Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartosznorbert

Rozwiązany: Baldur's Gate 2 : Cienie Amn - Jak wykonać questa w ruinach świątyni.

Polecane posty

Mam taki problem z tą misją. Nie wiem jak przejść przez magiczną barierę. Koło pomieszczenia z planszą z literami na podłodze.

Moja pamięc już dosyć nieświeżą jest, ale powinieneś bodajże przejśc na północny wschód, po takowym drewniano-linowym moście, koło pomieszczenia właśnie z tymi literami. I z tego co pamiętam, po prostu obchodzisz ją dookoła, znaczy tę barierę, bo gdzieś niedaleko tej planszy z literami. Przechodź po nich tak by wciskać litery wchodzące w skład nazwy Amaunator. ;]] A jeśli chodzi ci o ostatnią barierę, to do pokonania jej wymagany jest chyba Znak Amaunatora, którego są 3 części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi mi o tą trzecią. Omijałem już tamtą barierę. To gdzie zdobyć pozostałe dwie części symbolu. Znalazłem tylko tą gdzie musiałem podać przebieg jakichś trzech rytóałów.

Są ukryte na tej samej planszy. Musisz dokładnie przeszukać każde pomieszczenie.

Przy wyjściu, prowadzącym na powierznię, w komnacie na lewo, możesz znaleźć przy potworze lub w jakimś schowku, kości, opisane jako "Szkielet" czy tam resztki, jakiejś młodej prorokini. Ważą dosyć dużo. Jeżeli pojawisz się w jednym z pokoi (nie pamiętam, którym, gdzieś w południowej części), pojawią się zjawy które wezmą od ciebie ten szkielet, w zamian za jedną z części symboli i kilka innych ważnych rzeczy.

Tymczasem, przechodząc przez mozaikę z literami, dojdziesz do dwóch pokoi - w jednym z nich będzie coś na kształt ołtarza - znajdziesz na nim ostatnią część tego symbolu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...