Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Co to za postać z gry 2

Polecane posty

Dobra powtarzamy co wiemy:

"Oni zabrali moje oko. Ja odciąć moją własną rękę żeby im uciec"

Nie jest to postać z Gothic ani Neverwinter nights, ani Bioshock

Rebus odpowiedź: Ty+Rurka= Youtube , wpiszcie tam 3.3 (pierwiastek z 9 to 3, znaczek poniżej > to . na klawiaturze, a wynik (2+2*2+3)/3 to 3).

Jak wpiszecie 3.3 na youtube dowiecie się z jakiej gry pochodzi ta postać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Original War miała naprawdę fajnych bohaterów i ogólnie była bardzo dobrą grą :) Ale tak wracając do sedna to macie zagadkę, słowną konkretnie:

Nie dość, że śmierdzi i połyka monety, to jeszcze opowiada.

MarkosBoss: nie, a nawet jeśli, to powinieneś grę jeszcze podać :P

Veldrash: nie, jeszcze jedna złą odpowiedź i dam wam podpowiedź

Dobra, podpowiedź macie teraz:

Zgadywana postać pochodzi z Planescape: Torment. Nie gra jakiejś większej roli, ale jest dość charakterystyczna i spotyka się ją wcześnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramofon z gry Ceville.

W środku siedział krasnal jakiś, który ciągle kasę chciał i gadał jakoweś pierdoły. Nie pamiętam konkretnie jakie.

EDIT: Ewentualnie tą postacią jest sam Ceville - on lubi takie kwestie wypowiadać i chyba coś takiego właśnie powiedział odnośnie gramofonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia podpowiedź, nowy post aby bardziej zwrócić uwagę.

Facet nie ma prawdziwego imienia, posługuje się przezwiskiem. Kiedyś podał swe imię chaosyckiemu magowi i gorzko tego pożałował.

opti: nie, wyraźnie wspominałem, że to postać z Planescpae: Toment. Nie zgadniecie do 18 to podaję rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byś tak coś więcej skrobnął? Ja wiem, że to pewnie wcale nie trudne, ale nie wszyscy potrafią skojarzyć dwa słowa z jedną konkretną grą (tym bardziej gdy się gier przeszło całkiem sporo). Tak dla jasności, kojarzy mi się to z czymś i mam to na końcu języka, ale sam sobie chyba nie przypomnę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...