Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

czy ja wiem?

grałem w TQ i oprócz tego że grało się nieźle to nic ciekawego tam nie widziałem... a grałem w wiele podobnych gier i... TQ wydało mi się najsłabsze z nich.

a co do indieroyale - zdziwiło mnie to że zawsze zapowiadali kolejne "bundle"-a ten wskoczył bez niczego... już prędzej myślałem że się indiegala pojawi (zapowiadają już od conajmniej 13 stycznia że "już zaraz" i się na tym kończy)

Edytowano przez sonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na francuskiej stronie THQ można kupić Warhammer 40k: Space Marine za 9.95?. Nie wiem tylko, czy promocja zadziała dla osób spoza Francji.

Spore i Darkspore na Amazon po $7.99 lub $2.99 po użyciu świątecznego kuponu.

Wiem, że to nie żadna promocja, ale Valve wypuściło Steam'a na urządzenia mobilne, aplikacja umożliwia rozmowę ze znajomymi i kupowanie gier. Póki co to zamknięta beta, więc instalacja aplikacji to jakby zgłoszenie się do testów.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve.pl/digital promocje:

Two Worlds II (PC) PL DIGITAL

cena: 24.99 PLN

Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress (PC) DIGITAL

cena: 39.99 PLN

Two Worlds II: Castle Defense (PC) DIGITAL

cena: 9.99 PLN

Two Worlds II Game of the Year Edition (PC) DIGITAL

cena: 49.99 PLN

Edytowano przez frankus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warhammer Weekend na GamersGate, m.in.:

- Warhammer 40k Dawn of War 2 za 2.49?

- Warhammer 40k Dawn of War 2 Chaos Rising za 3.38?

- Warhammer 40k Dawn of War Platinum (podstawka + Winter Assault + Dark Crusade) za 2.49?

Zbliża się Humble Indie Bundle 5: link 1, link 2. Chociaż z drugiej strony mogli to dać "na przyszłość", bo po numerowanych bundle'ach zazwyczaj dają "nazywany" zestaw, jak Frozen Synapse Bundle albo Humble Voxatron Bundle.

I zdaje się, że Runescape może się pojawić na Steamie (dla tych, co nie wiedzą: najbardziej znaną grą Jagex jest właśnie Runescape), chyba że chodzi o jakąś nową/inną grę Jagex.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że temat o tanich grach z biedronki istnieje, to pozwoliłem sobie założyć podobny, ale dotyczący Steam. Proponowałbym, aby forumowicze którzy często przeszukują sklep internetowy informowali w tym temacie o EXTRAHIPERDUPER zniżkach ;) Często można złapać na Steam wspaniałe promocje na gry, które u nas nadal kosztują sporo lub nie są już w sprzedaży ;)

Zaczynam informacją, że jeszcze przez jakiś czas można nabyć Medieval II Total War za 2,49 Euro ;)

Na steamie http://store.steampowered.com/app/107200/ Space pirates and zombies (SPAZ) weekend deal 3,59E

Przy okazji moge oddac kupon -50% na wyzej wymieniona gre, poniewaz juz ja posiadam ... Po szczegoly zapraszam na PM.

daily deal: DETOUR 2,54E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz roznie to z tymi kluczami bywa, np. w Mafii 2 z getgames podobno nie bylo wogole do wyboru polskiego mimo ze na steamie jest podany jezyk polski. Klucz prawdopodobnie nie byl dla naszego regionu i mozna sie czasami przejechac na tym ;)

Edytowano przez tomekk90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ustawianiem języka to bym uważał... może nie szperałem za dużo w opcjach danej gry, ale u mnie taka zmiana skończyła się bardzo boleśnie. Miałem steama po polsku, chciałem po angielsku i po zmianie kilka gier zaczęło mi automatycznie pobierać łatki zmieniające język i mimo, że szybko te aktualizacje zatrzymałem i zmieniłem jezyk każdej gry na polski, wszystkie łatki w naszym rodzimym języku musiałem ściągać od nowa. Tak, wiem, że można wyłączyć automatyczną aktualizację, ale IMO jeśli sam sobie wybrałem opcję językową gry, to Steam nie powinien jej zmieniać tylko dlatego, że zmieniłem język interfejsu.

No i tak, jak pisze kolega wyżej, wcale nie trzeba mieć steama po polsku, by gra była w naszym języku i odwrotnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez radze uwazac z jezykiem na steam, np. w two worlds 2 meczylem sie dwa dni aby ustawic na polski, a przy K&L 2 nie ma wogole wersji polskiej, nie ma tez spolszczenia (jezeli kupiles na steam, nie w sklepie). Mozna za to napewno spolszczec GTA 4 +DLC i SW:KOTOR lecz wiekszosc gier ma spolszczenie juz wgrane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risen (podobno jest to wersja bez zabezpieczeń) na Amazon za $5.99.

I przyszłe promocje:

?Best of January Recap Sale? ? 1/31/2012 ? Duration 24 hours:

1. PC Dragon Age Pack (Dragon Age Origins: Ultimate + Dragon Age 2): $11.99 - $6.99 after coupon

2. Mac Dragon Age Pack (Dragon Age Origins: Ultimate + Dragon Age 2): $11.99 - $6.99 after coupon

3. Alice: Madness Returns: $7.49 - $2.49 after coupon

4. Crysis 2: $9.99 - $4.99 after coupon

5. Civilization V: $8.99 - $3.99 after coupon - Redeems on Steam

6. Civilization IV Complete: $8.99 - $3.99 after coupon - DRM Free

7. Darkspore: $7.99 - $2.99 after coupon - Redeems on Origin

8. Burnout Paradise: The Ultimate Box: $4.99

9. Bulletstorm: $7.99 - $2.99 after coupon

10. Mac Spore: $7.99 - $2.99 after coupon

11. PC Spore: $7.99 - $2.99 after coupon

12. Battlefield Bad Company 2: $7.99 - $2.99 after coupon

13. Need for Speed: Hot Pursuit: $7.99 - $2.99 after coupon

14. Dead Space 2: $7.99 - $2.99 after coupon

15. Crysis Maximum: $8.99 - $3.99 after coupon

16. Battlefield Bad Company 2: Vietnam: $7.99 - $2.99 after coupon

17. Dead Space: $4.99 - not eligible for coupon

18. Medal of Honor: $7.99 - $2.99 after coupon

19. Civilization IV Complete + V Pack: $17.98 - $12.98 after coupon

20. Anno 2070: $34.99 - $29.99 after coupon

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kupnie podajesz jakiś amerykański adres i tyle. Ważne, żeby kartą dało się płacić za granicą. A dokładniej to najpierw podajesz numer karty, imię i nazwisko posiadacza karty i datę ważności. Potem podajesz jakiś amerykański adres, a na koniec potwierdzasz zakup.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...