Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

Kompletna edycja Skyrim jest całkiem tanio do wyrwania, wejdźcie na http://www.greenmang...dium=affiliates, użyjcie kodu rabatowego LOWCYS-AVEGMG-SALEVC

Jest to wiadomość z łowców gier, a to cytat z ich strony na facebooku "Uwaga. Wszystkie osoby, które zarejestrują nowe konto i zakupią grę przez powyższy link, otrzymają ?2.00 GMG credit do wykorzystania na inne tytuły w promocji. Można w ten sposób zgarnąć za darmo Counter Strike 1 Anthology, DOOM 3 lub Half-Life 2!

Edited by goliat

Nie jestem przekonany, czy to tu pasuje, ale w końcu gra jest w formie kodu do goga.

Jeśli ktoś chciałby kupić myszkę, a przy okazji nie ma jeszcze Wiedźmina 3, to może załatwić obie rzeczy za jednym zamachem.

Za 179zł moża kupić mysz Roccat Savu + Wiedźmin 3, albo za 349zł Roccat Kone XTD (Laser) + Wiedźmin 3.

Chyba są to niezłe oferty. Oczywiście oferta z łowców gier.

http://www.sferis.pl/roccatlowcygier.html?utm_medium=2208151&utm_source=TD

Kluczyk do Mercenary Kings z ostatniego HB- kto pierwszy ten lepszy

HJLDW-J4JVX-JKVDE

• Upvote 1

Na bundlestars nowy zestaw z grami o nazwie Art of War za 2,55 euro. W jego skład wchodzą znane marki strategii (seria Earth, Blitzkirieg, Z, Kozacy, American Conquest).

Na originie są spore przeceny. Fifa 15 za 50 zł, Dead Space 3 za 15 zł i wiele innych

Na steamie przeceny obu części LFD, gry z serii Painkiller, zaś na DLH.Net można za darmo otrzymać Earth 2150: The Moon Project (wystarczy wejść w profile/keys, dostęp do tej zakładki mają tylko użytkownicy zajerestrowani w serwisie, dalej powinniście wiedzieć, co robić).

Na Indie Gala jest Sexy Girls Bundle za 10 dolców

? We Love Master!

? Demon Master Chris

? Boob Wars: Big Breasts vs Flat Chests

? Milles, Knight of Anal Tyranny

? Ecchi Mery and the Perils of the Cosmic Shrine

Także ten...ogólnie to +18 tongue_prosty.gif

Skąd im się pomysł na takiego kundla wziął to ja nie wiem

A na Bundlestars - Mortal Kombat X Bundle za 18 euro. Podstawka + 7 DLC

Edited by KafarPL

Whoa, Daedalic Weekend na Steam, niektóre gry naprawdę nieźle przecenione (-85% do -95%)

Orientuje się ktoś, czy w Deponia The Complete Journey jest dostępny w grach polski? Bo osobno każda gra ma na karcie napisane, że polski jest, a TCJ - "nieobsługiwany", do tego w recce pod TCJ ktoś napisał, że jeśli się kupi TCJ, to nie będzie dostępnego polskiego, że żeby mieć polski trzeba każdą grę osobno kupić...

Każda z gier serii Deponia ma polski kinową wersję językową na Steamie. Swoją drogą pierwszy Company of Heroes jest do wyrwania na platformie Valve za niecałe 2 euro.

W sklepie humble bundle wakacyjne promocje ruszyły. Sporo całkiem fajnych przecen, akcja 'zbuduj własny bundle' z gier codemasters bądź telltales:

https://www.humblebundle.com/store

Dodatkowo w ten weekend rozdają za darmo Stealth Inc 2 (druga część Stealth Bastard) na steam:

https://www.humblebundle.com/store/p/stealthinc2_agameofclones_freegam

• Upvote 1

@up

Link niepoprawny, pewnie skutek pośpiechu smile_prosty.gif. Ale dzięki za cynk, w "jedynkę" grałem jeszcze zanim wyszła wersja deluxe na Steam (czyli w wersję freeware) i miałem dużo frajdy tongue_prosty.gif.

Poprawiony link >klik<

@goliat

Jesteś pewien, że jak TCJ kupię, to będę miał dostępny polski we wszystkich grach? Bo w sumie bonusy mnie nie pociągają aż tak bardzo, Deponię "jedynkę" też mam, więc TCJ mi wychodzi dwa razy drożej niż "2" + "3".

EDIT No niestety, The Complete Journey daje do wyboru:

- dźwięk - angielski, niemiecki,

- napisy - angielski, niemiecki, francuski, rosyjski.

Nie ma polskiego (podkreślam, żeby się czasem ktoś nie naciął).

Edited by Blackhand

@Blackhand

Mam wszystkie gry z serii Deponia na Steamie, całkiem niedawno je przechodziłem, więc wiem co mówię.

@goliat

Ale The Complete Journey zapewne nie masz - dodaje się jako osobna pozycja w bibliotece i, tak w zakładce właściwości "język" jak i w samej grze, dostępne są tylko języki, które podałem wyżej. No cóż, trzeba będzie chyba refunda przetestować...

Oczywiście jak się gry kupi osobno, to polski (napisy) jak najbardziej jest.

@Blackhand

To, że pisze na Steamie, że język polski jest nieobsługiwany nie znaczy to, że go nie ma. Przykład pierwszy z brzegu to choćby Dead Island.