Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

Proud, i tak i nie. Wyprzedaż wiosenna na Steamie była, ale dotyczyła tylko indyków. Teraz mamy maj, więc najbliższa normalna/duża wyprzedaż będzie dopiero na wakacje.

@SerwusX

Zdaje się, że dwójkę można podpiąć pod GOG,

wole poczekać na steamową, jedynka jest teraz za 8?, a dwójka za 20?, przy promocji 75%, gry będą kosztować odpowiednio 2, i 5?. Drożej, ale do steam jestem przekonany, a do GOG nie.

Na Gametapie można zdobyć NBA 2k13 za niecałe $9, oto link - http://www.gametap-shop.com/buy-download-pc-games/NBA-2K13-2724-34.html .

A co do wiosennobrania, z tego co się orientuję serwery Cenegi nie wytrzymały konfrotacji z chętnymi chcącymi zakupić gry w dobrej cenie, więc musieli ją przerwać i obiecali ją wznowić w innym terminie. Dopiero po powstaniu nowych serwerowni akcja ma ruszyć, ja słyszałem doniesienia, że ma to być w maju, ale nie wiem, ile w tym prawdy.

Na swoim profilu na Facebooku Muve oficjalnie potwierdziło powrót wiosnobrania w 2 albo 3 tygodniu maja. Generalnie to wspomnieli o połowie, ale daje im te 21 dni, niech działają:).

Od dwóch dni prawie jest nowa indie gala. Jak zwykle są to gry na androida, ale w ukrytych na BTA są dwie gry na PC, tylko nie wiadomo, czy steam/desura, czy drm-free.

The Indie Gala Mobile 3

To nie rób tejże reklami i nie pisz nic o tym. - Bethezer

Spoko następnym razem dołączę od razu link do sklepu jak kolega wyżej.

Edited by Staryh

Potwierdzam - zakupiłem, rzeczywiście da się aktywować na Steamie, wszystko pięknie działa w języku polskim. :)

Ja trochę się pospieszyłem i kupiłem ze sklepu Sqare-Enix za 7,5$ w weekend sad_prosty2.gif a tu Origin takiego psikusa spłatał. Ehhhhh

Edited by ttrk

Nie jestem w stanie nic znaleźć w Origin, więc pytam. Czy w usłudze można też dostać poszczególne DLC do Sleeping Dogs (Year of the Snake, Zodiac Tournament) i czy one są również przecenione?

lol a ja to kupiłem tydzień temu też na origin za 19,95 zł i sądziłem ze to już była dobra cena

no nic jak ktoś nie ma to brać bo taniej chyba nie będzie ew. wydadzą jakąś wersję GOTY z wszystkimi dodatkami

Wystartował Double Fine Bundle

gdzie za 1$ jest jeden klucz steam na gry Psychonauts , Costume Quest oraz Stacking

https://www.humblebundle.com/

Za pobicie średniej jest Brutal Legend+Soundtrack

Za zapłacenie 35$ dostęp "preorder do ich następnej gry"

Za zapłacenie 70$ koszulka

Moim zdaniem warto zaczekać na wznowienie Wiosnobrania

Rzeczywiscie... nie dla mieszkancow naszego pieknego kraju... Zostaje tylko Dishonored.

Dziekuje IllusiveMan7 za zauwazenie tego faktu.

Edited by mojrzesz

Jest jeszcze parę kluczy na cdp.pl. Jeśli kupicie coś za minimum 25zł dorzucają THQ bundle za free.

https://cdp.pl/paczk...aign=thq_bundle

Ja w taki sposób mam Gothica 2 & 3 w złotych edycjach i ten pakiet za 28 zł biggrin_prosty.gif

@ 30 minut temu było jeszcze 28, więc jest szansa, że coś zostało wink_prosty.gif

@@ Kodów koniec. Ale zapowiadają powtórkę dla tych, którym się nie udało.

Edited by ZymDeQuad

Przypominam, że jest specjalny temat do szukania konkretnego tytułu po dobrej cenie.

Poza tym:

Promo na GOGu - tym razem przygodówki.

Link do promocji.

Tytuły albo po $3.99 albo $5.99. Pozycje to m.in.:

-To the Moon

-Dreamfall: The Longest Journey

-The Longest Journey

-Primordia

-Botanicula

-Gemini Rue

-Machinarium: Collector's Edition

-Incredipede