Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

Jeśli kogoś interesuje, to na GMG jest promocja na Two Worlds 2 83% co daje 3,20$

Możliwe, że jeszcze do tego będzie działał poniższy kod:

30% off voucher: GMG30-DEC01-ARFC9

edit:

Chyba nie trwało to długo i teraz promocja tylko 60%

Edited by Staryh

Mam pytanie i z góry przepraszam, jeśli to niewłaściwy temat, ale wydaje mi się, że wszystko powinno być w porządku: czy ktoś ma jakieś doświadczenia z GamesCodes.pl? Zauważyłem, że mają niektóre gry w naprawdę dobrej cenie, ale nie chcę się sparzyć kosztem zaoszczędzenia kilku groszy. Dajcie znać, jak możecie.

Klucz do DLC RF:Armageddon, gdyby ktoś przypadkiem nie miał :):

F7X25-YEWV4-D6GQ2

@Promocyjne DLC do DA

Nie ma każdego promocyjnego do DA II, z tego co czytałem na Socialu, to nie ma m.in. Zbroi Sir Izaaka, sam nie wiem jak to jest, bo mi brakowało raptem dwóch i oba wyrwałem. ;)

Wiadome już jest, jakie gry będą mocno przecenione na ,,Mikołajki"? I czy zapowiada się promocja jakichś gier z LEGO? Ostatnio mnie wciągnęło. tongue_prosty.gif Najbardziej interesuje mnie LEGO Batman 2, lecz jeśli zapowiadają się inne gry LEGO, to bardzo bym prosił o odpowiedź

Widziałem pod koniec listopada Lego Batman 2 -75%. Wg tej strony - http://www.steamgamesales.com/ZCKh9/lego-batman-2-dc-super-heroes - było za 5,24 euro. Bardzo prawdopodobne, że na Gwiazdkę (lub w jej okolicach) też będzie w tej cenie.

Do Be Mine 6 dodano 2 gry: Enclave Gold 2012 Edition (DRM Free) i Men of War: Condemned Heroes (Steam), obie zawierają się w najniższym progu ($1). Ogólnie bundle słaby (nie to co choćby pierwszy Be Mine), no ale warto wspomnieć o nowych grach chociażby pro forma...

Wpadek cenowych Valve ciąg dalszy - Primordia za "jedyne" 9,99 euro, na GOG oczywiście cena taka sama, tyle, że w dolarach, do tego do 12 grudnia jest tam promocja - rabat 10% (czyli cena wynosi aktualnie $8.99), debiut gier LoK: Soul Reaver, LoK: Soul Reaver 2 i LoK: Defiance również niezbyt udany, nawet w dolcach jest to nadal 9.99, gdy na GOG każda z tych gier kosztuje po $5.99 - za te same pieniądze można sobie dobrać jeszcze Blood Omen 2 (że nie wspomnę, że z różnych źródeł można zdobyć LoK: Antologia w cenie 10-20 PLN, ale to już nie jest dystrybucja elektroniczna :D). Żeby się Valve to lekceważenie GOGa czkawką nie odbiło, choć ja nie miałbym nic przeciwko temu, by GOG został potentatem w dziedzinie dystrybucji gier indie, choćby ze względu na politykę "One world, one fair price".

@UP

Jako że Muve wcale się tym nie chwali, warto wspomnieć, że DLC do Risen 2 również zostały przecenione o -75%. 3.25zł to cena, którą z czystym sercem można zapłacić za fabularne DLC. Szkoda tylko, że z oferty zniknęła Wyspa Skarbów...

DLC Świątynia Powietrza

DLC Ubranie Pirata (nie polecam)

Mam pytanie co zrobić żeby dostać titan questa z thq bundle? Zapłaciłem powyżej średniej już wcześniej a nie pojawił mi się w bibliotece.