Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Jeśli gra obsługuje język polski, nawet kupiona przez sklep Steama pozwoli ci na granie po polsku. Wystarczy wejść we Właściwości gry i w zakładce wyboru języka wybrać polski. Jeśli gra nie obsługuje polskiego, to nawet płytki z Ugandy nic ci w tym momencie nie dadzą i po polsku nie pograsz. Każda z gier na stronie w Sklepie ma wyświetlone jakie języki obsługuje.

Edytowano przez piotrekn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to same płytki? Przecież steam to dystrybucja gier czysto w wersji elektronicznej....

Nie zgodzę się. Jest wiele gier (np. FEAR 2 czy chociażby większości CoDów), które wyszły w pudełkach ALE wymagają Steama.

@ piotrekn

Np. w świątecznej promocji na Steamie był Saint Row 2 (tylko w wersji angielskiej), a tą grę, o ile mi wiadomo, można też kupić w wersji BOX po polsku. Z tym, że ta wersja BOX prawdopodobnie (choć mogę być w błędzie) nie ma powiązania ze Steamem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SR2 BOX wymaga steama (wiem bo sam posiadam).

A z tymi językami jest śmiesznie, czasem można ustawić w opcjach gry, a czasem trzeba zmieniać język całego steama (przykład ? mój TF2- nie ma języka polskiego w opcjach, ale po zmianie całego steama na polski już jest wszystko przetłumaczone).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gry, które WYMAGAJĄ Steam. Choć ciężko mi powiedzieć jakie bo dawno pudełkowych nie kupowałem.

Są gry, które dają możliwość aktywacji klucza na Steam choć nie jest to obowiązkowe choćby UT3 i wiele gier, których KLUCZE można kupić na aukcjach.

Wersja językowa gry, w którą gramy przez Steam zawsze jest wymieniona w tym programie. Ja mam key do Dawn of Wara 2 bodajże z Czech a gram po Polsku. UT3 z kolei w Boxie mam PL, a na Steam Eng.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię trochę temat, ale co sądzicie o Penny Arcade Adventures: Precipice of Darkness Combo Pack ( jest w promocji za 3 ojro na steamie ) ?? Grałem w demo i mi się podobało, ale nie wiem czy się opłaca za tą cenę.

Edytowano przez wahadlo200
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na get games promocja Valentines Massacre.

Są tam 4 gry dla steam-a

Serious Sam HD: The First Encounter $3.74

Serious Sam HD: The Second Encounter $4.49

Just Cause 2 $7.49

Mafia 2 $37.50

PS

jak będziemy kupować zmieniamy walute "Prices in " funty ,euro na dolary

Edytowano przez pasha100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walne lekki offtopic ale nie za bardzo wiem gdzie mógłbym o to spytać. Otóż, otworzyłem konto w PKO - Superkonto Graffiti. Z tego co wiem, to dostanę kartę Visa Electron. Czy jest jakiś posiadacz tego konta oraz tej karty? Nie wiem czy będę mógł za jej pomocą płacić za gry na Steamie bo w internecie pełno postów o tym, że nie da się kupować gier Steamie/podpiąć kartę pod PayPal... Jeszcze kwestia zdrapek - po coś takiego mam pójść w poniedziałek, z tego co się dowiedziałem to muszę tym potwierdzać przelewy ale jak będę płacił na Steamie czy notchowi za Minecrafta też będę musiał podawać kod z tej zdrapki? I czy te Visy Electron z PKO mają CVC/CVV? Bo bez tego chyba ani rusz...

Edytowano przez Skreedi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na get games w ramach Valentine Massacre można kupić również Far Cry 2, poza grami podanymi przez pasha101. Z tym, że można za niego zapłacić tylko w funtach... w dolarach ani euro nie widnieje on w ofercie wcale. Przy obecnym kursie funta Brytyjskiego wychodzi jakieś 22zł, złotówkę drożej niż za Just Cause 2.

@Skreedi

Ominąć wszystkie tego typu problemy można za pomocą PayPal. Konto bankowe możesz powiązać ze swoim PayPalem tak samo jak kartę kredytową. Jedyna różnica jest taka, że przelew z konta bankowego na konto PayPal zajmuje około 3 dni (w przypadku karty jest to operacja niemal natychmiastowa). Za każdym razem przelewając z konta bankowego na Paypal będziesz musiał potwierdzić za pomocą kodu ze zdrapki, jest to forma zabezpieczenia. Ważne aby twoje konto PayPal i konto bankowe założone były na te same dane (imię, nazwisko etc), ale to chyba nie problem.

Edytowano przez j.TheGrim
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walne lekki offtopic ale nie za bardzo wiem gdzie mógłbym o to spytać. Otóż, otworzyłem konto w PKO - Superkonto Graffiti. Z tego co wiem, to dostanę kartę Visa Electron. Czy jest jakiś posiadacz tego konta oraz tej karty? Nie wiem czy będę mógł za jej pomocą płacić za gry na Steamie bo w internecie pełno postów o tym, że nie da się kupować gier Steamie/podpiąć kartę pod PayPal... Jeszcze kwestia zdrapek - po coś takiego mam pójść w poniedziałek, z tego co się dowiedziałem to muszę tym potwierdzać przelewy ale jak będę płacił na Steamie czy notchowi za Minecrafta też będę musiał podawać kod z tej zdrapki? I czy te Visy Electron z PKO mają CVC/CVV? Bo bez tego chyba ani rusz...

Co prawda nie mam konta w PKO tylko w BZWBK, ale też mam Visę Electron i normalnie mogę nią płacić na Steamie oraz podpiąłem ją pod konto PayPal.

A przy okazji to w EA Store jest rabat 33% na Mass Effect 1 i 2 (bodajże 32,83 zł każda).

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie widzę nic ciekawego dla siebie. Większość z gier z tego zestawu które chciałbym mieć już mam. Ale jeśli ktoś nie ma Batmana to polecam, bo warto ;)

Swoją drogą Square Enix ma też wyprzedaż -50% na GfWL Marketplace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DLC do Just Cause 2 to polecam kupić Black Market Aerial Pack. Silniki odrzutowe dla spadochronu znacznie ułatwiają poruszanie się po wyspie. Jakby ktoś kupił to DLC to najlepiej ściągnąć tego moda na darmowe dopalacze, bo oryginalne trzeba kupować na czarnym rynku po każdej śmierci/wczytaniu gry. Dla zabawy można też zaaplikować tego moda na silniejsze ładunki wybuchowe (zasięg ok. 105 metrów, wystarczy jedna do zniszczenia kilku zbiorników), tylko trzeba z tym uważać, bo przeciwnicy też będą mieli silniejsze bomby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Impulse Driven jest do kupienia King's Bounty Platinum Pack (Legenda, Księżniczka i Crossworlds) za 25,15 zł. Jedyne, co w tej ofercie jest nie tak to StarForce i 3 aktywacje/10 deaktywacji, chociaż nie za bardzo wiem, na jakiej zasadzie to działa, ale prawdopodobnie chodzi o 3 jednoczesne instalacje.

Edit: Na Steamie jest w promocji Supreme Commander 2 za 4,99?, ale jeśli już ktoś bardzo chce kupić to niech lepiej znajdzie kogoś kto płaci w dolarach, bo wtedy gra kosztuje 3,74$, czyli prawie dwa razy taniej.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na steamie właśnie trwa promocja na Tomb Raidery:

Lara Croft and the Guardian of Light 5,09 euro + DLC po 1 euro.

Underwolrd 4,99 euro

Anniversary 3,74 euro

Legend 3,74 euro

Edytowano przez p4go
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w Białymstoku taniej wychodzi? :) Witam regionalnego rodaka :)

Studia za granicą ( wschud )rodaku :tongue:

na

direct2drive jest Empire and Napoleon Game of the Year Edition ( ponoć dla steam-a no nie jestem pewien slyszalem ze "3rd party" or steam) za ?7.50

kupon :VAT Free save 20% was added. "vatfree" (-20%)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...