Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Na oficjalnej stronie Bohemii Interactive Studio trwa obniżka na serię Arma 2:

Arma 2: Complete Collection - 6.00E - Steam

Arma 2: Complete Collection - 6.00E

Arma 2: Army of the Czech Republic - 1.40E

Arma 2: Combined Operations - 4.00E - Steam

Arma 2: Combined Operations - 4.00E

Arma X: Anniversary Edition - 8.00E - Steam

Arma X: Anniversary Edition - 8.00E

Arma 2: Operation Arrowhead - 3.00E - Steam

Arma 2: Operation Arrowhead - 3.00E

Arma 2 - 2.00E

Arma 2: Private Military Company - 1.40E

Arma 2: British Armed Forces - 1.40E

Edytowano przez Matiozo92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem kusi ta Arma II Combined Operations... Jeśli nie mam zamiaru w nią grać przez najbliższe pół roku to myślicie, że warto, tak na zapas? czy z waszego doświadczenia wynika, że będzie jeszcze taniej (nie kupowałem nigdy gier w wersji elektronicznej). Drugie pytanie związane ze steam/origin itp., otóż, czy jest możliwość pograć na LAN-ie (w obrębie jednego pomieszczenia) w jakąś grę przypisaną do jednego konta steam, włączoną na dwóch komputerach jednocześnie? Posiadam np. Civilization IV (wersja pudełkowa) i jest to możliwe, posiadając jeden egzemplarz gry.

Edytowano przez kamilozo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP nie chcę siać popeliny ale prawdopodobnie już 22.11 - czyli w piątek ma się zacząć annual sale i taka wersja krąży na kilku forach, tylko że te dane pochodzą od kogoś tam kto coś tam z jakiegoś tam kodu hmmco.gif

A pewne jest to: franchise sale na GMG: min. Warhammer 40000, Tomb Raider oraz na prawdę godna polecenia oferta na Borderlands 2 http://www.greenmangaming.com/borderlands-2/

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP nie chcę siać popeliny ale prawdopodobnie już 22.11 - czyli w piątek ma się zacząć annual sale i taka wersja krąży na kilku

Nie ma czasem zacząć się 27 listopada wyprzedaż jesienna steam, a dwa tygodnie po jej zakończeniu świąteczna?

http://www.miastogie...mosc,24805.html

Edytowano przez Seba77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Nolaan. Się nigdy w rejony głównej nie zapuszczałem tongue_prosty.gif

Ale nie o tym. Gdyby ktoś kupował np. Season Pass do BL2 i jeszcze jakieś DLC, jak ja to zrobiłem, to warto robić to oddzielnie, bo kod odejmuje 20% tylko od jednej z cen w koszyku. Taki drobny przekręcik ze strony sklepu. Żeby mieć zniżkę na 2 lub więcej produktów, trzeba każdy kupować z osobna. Nie wiem, czy ktoś o tym pisał kiedykolwiek, ale myślę, że to dość pomocna informacja.

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem kusi ta Arma II Combined Operations... Jeśli nie mam zamiaru w nią grać przez najbliższe pół roku to myślicie, że warto, tak na zapas? czy z waszego doświadczenia wynika, że będzie jeszcze taniej (nie kupowałem nigdy gier w wersji elektronicznej). Drugie pytanie związane ze steam/origin itp., otóż, czy jest możliwość pograć na LAN-ie (w obrębie jednego pomieszczenia) w jakąś grę przypisaną do jednego konta steam, włączoną na dwóch komputerach jednocześnie? Posiadam np. Civilization IV (wersja pudełkowa) i jest to możliwe, posiadając jeden egzemplarz gry.

Opłaca się kupić. Podstawka + wszystkie dodatki za ~24 złote. Wątpię, by w normalnych warunkach cena pakietu zeszła poniżej 30 zł.

Pytanie do osób płacących przez paypal - czy też czasem odrzuca wam transakcję, tj "Transkacja nie może być teraz zrealizowana"? Nie lubię płacić kartą, gdyż po pierwsze płatnośc na rachunku wyswietla mi z opóźnieniem, po drugie robi mi to na nim zwykły syf. Wolałbym mieć jedno konto przeznaczone do opłat za gry, tj paypal. Niestety przez ten błąd nie mogę pomysłu zrealizować. Ktoś wie jak to rozwiązać? Uprzedzę odp. "spróbuj później" - próbowałem. Nic z tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mffk

Dobrze wiedzieć, ja za to do tej pory (jakieś 37 minut od transakcji w chwili pisania postu) nie dostałem klucza do Skyrima. Najpierw błąd serwera przy finalizowaniu transakcji, potem zamówienia nie było w historii konta, a jak się łaskawie pojawiło to jest tylko informacja "Przetwarzane numeru seryjnego lub kodu odblokowania". Żeby było śmieszniej z pomocą nie da się skontaktować, bo serwer się wywala.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj spokojnie, na pewno klucz dostaniesz, pewnie razem z przeprosinami. Takie promocje przyciągają dużą grupę ludzi, więc serwery siadają. Tylko szkoda graczy, którzy chcieliby szybko zagrać. Można tylko tylko liczyć na to, że zrekompensują i może wpadnie Ci jakiś dodatek. BTW - mam czasem takie błędy jak coś przez Steama kupuję za Paysafecard - najpierw strona się nie chce załadować, potem pokazuje że nie można dokonać transakcji, a później, że transakcja dokonana, ale nie zapłaciłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Nolaan. [...] Gdyby ktoś kupował np. Season Pass do BL2 i jeszcze jakieś DLC, jak ja to zrobiłem, to warto robić to oddzielnie...

Prosz. ;) I dobrze, że o tym wspomniałeś, bo wiele osób niepotrzebnie traci przez to pieniądze (czy raczej: oszczędzają mniej, niż by mogli).

Wyprzedaż na Amazonie - jest sporo ciekawych ofert, jak Max Payne 3 + Season Pass za $6.99, trzy części BioShocka za $14.99 czy obie odsłony Borderlands (pierwsza w wersji GOTY) za 12 dolców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...