Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Zagadki słowne vol. 3

Polecane posty

Należy odczytywać dosłownie, ale nie do końca jednak.

Stał przede mną. Plecami do mnie, więc podszedłem. Kilka ruchów nadgarstka i padł.

Poczułem głód, więc odchyliłem poły szat i nasyciłem się.

Ruszyłem dalej.

(...)

Cóż to za kolumny? I dlaczego kilka obalono?

Veldrash - Niet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może masz na myśli Legacy of Kain: Soul Reaver.

Raziel mógł się zakradać do przeciwników. Jego ataki były skuteczniejsze, gdy przeciwnik go nie zauważył.

Żeby się nasycić, musiał "odchylić poły szat".

A z tymi kolumnami, to chyba nawet cytat :). W wymiarze niematerialny krainy Nasgoth, niedługo po rozpoczęciu gry, Raziel coś w tym tonie pomyślał.

Poza tym, Twoja zagadka brzmi jak fragment opisu tej gry :).

EDIT:

Jeśli zgadłem, to oddaje. Nie wiem, czy jutro (właściwie to już dziś) będę miał czas na zadanie swojej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś prostego na sobotę.

-Masz kawałek papieru?

-A co chcesz sobie zapisać numer telefonu ?

-Numer pamiętam...chce sobie zanotować żeby udusić cię poduszką jak będziesz spał

Z jakiej gry to cytat?

@Spilner: Nie

@Veldrash: Też nie

24 godziny minęły a nikt nie odpowiedział więc pora na podpowiedź (nawet dwie żeby szybko poszło)

Podpowiedź 1: Veldrash miał racje jest to gra przygodowa o zabarwieniu kryminalnym. Gra jednak nie jest zbytnio poważna więc w nie idźcie w mroczne historie jak Fahrenheit czy Still Life.

Podpowiedź 2: Dialog ten (dokładnie przepisany z gry) prowadzą między sobą dwaj główni bohaterowie, dość oryginalni detektywi z policji ochotniczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały cytat wyraźnie kojarzy się z przygodówką i to nie taką zwykłą, lecz o zabarwieniu kryminalnym. Nie będzie łatwo - wybór duży a, powiem szczerze, tego dialogu jakoś nie mogę sobie skojarzyć. Tak więc stawiam na jakiegoś Broken Sword'a lub Runaway'a. Ewentualnie Still Life.

EDIT: Jakby co - bardzo lubię choć niestety rzadko gram w przygodówki. Wybaczcie mi, jeżeli strzały te są absolutnie bzdurne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...