Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Może ktoś mi pomóc odnośnie "http://savygamer.co.uk/2011/07/08/arma-ii-men-of-war-tower-bloxx-deluxe-pc-free/" tego? Jak wchodze w podne linki to widze tylko "buy now" i duuuuze ceny :PP

Użyj przycisku "buy now". Przeniesie Cie do Twojego koszyka, tam gdzieś po środku będzie miejsce na vouche key czy coś takiego. Po wpisaniu go koszyk będzie Cie kosztował zero dolców. I oczywiście na dole zaakceptuj kupno. Zrób tak z wszystkimi trzema grami. Działa, potwierdzam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam paypal? konkretnie błyskawiczna wpłata środków , bo mi wywala taki komunikat:

Nastąpił błąd podczas próby połączenia z systemem PayPal. Proszę spróbować ponownie. W przypadku stwierdzenia dalszych problemów, prosimy o kontakt.

Po wklepaniu tego w google nie ma żadnych wyników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem analogiczny problem z PayPalem wczoraj i przez to nie kupiłem Red Alerta 3, wrrr :protestuje: Nie wiem jak jest dzisiaj, ale na wszelki wypadek doładowałem konto w środku nocy, wtedy z systemem błyskawicznych doładowań nie było problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl życzenie - Ułóż listę życzeń z co najmniej 10 gier.

Co najmniej a nie tylko z 10. Ech ten steam.

I co? Usunąłem wszystkie 35 gier miałem 10 refresh i nic. Odjąłem jeszcze jedną potem dodałem ją znowu i mam osiągnięcie. Ech popierdzielony ten steam.

Możesz sobie trzymać na tej liście które byś chciał mieć. I może twój kumpel ci kupi np. da gifta jako tą grę akurat co masz na liście. Chyba tak można.

Teraz jak jest promocja to jak będziesz miał przynajmniej 10 tytułów na liście to masz szansę na wygranie ich wszystkich w losowaniu promocji steam. I zdobywasz osiągnięcie za to masz jeden los do walki o te 10 gier. Jarzysz?

Edytowano przez L1zard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego pamiętam to lista życzeń polega na tym, że możesz pokazać znajomym na jakich grach ci zależy i daj boże znajdzie się ktoś kto kupi dla Ciebie dany tytuł jako gift ;p no i w przypadku wszelakich promocji, konkursów na steam możesz zostać wylosowany spośród masy graczy i otrzymasz tytuły z listy życzeń za darmo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :) . I jeszcze jedno pytanko: czy gry zakupione na Green Man Gaming można aktywować w Steam (oczywiście te ze Steam'owej oferty)?

-------

Do Vincenzo:

Może mają przeładowane serwery, czy coś w tym stylu?

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam paypal? konkretnie błyskawiczna wpłata środków , bo mi wywala taki komunikat:

Nastąpił błąd podczas próby połączenia z systemem PayPal. Proszę spróbować ponownie. W przypadku stwierdzenia dalszych problemów, prosimy o kontakt.

Po wklepaniu tego w google nie ma żadnych wyników.

podpinam się pytania.. próbuję doładować konto na dzisiejsze zakupy na steam i wywala mi co chwilę ten błąd, spotkał się ktoś z tym problemem wcześniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak to jest z tymi dodatkami? Kupiłem sobie za te kupony dodatek do tf2 i serio sama. Mam te gry i mam te rzeczy co kupiłem. Ale kupiłem jeszcze dodatke do komefronta i zombie driver lecz nie mam tych gier. Muszę je jakoś szybko kupić żeby nie stracić tego dodatku czy jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czytajcie FAQ na Steamie:

What if I selected a prize for a game I don?t own? Will it work if I buy the game later?

Yes, the prize will work if you purchase the game at a later date. However, prizes will not show up in your game list. If you want to see your prizes (even for games you don?t own), you can see them in your ?Account Details? view, which is accessible from the Steam Store.

Edit: Earth 2150 Trilogy (podstawka, The Moon Project i Lost Souls) za $2.39.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :) . I jeszcze jedno pytanko: czy gry zakupione na Green Man Gaming można aktywować w Steam (oczywiście te ze Steam'owej oferty)?

Można te, przy których jest taka informacja - nie ma znaczenia, czy na Steamie też jest sprzedawana dana gra. Natomiast informacja na ten temat jest dobrze widoczna w opisie gry.

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azgrel

Za taką cenę (6,68PLN ściągnęło mi z karty z delfinkiem) to wstyd nie kupić - ja, mimo, że posiadam po kilka egzemplarzy każdej części (EftBP w dużym kartonie z klockami, TMP w dużym kartonie, LS w DVDBoxie, premierowe wydanie angielskie EftBP upolowane za grosze na Alledrogo, wydanie angielskie Best of Games Strategy, Earth Universe z Biedronki, LS z Top Secreta) oczywiście kupiłem :D (liczę też po cichu, że -60% zaliczy coś z mojej wishlisty :)).

A tak @topic - wypatrzyłem Golden Axe, Golden Axe II, Streets of Rage i Streets of Rage 2 po 1.66? sztuka :). Ech, aż odżyły wspomnienia, jak to łoiło się na MD w Bare Knuckle III (japoński tytuł Streets of Rage 3)... Szkoda, że akurat tej części nie ma na Steamie, ale inne jakoś tak kuszą ;).

A, i z przykrością stwierdzam, że Audiosurf mi nie podszedł :(, chyba nie dla mnie takie gry (no i jeszcze na moim laptopie mam jakieś bugi graficzne, jakby wszystkie kolory były odwrócone - jak na negatywie). Ale co tam, nie pierwszy to mój chybiony zakup na Steamie, jakoś to przeżyję ;).

Edit Wybrałem za tickety modele do SS:SEHD, czy nie powinny się one pojawić jako DLC ("Wyświetl dostępne DLC")? Bo po wybraniu Serious 8 nic mi Steam nie zaczął pobierać (spróbuję się jeszcze przelogować :)).

Edytowano przez Blackhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe, dzisiaj nic interesującego. PoP wygląda ciekawie, ale już go mam z poprzedniej promocji. Dead Space za drogo, Sam and Max też drogo, w dodatku bez polskiego dubbingu.

Jutro już tylko powtórka tak?

właśnie bo promocja jest do jutra a zazwyczaj na koniec były tak jak napisał Pawello ,,powtórki" niektórych z ofert; czy jutro też tak będzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...