Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Mam pytanko do obeznanych z tematem. Mianowicie niektóre gierki z Origina można podpiąć pod Steam?a. Chodzi o to czy w takim razie możliwa jest sytuacja, że będą mogły korzystać z jednego klucza dwa konta (jedno Origin i jedno Steam) ? Czy jest możliwe abym ja korzystał z gierki na swoim koncie Origin i ten sam klucz dodał sobie do konta Steam mój syn, który korzysta z innego kompa o innym IP ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki w takim razie trzeba wstać z fotel i isć po paysafecard smile_prosty.gif. Na pewno do niedzieli jest ta promocja? Bo na w reklamie pisze "dzisiejsza oferta".

Przy cenach przed zakupem jest przecież stosowna informacja jeśli trwa promocja mówiąca o tym, do kiedy ona trwa. Obecnie jeszcze 33 godziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janekkloss

Akurat te gry, które da się podpiąć pod Steama wymagają go do działania, więc nie da się zrobić tak jak mówisz.

Hmm To jak wytłumaczyć tę sytuację: Kupiłem Alana Wakea w sklepie Origin i gierka automatycznie zameldowala się w mojej bibliotece klienta Origin, nastepnie ten sam nr seryjny (klucz) dodalem do mojego klienta Steam i gierka również dodała się do biblioteki gier. Konta w Origin i Steam mam na różne dane zarejestrowane Ktoś wytłumaczy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up - to bardzo proste: Alan Wake to gra "Steamowa" bez względu na źródło pozyskania: Origin, pudełko, sklepy z dystrybucją cyfrową typu GMG. Klucz pasujący do Origin pasuje też do Steama (czy w drugą stronę - wątpię) stąd i całe halo. Podobnie jest np. z Dead Island i wieloma innymi grami. Temat był wałkowany wielekroć, trzeba tylko cofnąć się parę stron wstecz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówiąc dobitniej: mimo, że masz grę niby i na Originie i na Steamie, to jeśli spróbujesz ją uruchomić przez ten pierwszy, i tak będziesz zmuszony do zalogowania się do tego drugiego. Tak czy inaczej masz tylko jedną wersję, choć pokazaną w dwóch klientach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to zagmatwane. Czyli wynika z tego, że klient Steama jest niejako nadrzęny Dziwne to z uwagi na fakt, że zakupu dokonałem w sklepie Origin, a z Waszych wypowiedzi wynika, że pomimo tego, że nawet gdy gra znajduje się w biblioece Origina, a została dodana równiez do Steama do w Originie przestaje być legalna

To w takim razie, gdy gra się znudzi i używało sie jej tylko w Originie można ją komuś odsprzedać na Steama jezyk2.GIF

Edytowano przez janekkloss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was może bon do Amazona i wie że go nie użyje, co dawali za zakupy gier pod koniec ubiegłego roku? Sam się bardzo napalam na zbliżającą promocję i tylko czekam, aż Fable III będzie dostępne(ma być dostępne później niż reszta gier z promocji, bo podobno kluczy na DLC brakło), a przygarnąłbym także Age of Empires III Complete i paczkę Indyków. Jakby ktoś miał taki bon na 5$ do Amazona, to z chęcią przyjmę.

A tak bliżej tematu, pamięta ktoś może, ile wynosiła najwyższa dotąd obniżka na Borderlands 2 na Steamie i czy obejmowała też dodatki? Czaję się po trochę na tę grę i się zastanawiam czy przypadkiem nie należy już odkładać kasy.

Edit:

@down

To może ktoś mógłby mi kupić to co mi potrzeba, a ja bym kasę oddał? Taka opcja też mnie satysfakcjonuje.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, Steam nie zawodzi wink_prosty.gif

Sleeping Dogs za 12,50 to chyba całkiem przyzwoita cena smile_prosty.gif

Ponadto:

Scary Girl za 4,99 - całkiem sympatyczna platwormówka z jajem.

Orcs Must Die! za 2,50 - przyjemna rąbanka

Orcs Must Die! 2 za 3,75 - jak wyżej, za 7,50 można kupić obie gry z dodatkami (franchise pack)

Hitman Collection za 4,99 - przedstawiać nie trzeba, najnowszy - jak już wspomniano - stoi po 16,99

Ponadto, w całkiem przyzwoitych cenach stoją Deus Exy, Tomb Raidery, Thiefy oraz Lara Croft and The Guardian Of Light, choć to wszystko, zapewne da się w przyszłości wyrwać taniej wink_prosty.gif

Edytowano przez ayla
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to według mnie nie powinieneś się specjalnie zamartwiać, przeszedłem tą grę około tydzień po premierze a grałem od dnia premiery i owszem, była fajna ale czegoś w niej brakowało. Ostatnio coraz częściej jest przeceniana i myślę że jeszcze zdarzy się taka okazja ;) Ja póki co mimo wszystko chętnie zagrałbym sobie w to na PS3 tylko trzeba wykombinować PS+ bo w lutym będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...