Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Zagadki słowne vol. 3

Polecane posty

"Niektórzy twierdzą, że prośba o pomoc jest oznaką słabości. Świadczy to tylko o ich uporze i głupocie. Nie ważne jak silny jesteś, sojusznicy sprawią, że będziesz silniejszy."

PS. Mam nadzieję, że dobrze zapamiętałem.

PPS. Ten czas od ostatniego postu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednego nie rozumiem - skoro tam jest najdłuższa cutscenka w historii (jak twierdzisz), to czemu nigdzie nie jest to odnotowane? Gdzie by nie wpisać coś typu 'longest cutscene' to wyskakują pozycje typu MGS4, Xenosaga albo FF.

Poza tym mogłeś podać platformę na jaką gra wyszła, bo nie jest to takie oczywiste.

A i dodatkowo - jeśli tytuł który podasz, nie będzie w żaden sposób zbliżony długością do np. tego:

School Rumble: 2nd Semester ? Summer Training Camp (of fear?)!! Ghost's Appearing in the Western-styled Building!? Fighting Over the Treasure!!!

albo

Summer-Colored High School ? Adolescent Record ? A Summer At School On An Island Where I Contemplate How The First Day After I Transferred, I Ran Into A Childhood Friend And Was Forced To Join The Journalism Club Where While My Days As A Paparazzi Kid With Great Scoops Made Me Rather Popular Among The Girls, But Strangely My Camera Is Full Of Panty Shots, And Where My Candid Romance Is Going

to hejcę Cie za nieprawidłowe podpowiedzi, których prawdziwości nawet nie sprawdziłeś :<

Ps. moja próba zgadnięcia to: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst ale ta nazwa wcale nie jest aż taka długa... Reszta się zgadza (2013, blondyn, japońska gra na podstawie mangi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst jest jakiś długi filmik, ale nie wiem na ile jest to prawdą, bo nie grałem. Pozostałe wskazówki też w sumie pasują.

Jeśli to ten tytuł to zagadkę oddam w dobre ręce.

@ZygfrydQ

Jakoś nie pomyślałem, żeby odpowiedzi na zagadkę szukać w spoilerze na końcu posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZygfrydzieQ zgadłeś, więc zagadka jest twoja

jednego nie rozumiem - skoro tam jest najdłuższa cutscenka w historii (jak twierdzisz), to czemu nigdzie nie jest to odnotowane? Gdzie by nie wpisać coś typu 'longest cutscene' to wyskakują pozycje typu MGS4, Xenosaga albo FF.

Nie wiem szczerze mówiąc, ale jeśli mi nie wierzysz, to sprawdź sobie tutaj długość tej cutscenki.

A i dodatkowo - jeśli tytuł który podasz, nie będzie w żaden sposób zbliżony długością do np. tego:

School Rumble: 2nd Semester ? Summer Training Camp (of fear?)!! Ghost's Appearing in the Western-styled Building!? Fighting Over the Treasure!!!

albo

Summer-Colored High School ? Adolescent Record ? A Summer At School On An Island Where I Contemplate How The First Day After I Transferred, I Ran Into A Childhood Friend And Was Forced To Join The Journalism Club Where While My Days As A Paparazzi Kid With Great Scoops Made Me Rather Popular Among The Girls, But Strangely My Camera Is Full Of Panty Shots, And Where My Candid Romance Is Going

to hejcę Cie za nieprawidłowe podpowiedzi, których prawdziwości nawet nie sprawdziłeś :<

Tutaj nie rozumiem twojego hejtu, ponieważ nie napisałem "najdłuższy" czy "jeden z najdłuższych", tylko "jeden z dłuższych"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przesadziłem z tym hejtem, ale Twój post właśnie sugerował coś mega długiego, a po mojemu tytuł tej gry jakoś mega długi nie jest tylko po prostu dłuższy niż przeciętny.

Zagadka:

Gra w której przemierzamy dżunglę, szukając skarbów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...