Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

Warto przypomnieć, że czas trwania Build a Greenlight Bundle został przedłużony i jeszcze przez kilkadziesiąt godzin macie okazję do wyrwania naprawdę świetnego zestawu. Kupcie co najmniej dwie z dziewięciu gier (ja mam 8 z nich i wszystkie są naprawdę dobre) za przynajmniej $1.5, a dostaniecie mnóstwo bonusów. La Mulana, dostęp do bety Akaneiro: Demon Hunters, sporo świetnej muzyki i kilka innych rzeczy. Jeśli jakaś gra trafi na Steam (La Mulana to pewniak) to dostaniecie klucze. Kupować i głosować na Steam Greenlight. ;p

KingLeBron@ Jeżeli masz jeszcze w co grać to wstrzymałbym się z zakupem Borderlands bo za 2 max 3 miesiące pewnie gra zostanie przeceniona albo w sklepach albo na muve.pl

Mam pytanie odnośnie Tropico 4. Mam ochotę zakupić, ale nie ma języka polskiego... Czy da radę znaleźć spolszczenie i je podmienić? Chociaż nie wiem czy nie kupić lepiej gamebook z Tropico 4 + Modern Times za 35 zł...

• Upvote 1

Spolszczenie jest w sieci i jest ok. Modern Times ponoć jest słabe, zostań przy samej podstawce, bez gamebooka.

Na GAMERSGATE:

Witcher: EE - 2 euro - http://www.gamersgate.com/DD-WITCHEREEDC/the-witcher-enhanced-edition-directors-cut

DRM: Free

Baldurs Gate Complete Colection - 2,5 euro - http://www.gamersgate.com/DD-BG2C/baldurs-gate-ii-complete

DRM: Free

Ja wziałem Bladura, pierwotne wydanie mam z pierwszej ekstra klasyki, więc już nieco wysłużone, zawsze warto mięć taką grę w zapasie.

• Upvote 1

dziś imo strasznie źle na steamie - civ 5, i am alive, tropico 4, bastion, football manager 2013, thiefy.

komuś się kończą gry w katalogu ]:->

• Upvote 1

Doszły nowe Daily Deals na Steamie, niby nic ciekawego ale najlepsze jest jak zwykle ukryte - GTA Complete Pack znów jest za 7,49 euro (~31zł) jeszcze przez prawie 12 godzin.

Odtrutka na zapętlającą się wyprzedaż Steam - na GamersGate jest Fallout: New Vegas w cenie 2,49 Euro. Klucz aktywuje się na Steam, oferta ważna do jutra, do godz. 9:00.

Edited by Nolaan
  • Upvote 4

Ja tak tylko spytam, bo sporadycznie tutaj odpowiadam: możliwa jest promocja za parę tygodni Battlefield'a 3 (najlepiej Premium Edition) na Origin lub gdzieś, gdzie dostanę klucz na Origin?

• Upvote 1

Czy daily deale, które pojawią się za parę godzin będą ostatnimi w tej wyprzedaży czy jutro jeszcze pojawi się jeden rzut? Mam na oku kilka tytułów, które nie doczekały się głębszych przecen i nie wiem kiedy je w końcu wziąć? ;p

@lubro

Powinny się jeszcze jutro pojawić, zwykle trwały przez cały weekend jeśli kończyły się w sobotę. Jako ostatni daily deal powinni dać oferty najchętniej kupowane. Jeśli mnie oczywiście pamięć nie myli więc lepiej poczekaj jeszcze na czyjąś odpowiedź wink_prosty.gif

//Czyli się myliłem... :P Liczę jednak, że będą oferty najlepiej sprzedających się gier podczas tej wyprzedaży, liczę na tanie The Walking Dead :)

Edited by Skreedi

Lubro, tak. Dzisiaj ostatni daily deal na wyprzedaży, a do jutra do 19 będą flash sales tylko (i chyba głosowanie publiczności jedno).

Można to sprawdzić, wchodząc na dowolna grę, nie będącą w obecnej ofercie DD, FS i publiki. Licznik pokazuje około 25 godzin do końca.

Edited by Exclusive
  • Upvote 1

Ponawiam pytanie: czy zbliża się na jakiejś stronie (może być nawet pudełkowa wersja) Battlefield'a 3 najlepiej Premium Edition?

• Upvote 1

Ponawiam pytanie: czy zbliża się na jakiejś stronie (może być nawet pudełkowa wersja) Battlefield'a 3 najlepiej Premium Edition?

Z fusów wywróżyć to mamy?

Z tego co wiem na Wielkanoc są promocje często