneś się wstydzić jeżeli to oglądałeś. Na miłość babci Antosi - nie rób tego! READ THE MANGA!

A dobór piosenki zabawny, muszę przyznać.

dance video
Eeee tam, panie. Dance video żeś chyba nie widział. O! Proszę bardzo:

Pomimo, że muzyka nie w moich klimatach, to w świetnym teledysku aż chce się pląsać. A i polotu nie brakuje (te wygibasy...).

"I pamiętajcie drogie dzieci - myjcie ząbki! A urosną wam takie ładne jak u Virala!"
Indeed... chyba przestanę. Cool vid btw.

moim zdaniem ładnie dopasowany.
Moim zdaniem miernota - luźno powklejane randomowe sceny. Ni rytmu, ni wyczucia.

pavlaqua
Zadajesz mi wieeelki ból.

Dwa AMV'y z wampirami - IMO cienizna. Wybacz, że tak szorstko, ale widziałem już sporo takich.

mad epic AMV dotyczący przygód załogi Słomianych Kapeluszy EVAH! Totalnie rozwala na kawałki.
Zaiste, świetny. Szkoda, że mój ulubiony z piosenką "Sailing Day" usunęli :/

:laugh:
Taaak, Al to geniusz, a jego polkowe przeróbki to ostateczna forma parodii muzycznej. Pomimo, że średnio z synchronizacją, to pod względem kontekstu teledysk wymiata!

------

A teraz czas na kolejną porcję od pawlakowatych.

Poprzednio zacząłem od najlepszego, teraz zachowam najlepsze na koniec.

Więc...

Kite - Clubbed To Death

Leciwy i niezbyt dobrej jakości, ale piosenka świetnie pasuje do nastroju, tego anime o młodych płatnych zabójcach (swoją drogą sam AMV jest bezpieczny,

ale tytuł jest 18+, więc beware

). Obejrzawszy AMV nie musisz już sięgać po anime, bo wyspoilowana jest sumie cała fabuła.

Dalej w poważnych klimatach:

Ruroni Kenshin: Tsuiokuhen - Creed "My Sacrifice"

Rozczulająca piosenka do rozczulającego anime. (UWAGA! To jeden wielki spoiler!)

Zaczynamy wkraczać w strefę dobrej zabawy:

Shounen Bushido - czyli waleczny chłoptaś - wielki crossover wielu tytułów, gdzie bohaterowie chórem śpiewają głosem Jorna z Masterplanu, że się nie poddadzą, bo "Duch nigdy nie umiera"

Dalej, kolejny AMV zaprosił wszystkie postacie do

Kto zwycięży tą szaloną rywalizację? Szacunek dla twórcy za nakład pracy...

I na sam koniec megatona śmiechu, czyli piekielnie zabawny i rozbrajający AMV HELL!

Chcecie więcej? Druga część jest jeszcze śmieszniejsza niż poprzednia!

A teraz gratka dla hardkorów: najdłuższy, najbardziej epicki maraton animowego humoru teledyskowego:

AMV HELL 3

Trwający nieco ponad godzinę, podzielony na 7 części (powyżej link do pierwszego kawałka). Miłego oglądania i rechotania...

A komu mało to wyszedł AMV HELL 4 i jest jeszcze dłuższy. Podzielę się nim, kiedy już go obejrzę.

[EDIT] Chyba nie muszę wspominać, że umiarkowana znajomość anime jest podstawą do rozumienia większości gagów w HELLach? Jest tam też niezliczona ilość spoilerów - właśnie kulminacyjne momenty są najfajniej parodiowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anime + muzyka! Gdyby dało się do tego jeszcze czytać książki i grać w jrpg jednocześnie... ;]

No to i ja się podzielę swoimi zbiorami. ;]

The Melancholy of Haruhi Suzumiya

Piosenka: Heartsdales - Candy Pop (nie żeby komuś miało to coś mówić...)

Zabawne, nieźle posklejane. Chociaż za tego rodzaju muzyką nie przepadam, jest to jedno z moich ulubionych AMV. I like the way you do the things you do. ;] Swoją drogą, ciekawe, ile użytych języków naliczycie.

Piosenka: Sonata Arctica - Replica

Co prawda tekst nie bardzo pasuje, ale za to sama muzyka już całkiem nieźle współgra z animacją. Ogólnie rzecz robi dobre wrażenie. Zwłaszcza jeśli ktoś oglądał anime lub czytał mangę. Choć za tym zespołem też jakoś specjalnie nie przepadam. ;]

One Piece

Piosenka: Masterplan - Sail On

Nie mogę zgodzić się z Czarnym Cieniem, jeśli chodzi o jego wypowiedź na temat One Piece'a. Powód - powyższy link. ;] Tym razem jedna z moich ulubionych piosenek jednego z moich ulubionych zespołów + świetne wykonanie.

Piosenka: Relient K - The Pirates Who Don't Do Anything

Jeszcze raz One Piece. Piosenka głupia, wykonanie średnie, ale za to jak ładnie wszystko pasuje... ;]

Na koniec coś z nieco innej beczki:

Touhou

Piosenka: eee... Bad Apple? Tylko nie pytajcie, czyje to...

Touhou to nie anime, ale gra. Co zabawne - scrollowana strzelanka. W AMV wykorzystano postacie z gry (animacja została stworzona specjalnie do tego utworu). W każdym razie, mimo wszystko chyba się nadaje do tego tematu: jest anime i jest muzyka. ;] W szczegóły wdawał się nie będę - po prostu klikajcie i oglądajcie.

EDIT

Jeszcze coś...

Dance video żeś chyba nie widział.

Nie do końca AMV, ale co tam...

http://www.youtube.com/watch?v=q2oY_cowd80

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś od siebie:

MMV z Dorohedoro To tylko kadry z mangi, ale za to efektywnie ukazane (mam nadzieję, że kogoś to zachęci do czytania)

Cowboy Bebop "It's just begun"- czyli świetnie złożone amv z Bebopa- trza oglądać, nie gadać

- czyli kolejna produkcja, z której powinno powstać anime

Hellsing Pompeii- Ja chcę lepszą jakość!

JoJo kącik :)

-fanowskiej parodii anime JJBA. Świetne, szkoda tylko, że samo anime nie jest tak fajne (w stosunku do mangi oczywiście)

JoJo?Star (ver. Villan)- Czyli co się stanie jak połączysz antagonistów z JJBA z Lucky Star

Azumanga JoJo- Opening Azumangi, tylko z postaciami z JoJo

- Czyli reklama ipoda w wersjii JoJo

- Jak wyżej

- Podobnie jak dwa powyżej, imo najlepsza wersja

As the title says

- Opening Baccano w wersji JoJo

JoJo x NGE- Czyli jak powinno wyglądać anime JJBA

- opening na podstawie gry

- MMV- tylko kardy połączone z muzyką

- Jak wyżej

Part IV MAD- ciekawe

Part V eee...?- nie mam pojącia co to jest ale dużo pracy to musiało wymagać

No dobra, koniec JoJo :(

TTGL AMV JAM PROJECT- GONG- głośność na maksa, jedna z najbardziej epickich AMV-ek jakie widziałem

Yoko S.T.A.R.S- czyli film z Yoko w roli głównej

Ending FMA w wersji One Piece- need I say more?

Ghost In The Shell Tribute- Na coś takiego czekałem. Muzyka z Matrixa + GITS. Więcej mi nie trzeba

One Piece- Rollin- nie wiem, czemu to daję, ale tak jakoś mi się spodobało

AMV HELL 4

The Last One :(

Dalej, kolejny AMV zaprosił wszystkie postacie do wielkiego wyścigu!

Najs! Chciałem oglądnąć coś w tym stylu jakiś czas temu

Hajime no Ippo

W plan to read raczej :) Tylko dla walk się opłaca oglądać

Może coś więcej dodam jak mi się przypomni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Widzę, że temat trochę przysnął, ale chętnie podzielę się z wami moimi znaleziskami ^^

AMV`y oglądam już od dłuższego czasu, bo to świetna zabawa

No to proszę:

- dobra polska produkcja, jedno z pierwszych amv jakie obejrzałem, bez fajerwerków, ale mimo to świetnie się ogląda

http://www.youtube.com/watch?v=1YHC-2amAbM...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=RJljuLHMouc...feature=related - Chocolate Star Fish MEP, jeśli lubicie Limp Bizkit to na bank wam się spodoba, z tego co widzę wrzut jest słaby, bo brakuje synchronizacji muzyka/wideo, ale są linki do downloadu.

http://www.youtube.com/watch?v=WeUHi4d6QSE -pamiętacie thame song z Dooma 3? Tutaj z anime Naruto, bardzo dobre wykonanie.

http://www.youtube.com/watch?v=rJCC75Z_rZw - Animix, czyli po prostu amv z różnymi anime, pozytywne ^^

http://www.youtube.com/watch?v=anhE6Z7THnI - kolejna świetna produkcja, w rolach głównych Hitsugaya i Hinamori

-krótkie amv o SSJ3 Goku z świetnym motywem muzycznym ?Here comes the king?

- na zakończenie krótki filmik z Sasuke i Itachim

Ok, za niedługo znów pewnie podrzucę wam jakieś linki, have fun ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Why So Serious jest nawet niezłe, ale chyba dlatego, że będąc Polakiem trafia do mnie trochę więcej zapożyczeń z kultury masowej niż z AMV Hell :P, ale chyba bardziej preferuję to drugie. Jest cholernie długie, ma kilka ciekawych kawałków oraz niezłą historię... chociaż tych ludzi co wymyśli część "zero" powinno się gdzieś zamknąć - tak chorego i powalonego dzieła dawno nie widziałem. Jeśli przez przypadek traficie na takie coś to jedna rada - nic nie jeść ani nie pić, bo może to się skończyć przymusową wizytą w toalecie. A jeśli chodzi o polskie akcenty to chyba bardziej spodobał mi się wyczyn pewnego gościa z YouTuba -
. Luke, ja sem twój otec ^^ Aha, parental advisory - bo mięso też tam lata :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Made in Maniek, mimo iż mocno polskie, leci za bardzo na "mięsie". Odnośnie poziomu żartów można dyskutować, jednak wątpliwe wykonanie techniczne (hardsyby, kiepska jakość video, przeciętny montaż) już nie podlega dyskusji. "AMV Hell" i" Why so Serious?" to jednak inny poziom, zarówno żartu i jak i wykonania. Życzę Maniutekowi aby kolejne części (jeśli powstaną) miały coraz wyższy poziom. Z resztą Maniutek (Maniek) dołożył też swoją cegiełkę do "Why so Serious? II" (chyba tylko jeden klip, ale zawsze). W ogóle przez "Why so Serious? II" przewinęła się spora część polskiej scena AMV - 23 twórców, powstało 1,5 h materiału (250 kawałków) z których zostało wybrane 100 tracków (ostra selekcja - 66%) i po pół roku pracy możemy podziwiać owoc pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A tu macie moje AMV (stare)

inne moje

Są to moje pierwsze amv więc za dobre nie są. Oczywiście teraz przy pomocy lepszych programów pracuję nad czymś znacznie lepszym technicznie. Życzcie mi szczęścia i pomysłów :P

Oczywiście zawsze możecie jeszcze oglądnąć inne moje filmiki muzyczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj zbiorek mocno monotematyczny, ale bardzo bliski mojemu sercu ;)

Fullmetal Alchemist:

From the Ashes by Dark Moon Studios

Bardzo klimatyczne i wzruszajace AMV zachwycające mnóstwem artystycznych efektów specjalnych i opowiadające historię... nie do końca zgodną z pierwowzorem ;) Perełka, to trzeba obejrzeć.

Scooter - Always Hardcore by Nostromo

Komentarze zbędne :) Sam fakt, że legendarny Nostromo sklecił AMV poświecone wyłącznie FMA jest już sporą nobilitacją dla samego anime ;D

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Masterplan - Spirit Never Dies by The613Alchemist

Jeszcze ciepłe AMV pewnego bardzo obiecującego montażysty. Fajerwerków brak, a nadużywanie przyspieszonego tempa może miejscami irytować, ale jeśli chodzi o "timing" to koleś jest dla mnie absolutnym mistrzem w swoim fachu ;) Niestety YT notorycznie blokuje jego AMVki i...usuwa mu konta, z powodu "zgłoszenia praw autorskich przez bla bla bla" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah! Zaiste świetna produkcja :-) - a ileż już z Golden Boy w tytule widziałem. W sumie, kolejny powód, żeby się za tytuł zabrać a co najmniej mangę obrobić :D

No, mocne i klimatyczne trzeba przyznać. Brak przesadnego efekciarstwa a i podkład muzyczny trafia w moje klimaty. Good job :-)

Montaż pierwsza klasa. Co prawda, muzyczka już średnio mi pasuje, ale gość zsynchronizował to IMO b. dobrze :-)

Jest OK, ale i tak inne wykonanie AMV z tą piosenką bardziej mi się podoba. Większa różnorodność i niezłe synchro.

Trance... guh. Nie przepadam za bardzo :P Ale sama kompilacja niczego sobie... Dużo lajtowych klimatów... na relax idealne.

Teraz coś od siebie. Było, nie było? Sorry... bez komentarza ze swojej strony :-]

Empty Motion - w ogóle, większość AMV tej grupy wymiata ^_^

- j.w. Love ling and prosper! :=)

- czyli co by się stało jak zamiast Chodź, pomaluj mój świat w pewnym serialu użyli metalowej przeróbki Umbrella Rihanny ;P Epic win!

- tytułu lepiej nie podawać. Mocna rzecz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Higurashi o ile to jest tytuł tego Anime
Dokładnie to nazywa się Higurashi no Naku Koro ni i śmiem twierdzić, że to mocna rzecz :D Krwiście mocna będąc skrupulatnym.

O ile pierwszy AMVik nie jest aż tak dobry, bo wcześniejsza wersja, która została zdjęta miała IMO trochę lepszy montaż :-) tak tutaj nawet nie jest źle. Co nie oznacza, że się nad nim zachwycam. Za to już drugi... jeśli jest muza z Metal Gear Solida to nie ma bata we wsi. Muzyka Williamsa FTW! :D Za od siebie daję coś bardziej jajcarskiego w postaci
:P Nawet niezłe.

Woah, klimatyczne w cholerę. Idealnie zmontowane do muzyki, która jednak IMO nie zagęszcza atmosfery :P, ale i tak jest dobrze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...