Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Dokładnie. Najnowszy Hot Pursuit tańszy o połowę, Shift o 60% a Undercover o 75%.

Ponadto Plants vs. Zombies w wersji GOTY za 3,60?. Oczywiście wszystko to na steamie.

Jutrzejsza promocja będzie za to obejmowała Simsy.

I tak: The sims 3 o 40% taniej, wszystkie dlc do tejże gry tańsze o 50% a Sim City 4 Deluxe Edition będzie można dorwać taniej o 75%.

Edytowano przez archdeco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowe, dojenie europy jak zwykle...

Men of War wydawca: 1C Company Producent: Best Way, Digitalmindsoft, 1C Company( rosyjski wydawca), dla obywateli rosji ceny mniejsze nie tak jak CD Projekt za The Witcher 2

PS

Takie rzeczy tylko w Polsce -na kim mozna zarobic jak nie na swojch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenia są jak najbardziej legalne - inaczej polscy dystrybutorzy nie lokalizowaliby gier. Bardziej chodzi o to, że trzeba by było wprowadzić masę zmian w samym sklepie. A zmiany kosztują...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś, żeby ktoś się pluł z powodu fanowskich spolszczeń do GTA4 albo LotSB? Właśnie, ja też nie. Spolszczenia nieoficjalne są po prostu częścią fandomu - jak mody. A sklep Steam nie oferuje chyba żadnej wersji językowej poza angielską. Inaczej musieliby dać do uploadu różne wersje, czy coś. Nie wiem, sam mam Steama i wszystkie gry na nim po angielsku więc mi to Frugo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Men of War wydawca: 1C Company Producent: Best Way, Digitalmindsoft, 1C Company( rosyjski wydawca), dla obywateli rosji ceny mniejsze nie tak jak CD Projekt za The Witcher 2

PS

Takie rzeczy tylko w Polsce -na kim mozna zarobic jak nie na swojch

Nie przesadzaj. Wiedzmin 2 w Polsce kosztuje 99zl czyli jakies 25 euro. A na zachodzie musza zaplacic 45-50 euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro powinni walnąć z grubej rury, jak to zwykle robi się na finał ;). Choć wersja kravena2000 też wydaje się dosyć prawdopodobna (ta z podsumowaniem).

Sagitt

Gry na Steamie są oferowane w różnych wersjach językowych, czasami są to tylko napisy, ale, o ile pamięć mnie nie zawodzi, taki np. Serious Sam HD (oba - FE i SE) są w pełni po polsku. Po prostu ściągając grę ściąga się też od razu paczki językowe do wszystkich dostępnych wersji językowych, mało efektywne rozwiązanie (w sensie obciążenia łącza czy zużytego miejsca na HDD), ale cóż, takie podejście twórców :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze bedzie Mirror's Edge :)

@kaykay89

Ja kiedys kupilem na steamie Darksiders. Wgralem spolszczenie i wszystko bylo ok, ale chyba nie przy kazdej grze tak sie da. A co do legalnosci to ciezko stwierdzic. Niby jest to ingerencja w pliki gry... Musial bys sprawdzic na forum steama.

Edytowano przez tomekk90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowania raczej nie będzie. Było już kilka takich wyprzedaży wydawniczych (np. Square-Enix), i podsumowań nie było. Osobiście obstawiam że pojawi się combo Battlefield: Bad Company 2 + BC2: Vietnam, ewentualnie z Medal of Honor na dodatek. Ewentualnie seria Command & Conquer, chociaż na to była przecena całkiem niedawno. Są to jedyne głośniejsze tytuły od EA które jeszcze nie pojawiły się w wyprzedaży. Chociaż i tak osobiście po cichu liczę na serie Deathspank po jakiejś sympatycznej cenie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blackhand

Pewnie masz rację. Pisałem o stanie z kiedy jeszcze używałem Steama po polsku. Kiedy kupiłem MW2 i zobaczyłem jego spolszczenie poddałem się i po reinstalu systemu cisnąłem po angielsku ;) Czasami lepiej grać w języku obcym ale przynajmniej nie okaleczonym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...