Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

@dune2,

Aktywujesz go na platformie Steam i DLC przypisuje się do zakładki z Risenem 2, skąd można owe DLC pobrać. Proste i logiczne. Ja swój dodatek już dawno dostałem od muve, bez żadnych ceregieli i nie miałem problemów z aktywacją.

@AntyPanciak,

Dużo jeszcze tych gier jest na półkach w Saturnie? Planuję nawiedzić ten sklep dopiero za tydzień, jak finanse trochę podreperuję, ale nie wiem, czy jest sens się fatygować, jeśli może nie być co zbierać :D Głównie interesują mnie Władca Pierścieni i Saints Row 3, ale inne również, tylko nie pamiętam już całej listy promocyjnej.

Edited by Yaper

A mozesz jakos jasniej ? Nigdy nie aktytowalem zadnego DLC na steam a jedyne co robilem to wpisywalem kod przy instalacji pudelkowej gry.Wiec bede wdzieczny za wyjasnienie krok po kroku smile_prosty.gif

Ok doszedlem dzieki :D

Edited by dune2

@Up - "Dodaj grę", w lewym dolnym rogu steam'a, następnie klikasz na "Aktywacja produktu w steam" i wpisujesz kod. Reszta będzie już opisana.

Pewnie to DLC działa na podobnej zasadzie jak Wyspa Skarbów, czyli dostajemy wytyczne w trakcie gry właściwej, więc nie ma możliwości wykonania nowych questów już po końcowej walce.

To mam wgrac starszy zapis ? Troche to bezsensowne.

A wiec wgralem zapis przed walka z Mara i Patty mi powiedziala o starym przyjacielu Eldricu ktory jest na Antigui.A wiec tak sie zacznie ten dodatek.Moze komus sie to info przyda.Jeszcze raz dzieki za pomoc smile_prosty.gif

Edited by dune2

Kolejne teorie spiskowe o letniej wyprzedaży Steam wprost z forum Steama. smile_prosty.gif

Na prawdę myślicie, że dobrali grę do dzisiejszej dziennej wyprzedaży z TAKIM screenshotem przypadkowo (chodzi o ostatnie zdjęcie do Earthworm Jim 3D)? http://cdn.steampowe...40.600x338.jpg? Oczywiście jmoże to oznaczać ten 12 lipca, jak podał Hellraiser wyżej, ale:

Wyprzedaż Codemasters -25%, która miała być do 12 lipca - ZNIKNĘŁA. Na przykład na DIRT 3 - http://store.steampo....com/app/44320/ - jeszcze dzisiaj widziałem jak była ta zniżka.

Zresztą chyba każda wyprzedaż wakacyjna zaczynała się w czwartek (tylko, że te poprzednie były zawsze od ostatniego czwartku czerwca).

No, i Midweek Madness na Command & Conquer oraz Rock of Ages też się kończy w czwartek o 19:00 naszego czasu (czyli wtedy, kiedy zaczyna się albo promocja weekendowa i/lub kolejna dzienna albo może już wreszcie wakacyjna).

Poza tym są jeszcze te wszystkie argumenty stąd, co już chyba podawałem - http://www.reddit.co...impending_sale/

Zresztą i tak jutro już chyba wszyscy się dowiemy. smile_prosty.gif I mam nadzieję, że jednak będzie ten 5 lipca (jutro, w czwartek).

Edited by kamil950

Dlaczego zmartwiona minka? Jeżeli kupowałeś oryginalną grę w wersji pudełkowej w polskiej wersji językowej to masz na milion procent kartę rejestracyjną kompanii graczy, jeżeli w wersji cyfrowej to ratuje cię tylko i wyłącznie zamówienie z muve.pl

Mi się udało smile_prosty.gif

A mógłbyś powiedzieć ile czekałeś na kod? Bo ja czekam już trzeci dzień i powoli zaczynam tracić nadzieję, że jeszcze mi go podeślą.

Wysłałem im email w sobotę a w poniedziałek otrzymałem odpowiedź z kodem :) Jeżeli spełniasz warunki promocji to myślę że odpiszą prędzej czy później.

Czy wam też klucz z Dark Messiah Might and Magic Multi z CDA, który można było ściągnąć ze strony, przemienił się w pełną grę? xD

Wysłałem im email w sobotę a w poniedziałek otrzymałem odpowiedź z kodem smile_prosty.gif Jeżeli spełniasz warunki promocji to myślę że odpiszą prędzej czy później.

Kurcze, to DLC mnie nie lubi =( Dostałem wreszcie tego maila, ale w nim jest dziewięciocyfrowy klucz (te aktywacyjne od Steama są zawsze dłuższe) i nie działa mi w zakładce "aktywuj produkt steam". W internecie wyczytałem, że to jakiś kod rabatowy, który trzeba wpisać przy zakupie DLC, ale ja tam nigdzie nie widzę okienka do wpisania żadnego kodu o_O Siedzę nad tym już z pół godziny.

Możecie mi pomóc z aktywacją tego?

Guest Mlekowygibas

Przy zakupie na MUVE.pl tego DLC będziesz miał opcje wpisania tego kodu rabatowego bodajże

Czy wam też klucz z Dark Messiah Might and Magic Multi z CDA, który można było ściągnąć ze strony, przemienił się w pełną grę? xD

Mi też haha, świetnie :D

Edited by Mlekowygibas

No, i Midweek Madness na Command & Conquer oraz Rock of Ages też się kończy w czwartek o 19:00 naszego czasu (czyli wtedy, kiedy zaczyna się albo promocja weekendowa i/lub kolejna dzienna albo może już wreszcie wakacyjna).

Ja do w.w. mam:

Oferta kończy się w piątek o 01:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Co za gratka dla mnie dzięki że napisałeś. Zawsze chciałem w to zagrać!!!!

Tak poza tym na steamgifts jest Developer Giveaway: Dwarfs! polecam obczaić temat zawsze to dodatkowa szansa na wygraną +1 do steam na pewno większa niż zwykle ;D

Edited by Zenithar

Teraz już chyba faktycznie jest coś na rzeczy z tym Steam Summer Sale. Użytkownik Pyronious z firmy WXP Games od gry Xotic ogłosił nowe DLC do niej zaplanowane na 6 lipca.

"We just got a release date for the Warp Field Expansion Pack. Look for it July 6th in the Steam Store!

https://www.facebook.com/XoticGame"

Potem napisał także "...just in time for the Steam Summer Sale...".

Jest to jego oficjalne konto, więc raczej nie ma mowy o tym, że ktoś się pod niego podszył. Najwyżej może trollować, ale wątpię, bo to raczej nie przyniosłoby mu pozytywnego wizerunku.

PS Link do forum Steam z tematem o DLC oraz Steam Summer Sale 6 lipca - http://forums.steamp....php?p=31507972

Link do ogólnego tematu, gdzie ludzie szukają poszlak związanych ze Steam Summer Sale oraz wylewają swoje żale itp. - http://forums.steamp...711515&page=913

PSS No, i jeszcze dodać do tego ten wczroajszy post Mike'a Blaszczaka z Valve (http://forums.steamp...postcount=12902)...

PSSS Chociaż w sumie kiedyś jakiś inny dev (nie od Xotic) pisał, że Steam Summer Sale będzie 12 lipca, ale jego post usunięto, więc w sumie nie wiadomo. Trzeba czekać.

PSSSS W sumie ktoś dobrze zauważył na tym ogólnym forum Steam, że ten od Xotic powiedział: "that is exactly what he is saying.

the expansion will get released on the 6th, and it is "just in time" (as in, BEFORE the summer sale). it doesn't mean the sale will be on the 6th...

but that is not trolling", więc już w sumie nic nie wiadomo.

Edited by kamil950

Guest Mlekowygibas

Co za gratka dla mnie dzięki że napisałeś. Zawsze chciałem w to zagrać!!!!

Tak poza tym na steamgifts jest Developer Giveaway: Dwarfs! polecam obczaić temat zawsze to dodatkowa szansa na wygraną +1 do steam na pewno większa niż zwykle ;D

Zacznie się dopiero za 12h :>

Serio? Bo wcześniej miałem rzeczywiście tylko multi, a teraz doszedł single? Jeśli tak to świetna wiadomość, od dłuższego czasu chciałem wrócić do tej gry, ale gdzieś zapodziałem płytę :)

Mam to samo, doszedł single. Być może dlatego, że cała gra jest teraz dostępna na steamie w Polsce.

Edited by SarKter

http://www.focus-home.com/index.php?rub=news&id=396 - "This is also the occasion for us to announce that Wargame: European Escalation will be, this very weekend, the subject of an exceptional offer on Steam, with an incredible discount of 50%! This incredible offer starts later today and will last till Monday 9th of July. This is definitely the perfect opportunity for everyone who was still hesitating, to step forward and acquire this exceptional strategy game!"

Czyli wygląda na to, że od dzisiaj do poniedziałku będzie tylko weekend deal na Steam. Może faktycznie 12 lipca wydaje się być najbardziej prawdopodobną datą (którą podał jakiś indie dev, a jego post usunięto z forum Steam).

Prosiłbym o pisanie strice na temat... to nie temat o konkretnej grze, tylko o przecenach. I tyle.

Jeżeli będzie wyprzedaż 12 to chyba się będę mocno cieszył...

Dodali też Divine Divinity za 5 euro, dobre rpg, jak będzie na -50% to kupuję z miejsca.

zdaje mi się, że wyprzedaże wbijają się zawsze w ew. poczatek nowej promocji, więc ten 12-sty średnio brzmi. Raczej spodziewałbym się jej jutro albo w poniedziałek/wtorek wieczorem.