Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Warto zainteresować się Fall Insomnia Sale na GOG'u.

Błyskawiczne oferty z przeceną 80%, tylko że dostępnych jest np po 100 szt.

Więc kto pierwszy...

P.S. czasami są gry za free np.: Tropico 3 - tylko że starczyło może na 3 sekundy

Edytowano przez kylo73
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali gry do Humble WB Bundle. Oczywiście po BTA: FEAR 1, Mortal Kombat Arcade Collection, Guardians of Middle Earth + DLC, Lord Of The Rings Online: Steely Dawn Starter Pack*, Gotham City Impostors: Professional Kit*, The Millenium Skins Pack for Batman: Arkham Origins.

* - klucze do gier z gwiazdką zostaną za niedługo dodane jako klucze Steam

Osoby które zakupiły bundla w pierwszym tygodniu poniżej BTA, nie dostały gier bonusowych tak jak to było kilka tygodni (bundli) temu.

https://www.humblebundle.com/

Na Steam promo na:

- Towns za 4,07E

W Humble Store dostępny jest:

- Batman: Arkham Origins za 50$ na Steam

@down

Poszło PW ;)

Edytowano przez sean17
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak dodać te darmowe gry do swojej bilblioteki steam? Wyszukuję sobie np. Dungeon Land i jest przycisk "Zagraj" który automatycznie przenosi do okienka pobierania, tylko że ja nie chcę pobierać gry, tylko ją sobie dodać na "później", jest taka możliwość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne gry doszły do Humble Bundle dzisiaj :) Bardzo cieszę się na pierwszego F.E.A.R.'a (myślałem, że będzie jak z Dead Space'm i Crisisem), Guardians of Middle-Earth i paczkę do LOTR'a (w końcu jakiś pretekst by wrócić do tej gry).

Poza tym polecam zajrzeć do sklepu Humble Bundle - znajdziemy tam Legend of Grimrock za 3,74$ - tak tanio nie było podczas żadnej wyprzedaży na Steamie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kirdanus:

Radziłbym jednak wymienić, albo nie wspominać o tym. Choć temat ma służyć jako tablica ogłoszeń, to jednak robienie tego zupełnie na odwal się będzie kasowane... i ew. kasowane.

@ChojaK:

Jeszcze jeden taki numer i dostaniesz moderację postów. To jest miejsce na oferty sklepów, a nie wysyłanie spamu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszył nowy Humble Weekly Sale. Czas na zakup gier od studia bitComposer Games. Za 1$ dorwiemy: Air Conflicts: Pacific Carriers, Galaxy on Fire 2: Full HD, Thunder Wolves, Jagged Alliance: Classics. Po BTA czyli 6$ dostaniemy do tego: Jagged Alliance: Crossfire oraz Expeditions: Conquistador. Wszystkie gry są na Steama oprócz JA: Classics które jest DRM-Free

https://www.humblebundle.com/weekly

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też wspomnieć, że ruszyła nowa paczka od INDIE ROYALE, czyli: "The Sigma Bundle", a w niej 7 gier (w tym 4 na Steam) + 1 niewiadoma, która będzie ujawniona wkrótce: http://www.indieroyale.com/ .

Do najnowszej paczki od INDIE GALA dodano kluczyk steamowy do gry "Huntsman: The Orphanage": http://www.indiegala.com/ .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam tam CivV i dostałam rosyjską wersję, co nie było zaznaczone w opisie - byłam przekonana, że to będzie normalna wersja na Steam, (wersja językowa była tylko rosyjska i angielska a gra się dopięła jako RU)... reklamacji uwzględnic nie chcieli. Steam bana nie dał, poprosiłam o wywalenie gry z biblioteki i kupiłam normalną Civkę. Support nie robił problemów, napisali, żeby uważać na podejrzanych resellerów i tyle.

Poza tym na tej stronie oferują 'legalizację' pirackich gier - ściagasz pirata a u nich kupujesz klucz, też nie do końca wiadomego pochodzenia... jak dla mnie to podejrzana strona.

Co do produktów Blizza to może i nie być z nimi problemów, bo te muszą mieć z legalnego źródła, inaczej by nie podpinały się do Battlenetu.

Edytowano przez ayla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolicie, że się jeszcze na chwilkę wtrącę. Moonqq i Gamecodes to obecnie te same sklepy. Kupiłem tam dość dużo gier (m.in Splinter Cell: Blacklist) i jestem zadowolony. Transakcje odbywają się bez problemu, a pomoc techniczna jest rzetelna i naprawdę pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na https://www.humblebundle.com/store jest do wyrwania The Binding of Isaac + DLC Wrath of the Lamb za niecałe 6,50 zł. Spieszcie się, bo zostały niecałe 2 godziny!

Jeśli jednak ktoś nie zdąży, to polecam dodać grę do koszyka, wtedy powinna ona zachować rabat mimo że czas się skończy. Przynajmniej mi się tak raz zdarzyło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH]!

Assassin's Creed 3 Special Edition za 67,90

Polecam smile_prosty.gif

Sorry wstawiłem linka bo nie widziałem anty reklamy, ja jakoś kupuje klucze z gamecodes, żadnych banów nie dostałem, a zakupy już robie od przeszło 3 miesięcy, nie wiem skąd ta anty reklama.

Poza tym jeszcze jedna dodatkowa sprawa, sprzedają też na allegro i mają same "pozytywy", tym bardziej mnie ciekawi hejt do takich stron.

Edytowano przez MrYoshi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LEE2007

Otrzymujesz ostrzeżenie za ignorowanie uwag moderatora i nieprzestrzeganie zakazów ustanowionych przez Ghosta. EoT to EoT, bez dyskusji. Ponieważ twoja ostatnia aktywność na forum ogranicza się do reklamowania tej strony, otrzymujesz również moderację postów.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...