Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

EverQuest za darmo na Steam: http://store.steampowered.com/app/205710/ .

Red Orchestra - Collection za E7.99 (rabat "-75 %") na Steam: http://store.steampowered.com/sub/15319/ .

Duke Nukem Forever za E6.78 (rabat "-66 %") na GamersGate (kluczyk steamowy): http://www.gamersgate.com/DD-DNF/duke-nukem-forever .

Legend Of Grimrock za $3.74 (rabat "-75 %") na GOG.com: http://www.gog.com/gamecard/legend_of_grimrock .

Edited by Wuwu1978

Wuwu1978

Nie tylko Legend of Grimrock, inne RPGi Indie też są -75%.

Aż dziw, że jeszcze nikt o tym nie wspomniał - na Muve Digital Knights and Merchants za 2 złote i 50 groszy! Nie sprawdzałem tego, ale podobno zawiera The Shattered Kingdom i The Peasants Rebellion, ponadto poza wersją angielską jest też ponoć, wbrew opisowi na karcie produktu, dostępna polska i niemiecka.

EDIT Gra się instaluje w takiej wersji językowej, jaką się wybierze w instalatorze (opcja jest oznaczona jako język instalatora, co może zmylić), sprawdziłem wersję polską i angielską i w obu przypadkach jest to odpowiednio pełna polska i pełna angielska. Potwierdzam też, że gra zawiera obie kampanie :).

Edited by Blackhand
  • Upvote 2

Nie wiem czemu nikt nie wspomniał o Inquisitor, fajnej grze podobnej do Divine Divinity, w której przede wszystkim napotkacie ścianę tekstu i podejmiecie szereg decyzji.. no ogólnie rasowy c-rpg. Za jedyne .... 3.74 !!!

http://www.gog.com/gamecard/inquisitor

Aha z góry informuję, gra jest boleśnie trudna, i w całości po angielsku, a spolszczenia nie ma. I nie, nie podpina się pod STEAM :)

( wiem, że gra z GoG-a, ale na pewno znalazłoby się parę osób, które i tak zapytałyby...)

Kolejny dzień zimobrania na muve.pl: Street Fighter X Tekken - 13,75zł, Super Street Fighter IV Arcade Edition ? 13,75 zł, Street Fighter IV ? 13,50 zł i kilka innych tytułów. I przy okazji chciałem zadać pytanie, gdzie jest tam napisane, do kiedy trwa promocja danej gry? Bo z tego co można zauważyć, niektóre są przecenione cały czas, a inne, tylko jeden dzień. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat.

Kolejny dzień zimobrania na muve.pl: Street Fighter X Tekken - 13,75zł, Super Street Fighter IV Arcade Edition ? 13,75 zł, Street Fighter IV ? 13,50 zł i kilka innych tytułów. I przy okazji chciałem zadać pytanie, gdzie jest tam napisane, do kiedy trwa promocja danej gry? Bo z tego co można zauważyć, niektóre są przecenione cały czas, a inne, tylko jeden dzień. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat.

Jak chcesz mieć pewność że kupisz grę w cenie promocyjnej to dodaj ją do koszyka i masz chyba tydzień na zakupienie, a cena się nie zmienia. U mnie na przykład ciągle jest Alan Wake za 12,50zł.

A ja mam pytanie, czy lepiej brać Saints Row 3 samo za dychę czy The Full Package? Jest coś wartego uwagi wśród tych DLC?

można zaufać. Z tego, co pamiętam, to nawet w najnowszym CD-A się reklamują.

@Yeti

Ja bym wziął to za 10zł i poczekał na inne promocje. W DLC tak długo nie pograsz jak w inne gry, a idzie świąteczna wyprzedaż na steamie, więc będzie w czym wybierać.

Panowie jestem tu nowy i mam pytanie , wczoraj zakupilem : http://www.getloadedgo.com/

batmana securom

deus ex steam

dostalem klucze do danych gier , nic jeszcze z nimi nie robilem i moje pytanie brzmi , czy jesli przekaze te klucze koledze, czy bedzie to dzialalo? czy juz zostalo to jakos przypisane do mnie i mojego komputera? prosze o pomoc ! dzieki !

można zaufać. Z tego, co pamiętam, to nawet w najnowszym CD-A się reklamują.

Godny automat biggrin_prosty.gif Tak na poważnie to szkoda czasu na takie sklepy:

Wysyłamy oryginalny klucz w formie skanu, na adres e-mail. Kod służy do aktywacji podczas instalacji gry, należy pobrać ją we wlasnym zakresie
Edited by kazubin
  • Upvote 1

M@kazubin

Nie za bardzo rozumiem...dostajesz klucz i najczęściej wbijasz go na origin albo steam i pobierasz grę tak, jakbyś kupił na którejś z tych platform. Wszyscy o tym wiemy, a temat nazywa się "tanie gry w dystrybucji elektronicznej" gdybyś się nie zorientował,a więc każdą z wymienionych tu gier należy sobie pobrać...

@up

Czy w tym przypadku nie chodzi o to, że trzeba mieć własną kopię gry, a otrzymuje się klucz nie na Origin/Steam, tylko CD key, który się wklepuje podczas instalacji?

Edited by Menez
  • Upvote 2

Nie. Większość gier to klucze steam/origin, a jak pobrać inne też keye.pl informują. Zobacz sobie np. Hitmana.

@edit

ach, przepraszam, przepraszam smile_prosty.gif faktycznie to ja przeczytałem jak gapa smile_prosty.gif Coż...takie przypadki faktycznie nie są zbyt wygodne... no ale akurat poruszona tutaj FIFA, tak jak i zdecydowana większość gier, to klucz aktywacyjny, a sklep jasno informuje co i jak,więc cytat kazubina nie jest reprezentatywny dla całego sklepu.

PS. a z keye.pl mam FIFĘ 13, Premkę BF3 i CSa 1.6.

@kazubin

@Menez

@RIP1988

Podsumowując, do niektórych gier, jak np, Max Payne 3 dostaję CD-KEY, który służy tylko i wyłącznie do instalacji gry. A w moim przypadku, kupując FIFĘ 13, będę mógł ją normalnie aktywować i ściągnąć z Origin'a, czy tak?

Dokładnie.Ja na keyach kupiłem War of the Roses i dostałem klucz Steam. W przypadku innych gier, np. Bordelands otrzymujesz kod wymagany do instalacji

• Upvote 1