Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

Orientuje się ktoś może, czy AC 1 i 2 na Steam są po polsku? Wiem, że w opisie nie ma naszego języka, ale z drugiej strony wiele razy zdarza się podobnie, a jednak można odpalić napisy.

Na Origin Kod zniżkowy 3PMQ4DPCIT. Można go użyć jednorazowo na zakupy powyżej 60zł.

Podobno ma działać tylko na nowych kontach ale jest inaczej.

Dzięki Ci ogromne, FIFA 13 za 37 zł toż to cudna cena :)

Błyskawiczne oferty na steamie:

Snapshot -75%

snapshota nadal można dostać w humble indie bundle za 1$, co czyni steamową ofertę... dziwną.

Edited by Spike217

Na Allegro jest aukcja Game Codes i sprzedają kod do Deus Ex za 19,90. Kod jest do Steam. Napisali, że wersja językowa jest polska. Nigdy nie kupowałem na Steam innych wersji językowych niż angielskie i nie bardzo wiem jak tam jest u nich z lokalizacjami. Pytanie: czy faktycznie może to być wersja polska, jak to działa podczas ściągania (zawsze PL się ściąga)? I jeszcze jedno: czy można z takiego kodu ściągnąć wersję angielską - bo szczerze mówiąc tylko taka mnie interesuje.

Będę wdzięczny za wyjaśnienia. Thx.

Na Allegro jest aukcja Game Codes i sprzedają kod do Deus Ex za 19,90. Kod jest do Steam. Napisali, że wersja językowa jest polska. Nigdy nie kupowałem na Steam innych wersji językowych niż angielskie i nie bardzo wiem jak tam jest u nich z lokalizacjami. Pytanie: czy faktycznie może to być wersja polska, jak to działa podczas ściągania (zawsze PL się ściąga)? I jeszcze jedno: czy można z takiego kodu ściągnąć wersję angielską - bo szczerze mówiąc tylko taka mnie interesuje.

Będę wdzięczny za wyjaśnienia. Thx.

I tak niesamowicie nieopłacalna oferta, na promocji na steamie była chyba za 2,5 euro czy 3.

• Upvote 1

Tylko dzisiaj na GreenManGaming można za $17,50 dostać XCOM. Cena wyjściowa to $25, ale wykorzystanie kodu GMG30-DPLIM-DN831 daje nam 30% zniżki.

Circa 50 zł bije nawet wczorajszą promo na muve.pl.

• Upvote 1

Na amerykańskim Amazonie obniżyli Hotline Miami do poziomu $4.99 (rabat "-50 %"): http://www.amazon.com/dp/B009GKT2Y0/ref=pe_160240_27497870_pe_vfe_dt1 .

A, jak kogoś interesują japońskie dziwactwa, to może zaopatrzyć się w produkcję o jakże dźwięcznym tytule: Chantelise: A Tale Of Two Sisters, za którą przy rabacie "-75 %" zapłaci magiczne E1.99 na Steam: http://store.steampowered.com/app/70420/ .

Dzisiaj na GMG ma być -75% na Crusader Kinbgs 2. Niestety, nie wiem o której, bo na razie tej promocji nie ma. A jutro Civilization V: Gods&Kings -85% (da to 4,49$, 3,14$ po użyciu vouchera).

Edited by Demilisz
  • Upvote 1

Dzisiejszy daily deal na STEAM.

GTA Franchise -75%

Wiedźmin 2 -75%

Bioshock Franchise -75%

Galactic Civliziations -75%

Payday -75%

Hej pytanie drobne. Jeżeli kolega kupi przez paypal ze swojego konta humble bundle to potem może mi wysłać klucz abym aktywował na swoim koncie steam? Będzie w porządku jeżeli wcześniej kupowałem humble ze swojego konta paypal na moje konto steam a teraz będzie z konta paypal kolegi? Dodając że kolega ma inne konto w banku a mój bank nie posiada opcji błyskawiczne dodanie środków na paypal i stąd ten cały problem.

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition za 7.50 euro.

Edited by L1zard

Bez znaczenia, sam kupuję czasem po kilka paczek od razu, a później na ślepo rozsyłam klucze gier, które np. doszły w bonusie. Wolna amerykanka...

@Edit

Tylko niech przypadkiem nie doda sumki do już zapłaconej (nie zwiększy darowizny), bo wtedy z kluczy nici!

Ja tu ładnie wklejam nazwy gier z cenami, linkami, a tu 15 innych osób mnie wyprzedza w taki sposób... niedobrzy wy ;p

Edited by dzikipytonzlasudeszczowego

Wreszcie fajne przeceny na Steamie. Wiesiek 2 -75%, GTA wszystkie -75%- mega opyla się GTA Complete za 7,5E sam właśnie zakupiłem ;) do tego jeszcze Bioshocki, wreszcie fajne promo ;)

Mam pytanko do kolegów bo nie umiem znaleźć nigdzie odpowiedzi. W jaki sposób dokonywany jest zakup gry na Originie ? Dostaję klucz na maila ? czy na konto klienta ? Chodzi o to że chciałbym synowi kupić FIFE 13 na prezent ale jeśli klucz zostanie przypisany do mojego konta Origin to kaszana.

@up

ale zawsze możesz założyć synowi jego własne konto, do czego i tak będzie musiało dojść. z tego co pamiętam gra od razu jest przypisywana do konta i wydaje mi się że nie ma możliwości kupienia jako prezent, internet mówi o tym niewiele a faq nic.

meeeeen, ale bym położył łapy na tych 'wszystkich częściach bioshocka' (wszystkich dwóch). ale nie mogę, oj, nie mogę, muszę mieć kaskę na styczeń...