Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Sporo fajnych ofert można znaleźć na amazonie smile_prosty.gif Przykładowo:

- The Darkness II + Duke Nukem Forver + Borderlands za 9.99 $ (około 33 złotych za 3 gry, przy czym każda normalnie kosztuje tyle co całość)

- BioShock + BioShock II za 4,99 $ (około 15 złotych); jest też wersja ze Spec Ops The Line, kosztująca 9.99 $

- Mark of The Nina za 3.75 $ (około 13 złotych)

- Dead Island GOTY za 4.99 $ (około 15 złotych)

- Fable + Fable III za 9.99 $ (około 33 złotych)

Jest tego więcej, można sobie poczytać wink_prosty.gif Sam się zastanawiam nad pierwszą ofertą, bo 3 dobre gry w tej cenie zdarzają się rzadko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym sobie Dead Island GOTY, ale to niestety amerykański amazon. ;(

Co do wiosnobrania to trochę się zawiodłem. Było kilka ciekawych tytułów, ale:

a) Max Payne 3 nie jest podpinany pod Steam, więc nie kupuję (poza tym ma za dużo DLC),

b) kilka innych gier jest tak zapchanych DLC, że wyszłyby drożej niż sama podstawka... - szkoda, że nie było to pozbierane w jakieś wersje GOTY, albo Gold, które zawierałyby cały content dodatkowy + podstawka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, jak to ktoś ujął, jedyne godne uwagi pozycje na tym Wiosnobraniu to XCOM i Borderlands 2. Reszta, cóż, większość była do wyrwania taniej, niektóre - wielokrotnie (np. OMD!, tu zresztą mamy totalną wpadkę, bo co promocja na Steam, to jest ta gra do wyrwania za 2,49 euro, do tego była wersja pudełkowa do kupienia za 9,99zł i, co "najgorsze", jak Robot Entertainment zrobił urodzinową wyprzedaż, to za równowartość ok 10 zł można było kupić GotY).

A tak poza tym, żeby nie było, że robię OT wink_prosty.gif, na GOG trwa w najlepsze FPS Flashbomb, za połowę ceny można wyrwać takie hity, jak Duke Nukem 3D: Atomic Edition, Blood (One Unit Whole Blood), Blood 2: The Chosen + Expansion, Unreal Tournament 2004 ECE, Unreal Gold, Unreal Tournament GOTY, Serious Sam: The First Encounter, Serious Sam: The Second Encounter, Shadow Warrior Complete, Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, oraz mniej hitowe Unreal 2: The Awakening SE, Judge Dredd: Dredd vs Death i kompletnie mi nieznanane smile_prosty.gif Sniper Elite: Berlin 1945 i Catacombs Pack. Większość po $2.99/$4.99, jedynie Riddick jest za $7.49.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartował http://groupees.com/sherlock a w nim:

1. SHERLOCK HOLMES AND THE HOUND OF THE BASKERVILLES - Steam, DRMfree

2. SHERLOCK HOLMES: THE MYSTERY OF THE MUMMY - Steam, DRMfree

3. SHERLOCK HOLMES: THE SILVER EARRING - Steam, DRMfree, GOG

4. SHERLOCK HOLMES - NEMESIS - Steam, DRMfree

5. DRACULA: ORIGIN - Steam, DRMfree

6. SHERLOCK HOLMES: THE AWAKENED - REMASTERED EDITION - Steam, DRMfree

7. SHERLOCK HOLMES: THE MYSTERY OF THE PERSIAN CARPET - Steam, DRMfree

Wybieramy min. 2 tytułu za 1.5 Dolara - całość min. 4.5 Dolara. Do tego dojdą jeszcze 3 bonusy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć opisom

filmów na YouTube to w najbliższym czasie można się spodziewać kolejnego Humble Bundle.

Edit: nowy HIB pojawi się dzisiaj.

Kolejny edit: prawdopodobna zawartość nowego HIB

Ruszył Humble Indie Bundle 8, zawartość:

  • Hotline Miami (BTA)
  • Proteus (BTA)
  • Little Inferno
  • Awesomenauts
  • Capsized
  • Thomas Was Alone
  • Dear Esther

A tutaj można dostać darmową skórkę dla postaci do Awesomenauts.

Tomb Raider za 59,95 zł,

Tomb Raider Edycja Rozbitka za 64,95 zł.

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do The Humble Weekly Sale od Telltale. Tutaj pełny spis gier oraz ceny wink_prosty.gif

minimum $

- Back to the Future : The Game

- Poker Night at the Inventory

- Sam & Max : The Devil?s Playhouse

- Hector : Badge of Carnage

- Puzzle Agent 1 +2

- Wallace & Gromit?s Grand Adventures

BTA $3.67

- Walking Dead (tylko klucz steam)

Naprawdę Polecam. Jeden z lepszych bundli ;)

Edytowano przez Kizami
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTA $3.67

- Walking Dead (tylko klucz steam)

Naprawdę Polecam. Jeden z lepszych bundli wink_prosty.gif

źle to sformuowałeś, trzeba dodać jeszcze do dolara 3,16 aby można było kupić z TWD.

czyli łącznie 4,16$ (około 13-14zł)

Co dokładnie masz na myśli? Ja wszedłem na stronę jak średnia cena wynosiła 3,78 USD, zapłaciłem 3,80 i dostałem wszystkie gry łącznie z The Walking Dead. Zawsze dawałem tylko centa więcej więc o jakiego dolara chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout: New Vegas Ultimate Edition za ~25zł (steam).

Przypominam także, że dziś ostatni dzień wyprzedaży na amazonie. Wypisywać tytułów nie będę, ponieważ jest ich naprawdę baaardzo dużo. smile_prosty.gif Do tego możemy ściągnąć 16 Bit Arena za darmo.

Edytowano przez Bodder
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Get Loaded (3 opcje):

1. XCOM+Borderlands 2 za 25 euro (około 100 zł imho nie warto, na wiosnobraniu chyba wychodziło taniej)

2. 2 gry spośród 10 za 8 euro (32 zł) do wyboru:

  • Civilization V
  • The darkness II
  • Civilization V Gods and Kings Espansion
  • Spec Ops the line
  • Mafia 2
  • Borderlands GOTY (niedostępne w siłah wehrmacht'u Niemczech)
  • BioShock
  • Bioshock 2
  • Duke Nukem Forever
  • Civilization IV Complete Edition

3. wszystkie gry z punktu 2 za 38 euro (~152 zł)

Wszystko podpina się pod steam.

Edytowano przez czeczen150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę aby ktoś już o tym wspominał. Na steamie oferta weekendowa DmC: Devil May Cry -40% i Alan Wake -90% (co i tak nie robi wrażenia ze względu na niedawną akcję Humble Bundle) oraz dzisiejsza przecena na Faster Than Light (-50%)

Coś słabo przeglądałeś poprzednią stronę, bo o Alanie Wak'u to ja wcześniej wspominałem. A co do promocji to na cdp.pl przeceniono kilka tytułów, w tym m.in obie częśći Syberii za niecałe 5 zł oraz Knights and Merchants Żłota Edycja za niecałe 7 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...