Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

@Mariusz- jesteś pewien?

Po dokładnym policzeniu wszystkiego już nie jestem pewien i wygląda na to, że pomyliła mi się liczba ticketów, które dostałem, po prostu na krótko przed napisaniem poprzedniego posta zdobyłem ten z Jolly Rover i mi się pokićkało, wybaczcie zamieszanie. Przynajmniej chętni będą mogli zdobyć fundusze na ten item w Spiral Knights, trzeba podobno 3000 crowns.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie normalnym kosztuje bomba 3000 koron, ja na aukcji zgarnąłem za 800 ;]

Jakaś godzinka łażenia i powinno być. Gra aż taka tragiczna nie jest, więc dla jednego tickecika więcej można się poświęcić :]

Z promocji liczę na to, że Portala 2 i Brotherhooda dadzą po jakiś barszczowych cenach- nic więcej do szczęścia nie potrzebuję...

Edytowano przez Yeti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak założyć nowe konto STEAM przez amerykańskie proxy i robić gifty na własne w dolcach?

Co też powiecie o tej metodzie - http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=70947 ?

@Filipek

Chyba mi zostanie 20 zł na karcie PSC. Jak nie znajdziesz nikogo do wieczora, to pisz PW, pożyczę Ci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dodatki do gier za bilety kiedy będą dostępne, bo kupiłem sobie Hełm Weterana Krwawych Kruków i jakoś go w grze nie mam??

EDIT: Ten hełm dodaje do multi nowy wygląd dla Zakonnego Dowódcy ( Krwawe Kruki, Weterani Aestas ) i nic więcej to nie daje...

Edytowano przez Britann
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dodatki do gier za bilety kiedy będą dostępne, bo kupiłem sobie Hełm Weterana Krwawych Kruków i jakoś go w grze nie mam??

Może to zależy od gry. Ja na przykład wykorzystałem kupony za złoty statek w Beat Hazard i w ustawieniach gry była opcja do włączenia go. Czyli działa. A później sprawdziłem właściwości gry i w zakładce DLC też widnieje ta opcja (Golden Ship).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi ticketami, bo każdy daje dodatkowe losowanie głównej nagrody ale jeśli je sie użyje to chyba nie przepadają losowania tylko pula na nagrode dlc, dobrze rozumiem?

btw jakby ktoś chciał zrobić osiągniecie z Magicki to z deszczem to zapraszam http://steamcommunity.com/profiles/76561197996400957

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi ticketami, bo każdy daje dodatkowe losowanie głównej nagrody ale jeśli je sie użyje to chyba nie przepadają losowania tylko pula na nagrode dlc, dobrze rozumiem?

btw jakby ktoś chciał zrobić osiągniecie z Magicki to z deszczem to zapraszam http://steamcommunity.com/profiles/76561197996400957

W losowaniu nagrody głównej brana jest pod uwagę liczba achivementów, którą się zdobyło. Tickety są tylko do odblokowania tych DLC. Zresztą Valve o tym napisało: https://support.steampowered.com/kb_article...=4577-WUSK-4280

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kane & Lynch 2: Dog Days... hmm.... posiada ktos ta gre? Podobno slabe. Moze jednak zostawie sobie kase na dalsze dni...

EDIT: Wie ktos moze czy da sie spolszczyc napisy w Assassin's Creed na steamie? Jezeli sie da to kupilbym jedynke.

Edytowano przez tomekk90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nic ciekawego z dzisiejszego rzutu. To, co chciałem kupić, zgarnąłem już przy poprzednich promocjach, wszystkie dwa itemy, które chciałem za tickety, też już mam. W sumie nie ekscytuje mnie specjalnie ta wyprzedaż, jak to było w tamtym roku czy na Boże Narodzenie. Może to i lepiej, kupię sobie jakieś klucze do skrzynek w TF2 i też będę zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Mariusz Saint:

Ja właśnie wziąłem SpaceChem, grałem w demo i gra mnie wciągnęła i zachwyciła. Zastanawiam się nad KotOR, ale chyba sobie daruję.

Jestem ci winien podziękowania. Nic o tej grze nie wiedziałem, ba, nawet o niej wcześniej nie słyszałem ale gdy przeczytałem twój post to kupiłem bez zastanowienia i jestem zachwycony! Gra jest po prostu genialna i trudna - Australian Research Moustachium 608 to jakiś kosmos :D Na razie skupiam się na Story Mode :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Jasne :diabelek:

Nie wie ktoś czy w Shogunie do aczika potrzebne są 3 zwycięsta Daimio w jednej turze? Czy mogę to zrobić w kilku? I czy automatyczną walkę uznaję?

DLA PANA POWYŻEJ PROSZĘ O SKRZYNKĘ KUBUSIA MARCHEWKOWEGO ;]

Edytowano przez Ortheon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...