Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Ale przynajmniej widze jaka jest roznica w cenie...

Jak chcesz zobaczyć jaka jest różnica to do linku steama dopisz na końcu ?cc=us. I już masz ceny w dolarach. Chesz zobaczyć w funtach? zmień ostatnie litery na gb. Znów po naszemu (czyli euro)? Literki pl. I to wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak u góry nie mam tego linku to jak zrobić żeby się wyświetlał?

Dla mnie w 3 i 4 dniu promocji nie było nic ciekawego. A w 1 i w 2 TDU2 i Just Cause 2 ale niestety nie zdążyłem ich kupić, ale mam nadzieję że będzie tak jak na święta że w ostatni dzień promocji znowu je dadzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest w pełni legalne? Kupowanie w $?

Zrób tak: [czytanie_ze_zrozumieniem_force_mode 1]

Przeczytaj od początku to co napisałem. A potem jeszcze raz. I jeszcze. A teraz zadaj sobie pytanie: Czy gdzieś w tych zdaniach napisane było/jest odnośnie kupowania w dolarach? Czy raczej wyświetlenia i zobaczenia jak wyglądają ceny gier np. w Stanach.

[czytanie_ze_zrozumieniem_force_mode 0]

Że bije sarkazmem? Tak już mam, jak widzę że zatraca się tak prosta czynność jak analizowanie tego, co się czyta....

Dobra, odnośnie dolców, funtów, jenów.. - EOT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest w pełni legalne? Kupowanie w $?

W ramach odpowiedzi bez niepotrzebnej napinki - jeżeli manipulujesz regionem w celu zmiany waluty to nie jest to legalne (nie wiem, na ile jest możliwe 'oszukanie' Steama, więc teoretyzuję), natomiast gdyby Ci sama wyskoczyła taka cena... cóż, nie mam pojęcia, choć podejrzewam, że Valve raczej nie chciałoby się narażać PR-owo i nic by z tym nie zrobiło (czyste przypuszczenie).

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Acider

Co do tego linka co wklejasz do każdego posta, weź sobie może po prostu wrzuć to do sygnatury, będzie ci się automatycznie pojawiać przy każdym poście. TUTAJ masz wszystko o sygnaturach na forum.

A co do przeceny, to wczorajsza całkiem mi się podobała, bo przecenili War for Cybertron, na które miałem ochotę już od dawna. Swoją drogą, prawie tego samego dnia wróciłem z kina, z trzeciej części Transformersów, więc mój hype na grę dodatkowo się spotęgował :). Problem jednak jest taki, że gra ściąga się od wczoraj, bo mimo zmian serwerów Steam nie może osiągnąć większej prędkości ściągania niż ~120 kb/s (a powinno być ponad 600). Ciekawe co dadzą dzisiaj, mam nadzieję że wpadnie jeszcze coś ciekawego, bo zostało mi 10 euro do roztrwonienia :>

No chyba że nic nie będzie, to wszystko pójdzie na klucze do TF2 albo gry na gog.com. Na pewno nic się nie zmarnuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie promocja z której nic nie kupie. Wszystkie gry albo mam, albo mnie nie interesują. Co prawda kusi mnie Singularity, bo mój brat się kiedyś strasznie tym podniecał, ale w sumie nie zależy mi na tej grze aż tak żeby dawać za nią 7,5 euro. Zagrałbym też w Bully'ego, ale też nie na tyle żeby kupować go akurat teraz, kiedy jest szansa wyrwania lepszych gier. Czyli pozostaje "dościągać" Transformersy do końca, i czekać do jutra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh, kuszą te promocje... Ale aktualnie nie ma nic mega-odjechanego, więc zaczekam na powtórkę ze wszystkich dni, wtedy zobaczę jak z kasą. Z dzisiejszej wyprzedaży interesuje mnie pakiet Moun & Blade, Trine i ew. Singularity. A właśnie, kupił ktoś Trine? Bo zastanawiam się, czy jest po polsku (Steam mówi, że nie, ale akurat w tej kwestii często kłamie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ,że jest jakaś akcja na steamie ,że za zdobyte acziki można zgarnąć drugą grę ? O co chodzi ? Co trzeba dokładnie robić ?

Chodzi chyba o to, że jedną z nagród, na którą można wymienić 3 tickety jest Alien Breed 2: Assault.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...