Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

To steam może usunąć konto? Ja czytałem tylko, że blokują dostęp do multi, jeśli się korzystało w danej grze z cheatów.

Za gry kupione z np.: skradzionej karty kredytowej Steam może usunąć grę z konta lub po prostu usunąć/zablokować konto.

Ewentualnie usuwają grę, jeśli jest spoza dystrybucji danego kraju (np. kupiona przez VPN)

Edytowano przez kola701
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razu w temacie przewinął się tu wątek żeby poczekać na ostatni dzień wyprzedaży, bo będą wszystkie gry które były przeceniane w trakcie jej trwania. Czy będą to najlepsze ceny (znaczy po wszystkich upustach i rabatach) jakie były w trakcie trwanie promocji czy na przykład tylko po jednej obniżce? Pytam oczywiście jak to zwykle bywało, bo nigdy nie obserwowałem tych wyprzedaży.

Edit: chodzi o steama ofc :)

Edytowano przez Kolnid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Najprawdopodobniej nie będzie wszystkich gier, tylko jak np. rok temu bestsellery, więc jeżeli ludzie nie kupowali gry, to raczej wątpię, żeby pojawiła się w ostatni dzień :)

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP smile_prosty.gif

Jeśli dasz komuś klucz z polskiej dystrybucji do Bioshock Infinite i będzie on world wide, to nie ma problemu. Jednakże, jeśli jest to człowiek z USA lub innego kraju poza Polską, a ty dasz mu klucz ograniczony na Polskę, to mogą być problemy smile_prosty.gif To tak jakby Rosjanie rozdawali klucze, bez VPN nie dasz rady, a za VPN często lecą bany smile_prosty.gif (ten Bioshock to tak dla przykładu)

Edytowano przez kola701
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupię gta complete pack to wszystkie gry aktywują się na moim koncie czy mogę kilka oddać/sprzedać komuś? Czy wszystko jest w jednym kluczu i nie da się aktywować ich pojedyńczo? Posiadam kilka gier i wolał bym odsprzedać niż mieć kilka egzemplarzy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszych Daily Deal's trudno nie polecić Deus Ex (plus dodatek Missing Link)

oprócz tego warto sprawdzić GTA Complete Pack za 7,5 Euro (trzeba wejść w obrazek GTA IV)

(...)

Z tym Deus Exem się nie zgodzę z Tobą, w praktycznie żadnym calu. Mimo tego, że uważam grę za jedną z najlepszych w jaką kiedykolwiek grałem, to jej kupno obecnie mija się z celem. Wiesz jaki jest powód? Niedawno Square Enix(wydawca gry) zapowiedział, że na WiiU powstaje specjalna wersja gry. Wbudowany Missing Link, masa usprawnień i co najważniejsze! Zrobione od zera walki z bossami. Dlaczego o tym wspominam, bo jakiś czas po zapowiedzi na WiiU, ta wersja została potwierdzona także na PC, Xbox 360 i PS3. Tylko, że ciągle nie wiadomo, czy obecni posiadacze gry dostaną free upgrade, czy może będą znowu musieli kasę wydać. Dlatego, jak ktoś nie grał jeszcze w Deusa, to prawdopodobnie nie jest grą bardzo zainteresowany, dlatego najlepiej poczekać, aż wyjdzie wersja rozszerzona i wtedy brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, lepiej czekać na cuda niewidy niż kupić grę za kilkanaście złotych. smile_prosty.gif

Pytanie:

7,49 za SR3 na steamie to dobry deal, czy na jakimś flash sale może być jeszcze taniej?

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomyliłem działy, ale zapytam tutaj. Może mi ktoś powiedzieć czemu po kupnie GTA SA w bibliotece steam są 2 "wersje" gry?

http://oi39.tinypic.com/16kuoa9.jpg

Dodam, że druga ikona to ikona instalacji i jest w niej 93000 wkładu graczy, a pierwsza zaś ma 3000.

Jak ktoś może to niech wyjaśni o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

7,49 za SR3 na steamie to dobry deal, czy na jakimś flash sale może być jeszcze taniej?

Ja bym czekał bo pewnie będzie -75% czyli za 5E, generalnie najlepszą opcją było kupić SR3 na muve.pl w zimowej wyprzedaży bo była wtedy za (chyba) 10 zeta, ale za 5E to chyba też będzie niezły deal, gra bardzo przyjemna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Praktycznie nie ma takiej możliwości. -75% to już duża obniżka. Większej jeszcze na Saints Rowa 3 nie było i raczej nie będzie

Może pomyliłem działy, ale zapytam tutaj. Może mi ktoś powiedzieć czemu po kupnie GTA SA w bibliotece steam są 2 "wersje" gry?

Skoro już tu napisałeś :)

Ta druga ikonka to wersja gry na Mac'a :) Nie zainstalujesz jej na PC, ale jest dodana do konta jako osobna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się pochwalić, że dzięki steamtrades.com udało mi się wyrwać Don't Starcie za 5 euro :-)

Proszę wszystkich o głosowanie na Conquistadors , -75% było by świetną ceną za w miarę nową grę, a recenzja w ostatnim numerze zaciekawiła mnie tą grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@6wilku6- ja na tej stronie kupowałem nieraz,tak samo inni.Jak taki problem wystąpił to trzeba to zgłosić,a nie już innych straszysz.Tam taniej niż na steamie i masz cd-key a nie jakieś konto,które po kupnie m a zmienione hasło (takie allegro jest świetnym przykładem).Może się nie skarżę bo płacę przelewem,bo karta czasami wymaga identyfikacji (skany dowodu).Zalecam wejść i wyłowić promocje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...