Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Zagadki słowne vol. 3

Polecane posty

Napisze jeszcze raz wszystko, abyście nie musieli przeskakiwać do poprzedniej strony.

OK, z jakiej gry to cytat? Nie jest w 100% dokładny. Proszę jeszcze podać autora wypowiedzi.

Możesz zobaczyć rzeczy, o których chciałbyś zapewne potem opowiedzieć rodzinie - wierz mi, nie rób tego.

MarkosBoss - nie.

Podpowiedź: Mieszkam tutaj całe życie. Lepszego człowieka niż ja nie znajdziesz.

Dwa cytaty nie są wypowiadane z ust tego samego człowieka.

Ważna podpowiedź: to jest taka podpucha, jakiej się nie spodziewacie. Nie jest to cytat z gry, chodzi o samą grę.

Koksiarz - nie.

brylant - źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 - źle. Dobra, coś wolno idzie, mało kto zgaduje i nikt jeszcze nie był blisko rozwiązania. Podaję rozwiązanie - Flight Simulator X. Tak, mówiłem, że to podpucha niemała. No to tak:

pierwszy cytat wypowiadał facet z kontroli lotów na lotnisku w Las Vegas, kiedy miało się misję zawiezienia roboli do Strefy 51. Gra jest pełna takich tekstów.

Drugi cytat pochodzi z ust gościa, z którym lecimy nad Hawajami.

Zadaje pierwszy chętny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, rzucę podpowiedzią. Kiedy pisałem 'przez żołądek do serca' miałem na myśli to, że nasz bohater faktycznie znalazł się w żołądku pewnej bestii i torując sobie drogę przez trzewia dotarł do serca.

Teraz powinno pójść szybciej. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to Vladimir Lem z Maxa Payna 2. 47 był szybszy, więc to on teraz zadaje (i dostaje nic nie znaczące dodatkowe tysiąc punktów, a Sedinus dostaje nagrodę pocieszenia w postaci niewidzialnej maskotki Wario, gratulacje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...