Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Kolejny dzień wiosnobrania na muve.pl. Z najciekawszych rzeczy wg mnie można kupić dwie części Batmana (jeśli ktoś jeszcze nie posiada, warto, szczególnie, że Arkham City został wyceniony na 18.36zł), F.3.A.R., Władca Pierścieni: Wojna na Północy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie nie polecam tam kupywać NIC CO NIE JEST PODPINANE DO STEAM. Przez gigantyczne problemy z prędkością pobierania z ich dowonladera w gta 4 lub MP3 nie zgarł chyba nikt. Niby pracjują od wczoraj ale

poprawy zero...

Głupoty opowiadasz, wczoraj zasysało z prędkością 2Mb/s i jakoś żadnych zwiasów nie było. Może to nie oni, a ty masz problem z połączeniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie on. Ja też mam taki transfer - http://prntscr.com/16f0iw (i oscylujące wokół tego).

Trudno, jakoś to przeżyję. I tak nie zamierzam grać w to w najbliższym czasie. Można kupić i przeczekać wiosnobranie.

Co najśmieszniejsze, w tym samym momencie pobierałem Lego: Batman 2 na Steamie i ściągał się z prędkością normalną dla mnie, czyli około 4mb/s. Nie może być mowy o problemach z mojej strony, tak samo jak nie wierzę, że problemy są po stronie lunatyxa.

Edytowano przez dryblas002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę siagales? Bo podobno prży ściąganiu hitów sprzedażowych. A pozatym co to za tłumaczenie że "grę już masz zagrasz później"? Kupuje pełnoprawny produkt nie po to żeby pograć za tydzień i dwa. I do tego muve "odwraca kota ogonem" żadnego oficjalnego oświadczenia a na forach czy fb zawsze tylko nieśmiertelne "pracę trwają cierpliwości". No niezbyt fajnie się zachowują. I jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości że mam tak tylko ja i parę innych osób proponuje poczytać fora na muve.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówili, że stawiają nowe maszyny, zresztą to było do przewidzenia, co się będzie działo. Jak zależało ci na prędkości, to mogłeś gry kupić drożej na stemie albo w wersji pudełkowej... Jeszcze się taki nie narodził, coby każdemu dogodził.

Nie ściągałem gry z wyprzedaży tej ostatniej.

Ja mam pytanie odnośnie FEARów. Opłaca się te gry brać? Jedynkę coś ciężko dostać, ale na pewno kiedyś będzie na stemie na jakiejś promocji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SerwusX Ty żartjuesz? Kupujesz gry na zapas? Fajnie. Ale ja tak nie robie i mam prawo w gre którą kupiłem w legalnej dystrybucji pograć wcześniej niż za 40-200 h godzin sciągania! I nie nie spodziewałem się tego. Poobno czterokrotnie zwiększyli moc serwerów i chyba zamkneli dostęp dla zagranicy. Więc miałem prawo spodziwać się tego ze pare godzin po zakupie gry (bo mimo wszytsko co 26 gb to 26 gb) będe mogł w nią pograć. Muve poraz kolejny poleciało w kulki i tyle (pomimo ze sam ten sklep jak sklep wysyłkowy lubie) i nie widzę powodu by go bronić.

Aktualnie ciągnie po 600-800 kb/s (co dalej jest trochę śmieszne) ale już te 9-13 h przeżyję.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx

Bo nie jestem jakimś wyposzczony nerdem i jak nie zagram w jakąś grę dzisiaj, to za kilka dni? A w regulaminie coś jest o prędkości serwerów? Zatem masz prawo pograć, ale dopiero jak gra się ściągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up@ Człowieku masz jakieś problemy osobiste że się musisz wyżywać na ludzi z forum? Kupuje grę bo mam ochotę w nią pograć a nie powiększyć sobie wirtualną półkę. Transferu 50 kb/s nie miałem parę ładnych lat i zdecydowanie jest to coś do czego się nie powinno wracać. A i zachowanie muve irytuje. Nie powiedzą dokładnie chódzi nic oficjalnie nie powiedzą tylko ogólniki gdy ich ktoś na forum przycisnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nikim się nie wyżywam? Zauważ, że ty żale wylewasz, że gra ci się powoli ściąga, jakby to jakąś różnicę robiło. No nic, będziesz sobie musiał jeszcze poczekać. Jeśli czujesz się nerdem i ostatnia odpowiedź cię obraża... To sorry. Z mojej strony to tyle, nie widzę sensu w odpowiadaniu tobie.

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SerwusX Nie nie jestem nerdem wiec tym bardziej twoja wypowiedzi mnie obraziła. I gdzie wylewam żale? Jest to wątek o promocjach w cyfrowej dystrybucji a to że są gigantyczne problemy z pobieraniem gry z tego typu serwisu to sprawa o której warto to napisać prawda? Tym bardziej że idzie weekend więc pewnie sporo ludzi będzie chciało zagrać gry które kupili na tej promocji więc po co mają być nie miło zaskoczeni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Jest chyba osobny tema o flame warsach ( a jak nie to by się przydał, nazwalibyśmy go "Arena" ), albo też macie PW, ja rozumiem krótka riposta, ale wy powoli zaczynacie zapełniać całą stronę waszymi żalami....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bodder

Z tego co udało mi się wyczytać - nie. Ale jeśli już uda się zdobyć klucz, nie powinno być problemów z aktywacją, bo w tej kwestii nie ma ograniczeń regionalnych. Miesiąc temu za podobne grosze można było zdobyć gry Bethesdy, w tym Skyrim i Dishonored.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 złotych za Dark Souls (http://muve.pl/digit...nie-o-produkcie) to dużo czy można znaleźć korzystniejsze oferty?

No nie wiem. Na chwilę obecną taniej chyba nie będzie, ja czekam na letnie wyprzedaże steama, może tam będzie.

Jak chcecie sobie takie dyskusje prowadzić, to poza forum. EoT, zanim skończy się to dla was czymś gorszym, niż upomnieniem.

Przecież napisałem jeszcze zanim tu przyszliście, że skończyłem, bo nie ma co dalej offtopica przeciągać.

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21zł za Darksiders II wydaje mi się dobrą ceną, sam niedawno kupowałem za jakieś 30zł. A fakt, jedynka jest już przeceniana i wpychana prawie wszędzie, gdzie tylko się da. Ja po cichu mam nadzieję, że CS:GO pojawi się na wiosnobraniu.

Edytowano przez Bodder
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...