Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

Uwaga zainteresowani Insanely Twisted Shadow Planet. Zwróćcie uwagę, że gra wymaga GfWL, dobrze się zastanówcie, czy chcecie mieć z tym dziadostwem cokolwiek wspólnego. Ja od wczoraj się morduję confused_prosty.gif i póki co nie udało mi się uruchomić tej gry.

Fakt. Z GFWL trzeba pocierpieć. Na szczęście ja już mam każdą możliwą awarię za sobą, więc usługa mnie nie zaskoczy, aczkolwiek pamiętam "przyjemny" pierwszy raz z tym "udogodnieniem" Microsoftu.

Osobiście podejżewam, że nie będzie Bisu. Większość gier miała już zmniejszoną cenę co najmniej dwa razy, czy to w Flash Dealach czy Community Choice

@eragul

Na Dawn of War Franchise jest zniżka nawet 90%, a nie 75%. Chyba jest to jedna z wyższych obniżek. 19,99? za wszystkie gry z serii. Dla fanów jest to bez wątpienia gratka.

Poza tym jest nie za mocno. Zrobiliby jakąś drobnę przecenę Torchlighta 2, albo Prototype'a 2 (który wygrywa z wieloma grami z wyprzedaży i wskoczył na 19 miejsce na liście bestsellerów) to byłoby ciekawie.

Co do odznaczeń to może w ramach nagrody dadzą jakieś kupony zniżkowe. Byłoby to coś, jednak wątpię, żeby po takim summer sale'u ktoś z nich skorzystał.

Edited by 2real4game

Witam, zastanawiałem się nad kupnem Batmana: Arkham City w wyprzedarzy Steam'a, ale widzę, że poznikały wszystkie DLC. Czy to znaczy, że wersja która jest obecnie w wyprzedarzy zawiera wszystko, łącznie z Harley Quinn DLC?

Edited by sir_doom

Kiedy właściwie ta wyprzedaż się kończy? Myślałem, że dzisiaj, ale te Daily Deals nie wyglądają na jakieś podsumowujące.

No właśnie strasznie cienka ta dzisiejsza wyprzedaż, liczyłem na to, że jeszcze uda mi się kupić sobie nowego Deusa albo paczkę Half Life, a tu dają jakieś resztki po poprzednich obniżkach =(

#edycja

I chyba dzisiaj faktycznie będzie koniec - wejdźcie sobie w przecenione gry i sprawdźcie czas trwania - 22,5 godziny. Wcześniej czasu było więcej, bo jeszcze dochodziły wyprzedaże z poprzedniego dnia dla spóźnialskich.

Edited by Diex

@sir_doom - tych DLCków przez steama po prostu nie da się kupić.

No właśnie ale można było kupić bo kupiłem jakiś czas temu też na promocji te DLC Robina I NIghtwinga. A teraz jak wyszło Harley Q - to tylko chwilkę było (a czekałem na obniżkę przy SSS) ale już od ładych kilku tygodni DLC po prostu znikły - mimo iż mam ją w liście życzeń to już nie mogę na to wejść - ktoś wie co się stało ? W jaki sposób teraz można kupić to DLC ?

Co do ostatnich dni wyprzedaży skusiłem się na Driver;San Francisco - nie powiem po kilku godzinkah na początku jestem mile zaskoczoy bo za ok. 20 zł gra daje an prawde dużo frajdy biggrin_prosty.gif

Edited by daverox

DLC do Batmana:AC w Polsce nie kupisz, ponieważ to "niedostępny region" tak jak w przypadku Skyrima.

A tak btw.

Fallout NV -75% w wyborze community.

No i chyba już nic więcej nie zobaczymy. Pluję sobie w brodę że nie wziąłem wczoraj Legend of Grimrock, licząc na coś fajniejszego na sam koniec, więc troszkę się zawiodłem tongue_prosty.gif

@daverox - to nie pierwszy raz jak coś znika ze steama, "bo tak". Blokady regionalne, spory z wydawcami, fanaberie Valve... zdarza sie.

Edited by Crom3ll

łee..brak podsumowania najlepszych DD, a ja przegapiłem setną już chyba z kolei promocję na Bordlerlands GOTY (za każdym razem dlatego, że nie chciałem tego kupić :P ), a teraz zachwyty Wuwu i gameplaye spowodowały, że pluję sobie w brodę i czekam na jakiś weekendowy deal albo midweek madness. Szczęśliwie Borderlands to chyba najczęściej przeceniana gra na steamie, nie licząc już chyba legendarnej pod tym względem Magicki :P

RIP mam podobnie tylko że z Left 4 Dead 2, które o dziwo widziałem przecenione tylko raz. Niestety nie zdążyłem. Za to pierwszy raz widzę obniżkę na Jade Empire (-75%). Gra zacna więc jakby ktoś nie miał (choćby z CDA) to może skorzystać.

łnie licząc już chyba legendarnej pod tym względem Magicki tongue_prosty.gif

Dobrze powiedzianeicon_biggrin.gif Jakby się uprzeć to Magicka ma przecenę gdzieś co miesiąc.

W ogóle na tym Summer Sale pominięto wiele gier Valve, na dziennych tylko Portale, a nie każdy miał tyle szczęścia, żeby trafić np. na paczkę HF na szybkich przecenach :/

Oj, rozpieściło nas Valve poprzednimi wyprzedażami, nie ma co! Ja początkowo miałem chodzić dumny jak paw, że niczego na Summer Sale nie kupiłem, jednak uległem New Vegas UE :P

Ale nie narzekam- w trakcie trwania wyprzedaży po raz pierwszy (i drugi, parę dni później) wygrałem losowania na steamgifts!

@NeverMiss te znaczki chyba były tylko dla czystej satysfakcji zbierania (takie achievementy).

@RIP1988 Pozwolę sobie dorzucić 3 grosze: nie warto kupować Borderlands, chyba że ktoś lubi męczący grind i zbieranie coraz mocniejszego lootu kosztem kiepskiej historii... czekaj, to przyciągnęło dziesiątki milionów do Diablo 3 :P Lepiej, jak Sefnir pisał, kupić Jade Empire, bo gra jest świetna i liczę, że EA da kiedyś BW zielone światło na sequel.

Siemka na steam jest Orcs Must Die! 2 - Two Pack za 22,49Euro

Byłby ktoś chętny żeby kupić paczkę pół na pół? Jak coś to proszę o wiadomość PW.

Pominięto wiele gier Valve. Cóż. Nie ma się czemu dziwić. W końcu w trakcie zimowej wyprzedaży tysiące osób dostało ich gry za węgielki i można było te gry kupić za grosze. Już nawet nie wspominam o tym, że Portal był z rok temu do zgarnięcie całkiem za darmo.

Guest

@RIP1988 Pozwolę sobie dorzucić 3 grosze: nie warto kupować Borderlands, chyba że ktoś lubi męczący grind i zbieranie coraz mocniejszego lootu kosztem kiepskiej historii... czekaj, to przyciągnęło dziesiątki milionów do Diablo 3 tongue_prosty.gif

Mo właśnie chodzi o to, że jak ktoś lubi Diablo, to spokojnie.. wróć! Obowiązkowo Borderlands może musi brać. Ja w każdym razie obie serie ubóstwiam. :trollface:

Na ostatniej wyprzedaży wzbogaciłem swą bibliotekę o GTA Complete (dawno miałem chętkę, a za taką cenę grzech nie brać), L.A. Noire Complete, From Dust (bo w rozsądnej cenie, a taka nietypowa produkcja, co lubię), do tego jeszcze Fear 3 z gmg i Alice: MR z GOL-u. Ale fakt - obecna wyprzedaż nie była jakaś nadzwyczajna. To pewnie, jak ktoś tu wyżej wspomniał, efekt rozpieszczenia nas przez Valve licznymi wyprzedażami.

@up MOTHER OF SALES

Ja sobie w brodę pluję że nie wziąłem Burnouta lub Legend of Grimrock. Oh well, NEXT TIME biggrin_prosty.gif

Na impulsedriven można kupić LotR: War in the North za 34 zł: http://www.impulsedriven.com/lotrwin

Edit: No i jeśli pogrzebać na gmg w "bargain bucket" można znaleźć np Company of Heroes za 2,50$, przypisywalne do steam. Użyłem vouchera 20% i przehandlowałem Commandos 3 i mam grę za darmo :>

Edited by Crom3ll

Można też przehandlować Sniper: Ghost Warrior na 3$, użyć kuponu zniżkowego -20% i mieć The Last Remant za darmo. Oczywiście na GreenManGaming, zapomniałem dopisać.

A co do wyprzedaży Steama, to ja skromnie:

Assassin's Creed Pack za 10$ od rosjanina (bug na Steamie był z ceną)

GTA Complete Pack

Terrarie

i DLC do Binding of Isaac

Za to z Amazona:

Bioshock Pack i Square Enix, z czego bardziej się cieszę.

Ogólnie jestem niezbyt zadowolony z tej wyprzedaży. Nie było darmowych gier, wiem, wiem, problemy pierwszego świata, wszystko przecenione o 75% i narzekają że nie ma nic za darmo. smile_prosty.gif Ale nie dali nawet głupich okularków do TF2, jak dawali rok temu. Dziwne godziny głosowań, przez co nie udało mi się zdobyć odznaki. Oraz w kółko powtarzające się gry w Daily, Flash i Community. Oby zimowa wyprzedaż (a może i halloweenowa?) była taka jak rok temu, z węgielkami, kuponami i darmowymi grami smile_prosty.gif

Edited by Fikoblin

łee..brak podsumowania najlepszych DD, a ja przegapiłem setną już chyba z kolei promocję na Bordlerlands GOTY (za każdym razem dlatego, że nie chciałem tego kupić tongue_prosty.gif ), a teraz zachwyty Wuwu i gameplaye spowodowały, że pluję sobie w brodę i czekam na jakiś weekendowy deal albo midweek madness.

Podchodziłem do kwestii Borderlands identycznie, czyli na zasadzie "Aaa, pewnie jeszcze kiedyś dadzą w promocji." Żałuję tamtego podejścia :trollface: . Pocieszający jest fakt, ze ta gra jest często na przecenach (obserwuj też amerykańskiego Amazona) i napewno trafisz na swoją okazję :) . A ponoć "dwójka" ma mieć wszystkiego jeszcze więcej i miód ma się dosłownie wylewać z monitora. To już będzie zakup obowiązkowy, tylko jeszcze nie wiem, czy wersja pudełkowa, czy cyfrowa ze Steama.

W moim przypadku: CS (ostatni raz grałem z dziesięć lat temu, szmat czasu), Deus Ex: Human Revolution, F:NV, Frozen Synapse, GTA Complete Pack, Magicka, Star Wars: KotOR, Terraria i Zombie Driver (mam również wersję z CD Action). Strasznie żałuję, że nie trafiło mi się Borderlands GOTY, Fallout 3 GOTY czy L4D 1 i 2. Ale to nie szkodzi, teraz przynajmniej jest jakiś cel na zimową wyprzedaż, a kto wie, może w międzyczasie coś się jeszcze trafi.

Ja naprawde skromnie: From Dust, The Binding of Isaac z OST, Critical Mass i 3 DLC do Saints Row: The Third. Ciesze sie zwlaszcza z From Dust, zaluje, ze nie kupilem L.A. Noire i Torchlight.