Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

Na muve.pl można za darmo otrzymać Risen 2: Mroczne Wody (PC) PL - DLC Świątynia Powietrza DIGITAL - Sprawdź jak otrzymać go za darmo! Nie wiem czy promocja jest ograniczona czasowo, nie wiem czy ktoś już o tym pisał. W razie czego podaje link do promocji http://muve.pl/digital/darmowe-gry

Ja przed chwilą dostałem kod, i mam już zainstalowany dodatek :)

Pozdrawiam!

• Upvote 1

Guest Mlekowygibas

Aby otrzymać kod rabatowy umożliwiający darmowe pobranie DLC Risen Świątynia Powietrza wyślij do nas maila na adres sklep@muve.pl dodając zdjęcie lub skan karty rejestracyjnej Kompanii Graczy z gry Risen 2 (PC). Jeżeli kupowałeś Risen 2 (PC) w naszym sklepie wyślij nam numer swojego zamówienia.

:<

Aby otrzymać kod rabatowy umożliwiający darmowe pobranie DLC Risen Świątynia Powietrza wyślij do nas maila na adres sklep@muve.pl dodając zdjęcie lub skan karty rejestracyjnej Kompanii Graczy z gry Risen 2 (PC). Jeżeli kupowałeś Risen 2 (PC) w naszym sklepie wyślij nam numer swojego zamówienia.

:<

Dlaczego zmartwiona minka? Jeżeli kupowałeś oryginalną grę w wersji pudełkowej w polskiej wersji językowej to masz na milion procent kartę rejestracyjną kompanii graczy, jeżeli w wersji cyfrowej to ratuje cię tylko i wyłącznie zamówienie z muve.pl

Mi się udało :)

Wcześniej był giveaway, sam nie mam risena 2, a kod na steama nadal zalega gdzieś na mailu.

Guest

Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim temacie. Wyprzedaż letnia Steam już niebawem, założyłem sobie wreszcie konto PayPal, powiązałem z numerem konta bankowego i mam potwierdzić podając kwotę, jaką PP wpłacił mi na konto. Tyle, że od weekendu dalej nic na koncie nie ma... ile zazwyczaj na to czekaliście?

EDIT:

No to trochę późno się za to wziąłem, gdybym wiedział, że wszystko to tyle trwa, założyłbym konto z tydzień przed. :)

Edited by Prometheus

Vantage, jak kupujesz coś tanio, to możesz mnie ewentualnie dopisać do zakupów grupowych. ;)

Tylko tego PayPala trzeba założyć... geek.gif

Guest

@ up - bez przesady, rozumiem jakieś klęski żywiołowe (tfu, odpukać!). Pewnie we czwartek zaczną... no kiedyś muszą... po co ja przelewałem kasę na PP? :P

Niebezpieczny precedens, ponieważ na Wielkanoc też nie było wyprzedaży. Czyżby chcieli abyśmy zgłodniali i rzucili się na wszystko, jak już dadzą w końcu jakąś wyprzedaż :)

Steam i tak już w tym roku przegrał. Na forum Steama był wątek o promocji na Amazon, no i się wrzucający promocje doigrał bana (ksywka Tony). Moim zdaniem Gabe jest sam sobie winien, że ludzie są "podkradani" przez konkurencję.

Gdyby był SSS już parę dni wcześniej, albo byłoby to 4-5 lipca ostatecznie, to jeszcze jakoś by się uratowali, a tak ludzie zamiast czekać do 12 lipca (albo nawet później, bo w końcu kto wie...), to idą do konkurencji i tam sobie spokojnie kupują gry po przecenach, a nie czekają na łaskawcę Gabe'a.

Ja akurat nie mogę skorzystać z innych ofert i czekam na SSS, ale jeśli będzie 12+, to mogę praktycznie nie zdążyć kupić wszystkiego, co chcę, gdyż najprawdopodobniej wybywam od 15 do końca miesiąca w miejsce z dala od neta.

Edited by Exclusive

Jeśli chodzi o Steam Summer Sale, to 4 lipca jest amerykańskie święto Dnia Niepodległości, a Valve to jednak amerykańska korporacja (oraz ogólnoświatowa w sumie też), więc może wtedy wreszcie zrobią tę wyprzedaż. W każdym razie tak między innymi spekulują na forum Steam (inna podawana data to 12 lipca, bo jakiś indie dev PONOĆ tak napisał na forum, a potem jego post szybko usunięto).

Rok temu przed wakacyjną wyprzedażą (chyba w jej dzień rozpoczęcia) zaczęto strasznie dużo dodawać tych crc, więc jak jutro też tak będzie, to może będzie właśnie wtedy (bo na razie jest tylko kilka dodanych).

@ Forby - Na Wielkanoc na Steam chyba nigdy nie było jakiś specjalnych wyprzedaży, tylko jakieś zwykłe np. weekendowe.

PS A, i jak ktoś jeszcze nie widział, to sprawa zaczyna robić się poważna z tą wyprzedażą. ;)

Edited by kamil950
  • Upvote 3

Dlaczego zmartwiona minka? Jeżeli kupowałeś oryginalną grę w wersji pudełkowej w polskiej wersji językowej to masz na milion procent kartę rejestracyjną kompanii graczy, jeżeli w wersji cyfrowej to ratuje cię tylko i wyłącznie zamówienie z muve.pl

Mi się udało smile_prosty.gif

A mógłbyś powiedzieć ile czekałeś na kod? Bo ja czekam już trzeci dzień i powoli zaczynam tracić nadzieję, że jeszcze mi go podeślą.

Mam do Oddania/Wymiane 75pkt do Cenegi(Kompania graczy) z gry Władca Pierscieni Wojna na Północy , dodatkowo dalej przyjmuje zamówienia na gry za 30 zł u mnie w Saturnie ( może 35zł > 30 zł gra 5 zł dla mnie na bilety i fatygę + koszt przesyłki pokrywasz ty) chyba że sam key ;P

Na muve.pl można za darmo otrzymać Risen 2: Mroczne Wody (PC) PL - DLC Świątynia Powietrza DIGITAL - Sprawdź jak otrzymać go za darmo! Nie wiem czy promocja jest ograniczona czasowo, nie wiem czy ktoś już o tym pisał. W razie czego podaje link do promocji http://muve.pl/digital/darmowe-gry

Ja przed chwilą dostałem kod, i mam już zainstalowany dodatek smile_prosty.gif

Pozdrawiam!

Ja dostalem od nich kod i zakupilem za darmo ten dodatek.

Wyslali mi na meila haslo do instalacji w steam ale jak uruchamiam ten ich muve downloader to za cholere nie wiem jak sciagnac ten dodatek.

W nim nie ma zadnych opcji do wyboru poza pustym polem z napisem "twoje gry" i "przejdz do sklepu".

Podpowiedzcie mi jak sciagnac ten dodatek bo mnie szlag trafi.

Edited by dune2