Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

Szkoda, ale dzięki za odpowiedź :) A co myślicie o grze Rochard, warta 15zł? W jaki sposób wygląda dystrybucja gier na cdp.pl, gra nie podpina się pod żadną platformę dystrybucji? Czyli ściągam i muszę na płytę nagrać, żeby nie stracić gry?

@Baczek1990zg

W opisie gry na cdp.pl patrz na informacje o grze. Jeżeli jest napisane "Zabezpieczenie Steamworks" tzn, że grę trzeba aktywować na Steam.

@kallak

Pomyślałbym nad zakupem samej płytki Skyrima na allegro. Często sprzedają same opakowania z płytami. Potem zainstalować grę z płyt. Jest możliwość, że w taki sposób język polski się odpali. No ale niestety tak jak wyżej nie jestem tego pewien. Ale takie płyty chodzą po parę zł więc chyba warto spróbować smile_prosty.gif

Edited by tomekk90

@ tomekk90

Nie odpali, Steam automatycznie sprawdza w jakich językach masz dostęp do gry, wiec nawet instalacja gry w języku polskim nie jest zbawcza. Po prostu po zainstalowaniu Skyrima po polsku język się automatycznie zmieni na angielski i zostaną pobrane paczki językowe.

wie ktos czy Batman Arkham Action Pack z Amazon bedzie działać na naszym steamie? (chodzi o blokady regionalne)?

ta oferta na amazonie jest tylko dziś czy przez caly weekend?

Edited by deathcross

@mffk - adres na amazonie podałeś polski czy wygenerowałeś jakiś z US? widziałem że niektórzy mieli problemy kupując przez konta amazon spoza Stanów

Na GmG:

Jest tego sporo więcej trzeba poszukać na stronce. Z kodem GMG25-G4VDR-0ZL4Q dodatkowe 25% zniżki.

• Upvote 2

Przypominam, że ten temat nie służy do pytań typu "mógłby mi ktoś kupić?". Jeśli do was nie dociera, to zacznę karać tych, którzy to ignorują.

Hotline Miami za 4,24 na Steam. Się doczekałem -50% wreszcie. Wątpię, żeby do zimowej wyprzedaży gra trafiła się taniej.

Do tego Mass Effect 2 za 6 euro.

EDIT: To jeszcze Game of Thrones RPG oraz dodatki do Race 07 spadną o 75% i jestem obładowany do 20 grudnia. ;p

Edited by lubro

Kilka postów wyżej kolega wspomniał o promocji na GMG, ze swej strony chcę dodać, że razem z kuponem zniżkowym, podanym również wyżej, dostałem RISEN 2: Dark Waters za 11 dolarów, w sumie o wiele taniej niż u nas, kod aktywuje się na steam

Link:

http://www.greenmang...-2-dark-waters/

Oprócz tego Skyrim za 22 dolary, warto.

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/rpgs/elder-scrolls-v-skyrim/

Edited by rumbur

Nie miałby ktoś ochoty na zrzutę na 4-pack Borderlands 2? Wychodzi 18,75 euro za sztukę.

EDIT: Brakuje 2 osób.

Edited by Hellraiser

Deus Ex Human Revolution na Steam za 2,99 euro (-75%). Za tę cenę, jak ktoś nie ma, to absolutny must have.

Hellraiser:

Powtórzę po raz ostatni - w tym temacie nie składa się żadnych ofert handlowych. Żadnych.

Jest nowy dzień, jest Gacuś GOTYE za 21 zeta!

Raczej prędko nie będzie taniej, co nie? Niby mam w co teraz grać, ale A. Asylum obecnie kosztuje podobnie, więc chyba można kupić na zapas smile_prosty.gif

Oprócz tego na promocji mamy:

Edited by Yeti

Ponadto Bioshock 2 za 5? czy Metro 2033 za 2,49?

Edited by deBug

Bioshock obie części są na Amazonie za 5$ więc ta oferta średnio się opłaca.

Batman AA też jest za 5$ Ale już AC jest za 7,5$ i to nie GOTY, więc chyba szybko taniej nie będzie.

I jakby ktoś chciał Civilization V na steam kupować, te też bardziej opłaca się amazon.

Edited by Staryh

Temat ten nie służy jojczeniu, czy komuś się coś opłaca, czy nie. Get dunked, yo.