Jump to content
Sign in to follow this  
P_aul

Więcej gier i zabaw na forum

Recommended Posts

Jeśli samo Olympus Actionus to już dla ciebie za mało zerknij do Sesji RPG, gdzie też można wcielać się w najróżniejsze postacie. Mamy bandę nieudaczników ratujących (wszech)świat (Neverending Sesja), walki w stylu wolnym (Federacja Pojedynków Sesjowych), pojedynek na najlepszą historię opowiadaną przy kuflu piwa (Niesamowite przygody Barona Munhausena), przygodę fantasy, którą współtworzą wszyscy gracze (Free Sesja, uwaga, to nieco ambitniejsze), drugą podobną w świecie Star Wars (SWFS), Realms Beyond dla tych którzy chcą się nauczyć grać (o ile ofkoz Tur & Rankin wreszcie wystartują...) oraz mnóstwo innych rozgrywek ze świata gier (Starcraft, WH40k), anime (Naruto, Gundam), czy w znanych światach RPG (Planescape, Warhammer, Forgotten Realms). Jesteśmy też zawsze otwarci na nowe pomysły i propozycje! Zajrzyj do Karczmy, napij się z nami soku jabłkowego i podrzuć fajny pomysł, albo zgłoś własną mistrzowaną sesję, a paru chętnych szybko się znajdzie :)

Sesja RPG needs YOU!

Karczma "Pod Hożym Jesiotrem"

Kulisy FPSu czyli Federacji Pojedynków Sesjowych

Sesjowe FAQ

Dyskusje o sesjach z Mistrzem Gry (patrz FAQ ;) )

Niebędnik do sesji z MG - czyli opis rozgrywek ;)

Jak zwykle, podziękowania dla Rankina & Lorda za współpracę... a teraz... RANKIN RB!!! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Zabawowicze, Zgadywacze i wszyscy pomiędzy biggrin_prosty.gif Znów przybywam z małą reklamą prosto z Sesji RPG. Tym razem serdecznie zapraszamy każdego (tak, KAŻDY może się dopisywać!) do wzięcia udziału w nowym sesjowo-zabawowym eksperymencie. A nawet dwóch. Po pierwsze, mój własny quest thread - Planescape Quest, oraz dyskusje do niego (w których znajduje się przede wszystkim stale aktualizowana karta postaci głównej bohaterki).

Po drugie mamy do zaoferowania dopiero co rozpoczęte przez Black Shadowa Games of Divinity (link prowadzi do nowej wersji, poprzednia skończyłą się niepowodzeniem ;) ) Zapraszam do radosnego spamowania gry!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...