Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Jest to pakiet gier zakupionych podczas akcji The Humble Indie Bundle za "co łaska". Jest to cykliczne wydarzenie, podczas którego niezależni developerzy wydają swoje gry w jednej paczce i które można zakupić na ich stronie za taką cenę, jaką uważasz za stosowne :) .

Czekam na trzecią edycję tej akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GamersGate dla stema

Lead and Gold: Gangs of the Wild West $4.98

R.U.S.E.: The Art of Deception $14.98

Lara Croft and the Guardian of Light $7.48

Oglaszam sie :mogę kupić na prezent gift (chce wziąć 3-Pack)

Gift Post Apocalyptic Mayhem za 17,40 zl ( W moim regionie taniej niż w Stanach Z...) :laugh:

Pisac w PW lub steam

Edytowano przez pasha100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, nie ma to jak porządny midweek madness na steamie. Batman AA, w edycji Game of the Year (min. parę dodatkowych map do trybu challenge) możemy kupić za 7,5 euro (nieco ponad 30zł). Prawdziwa gratka dla tych, którzy jeszcze nie mięli okazji zapoznać się z przygodami nietoperka w wersji interaktywnej. Mimo tego, że mam premierówkę kusi mnie, żeby kupić wersję steamową, w celu uniknięcia games for windows live. Trzeba się jakoś oprzeć i oszczędzać kasę na Wielkanocne wyprzedaże. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo w promocji pojawił się Gothic Complete Pack.

Edit 1: Jak kogoś nie interesuje Gothic 4 ani Gothic 3: Forsaken Gods to może kupić Gothic Universe (Gothic, Gothic 2 Gold i Gothic 3) za 5,75?.

Edit 2: Ten Gothic 3: Forsaken Gods to tzw. Enhanced Edition, spatchowany Community Patchem (changelog), więc może obecnie jest lepszy niż to wynika z recenzji CDA.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

na direct2drive trwa "30 days of deal$". Nie wiem kiedy zaczęła się ta promocja, ani do kiedy potrwa, ale dziś GTAIV Complete Edition kosztuje 6,25 funta. Proponuję śledzić, bo na d2d zdarzają się znacznie lepsze promocje, niż na Steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi mógłby kupić Humble Bundle Pack? Mam jakieś problemy z zakupem, a sądzę, że wydanie groszy nie będzie dla kogoś problemem ;) Jakby był ktoś chętny, niech napisze na priva. Mogę jakby co oddać w formie paysafecard

Edytowano przez wahadlo200
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...