Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

Szukałem po necie, ale nie znalazłem, dlatego pytam się Was. Wiecie może w jakich językach są gry z Humble Bundle Weekly: THQ? Interesuje mnie głównie to, czy pierwszy Darksiders jest PL, czy tak samo jak przy Humble THQ Bundle jest tylko w 5 językach, bez polskiego.

@down

Tego się akurat spodziewałem, w przypadku Darksiders 2. RFG prawdopodobnie nie ma polskiej wersji, bo żadna wersja, która się pod Steama podpina nie ma możliwości zassania po polsku, a RFA chyba w każdym przypadku jest z polskimi napisami. Gorzej tylko z Darksiders 1, które w przypadku poprzedniego zestawu THQ nie miało polskich napisów. confused_prosty.gif

Edited by TTTr96

Darksiders zdaje się że miało polskie napisy. Mam i jakoś tak mi się zdaje, że widziałem tam ojczysty język.

Sprawdzilem, tylko angielska wersja Darksiders 1.

Edited by drake29a

Na Origin pojawiło się Sleeping Dogs Edycja Limitowana, i mimo że nie jest w żadnej promocji to cena jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza w porównaniu do innych sklepów.

Tym razem w Humble Weekly Sale można kupić gry od Tripwire, za $1 dostajemy Red Orchestra 1 i 2, BTA to Killing Floor + prawie wszystkie DLC (brakuje Golden Weapons Pack i Robot Special Character Pack).

Do Humble Mobile Bundle dodano Funky Smugglers, Raiden Legacy i Another World.

Edited by Azgrel

Mam nadzieję, że key do Tales of Valor nie ma blokady regionalnej? Chcę go wrzucić na SteamGifts

Jeśli nawet ma to możesz dodać jakoś (nie wiem jak) opcję, która sprawi, że do losowania będą mogli przystąpić jedynie członkowie steamowej grupy "Poland".

http://groupees.com/retro/

za minimum 1$

- Dead Pixels (Steam, DRM-Free)

- Smooth Operators : Call Center Chaos (Desura, DRM-Free)

- Forceline (Desura, DRM-Free)

za minimum 3$

- 8-bit Commando (Desura, DRM-Free)

- Anodyne (Steam, DRM-Free)

- Bleed (Desura, DRM-Free)

polecam dla samego Dead Pixels - naprawdę dobra gierka smile_prosty.gif (ja mam z indie royale)

Edited by sonio

http://www.desura.com/games/virtus-per-verba-first-person-shouter - Virtus Per Verba: First Person Shouter za darmo. Fus Ro Dah panowie. Tytuł wyjaśnia prawie wszystko - gra jest pierwszoosobową krzyczałką. Zamiast tradycyjnego spamowania lewego przycisku myszy, należy wykorzystać siłę swych płuc. Mikrofon wymagany.

Z prawej strony jest taka rameczka:

HOTLINE MIAMI

PODSTAWOWE INFORMACJE

tuż pod tymi fejsbukami, tłitami i guglami. Tam masz podstawowe informacje i można wyczytać rodzaj zabezpieczenia steamworks, wiec prawdopodobnie podpina się pod steam. Ta informacja kosztuje Cię 100 zł :trollface:

Jako bonus do obecnego Humble Tripwire Bundle można na Steamie za jedyne 1,50 Euro kupić upgrade do Digital Deluxe Edition dla Red Orchestra 2, upgrade daje po 2 bronie dla Rosjan i Niemców, 2 postaci do Killing Floor i 2 czapki do TF2 (o dziwo dostałem je w wersji Genuine, pomimo że opis wersji DDE mówi co innego).

Edited by Azgrel