Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

@wahadlo200

Z tego co pamiętam to wersja Steamowa nie ma języka polskiego, ale można z rejestru Windowsa wyciągnąć klucz i aktywować na Originie. Przy aktywacji będziesz miał do wyboru różne wersje językowe, m.in. taką z językiem polskim.

Dead Space 1 i 2 można brać w ciemno. Mam natomiast pytanie - zastanawiam się nad pierwszym Assasinem, czy jest po polsku ? I jak daje radę najnowszy Tomb Raider bo może też bym się skusił.

zastanawiam się nad pierwszym Assasinem, czy jest po polsku ?

Pierwszy Assassin's Creed nie jest po polsku :/ (wiem, bo mam go na steamie)

Edited by wahadlo200

Muszę przyznać że achievementy z gier które posiadam na dzień dzisiejszy są dość wymagające. O ile TF2 to nie problem, o tyle Revenge of Titans już trochę czasu potrafi zająć. A Dungeon Defenders to już w ogóle miazga, próbowałem to zdobyć na easy z trzema randomami na m/w 25 poziomie, i udało nam się dotrwać maksymalnie do 8 fali. Potwory atakują ze wszystkich stron, masa silnych gatunków, struktury nie wytrzymują nawet jednej fali. Masakra. Spróbuje trochę podlevelować postać i pokombinuje później.

A z gier w sumie nic mnie jakoś specjalnie nie kręci. Section 8 jest fajne, ale nie mam czasu na kolejnego sieciowego FPS'a. Jeszcze może Dead Space 2 i Homefront bym kupił, ale na razie się wstrzymam, aż tak bardzo mi nie zależy na tych grach.

Ludzie się rzucili na TF2, jeszcze jakieś 15 minut temu miałem >500KB/s (wg. licznika Steama), teraz mam po kilka-kilkanaście, momentami nawet 0 :/.

BTW, ja póki co na tej promocji kupiłem tylko DLC do DNF, prawdopodobnie wezmę jeszcze Perimeter 2 (-75%), problem tylko, tylko skąd wziąć "jedynkę" z dodatkiem (na GOG jest bez, do tego Holiday Sale nie obejmuje tej gry - widać Steam jednak nie ma monopolu na faile ;)), "dwójka" ponoć bezpośrednio kontynuuje fabułę "jedynki".

Ten aczik w TF2 jest mocno zryty. Prezenty praktycznie w ogóle nie wypadają. Grałem chyba na 10 serwach, wypadl mi 1 prezent na 1,5h gry. Masakra. Valve powinno się stuknąć w głowę.

Solucja dla niemogących sobie poradzić z aczikem z TF'a:

Create your own local server and kill yourself enough time to pick up three gifts. To speed things along: enable developer console and enter the following commands when in your server: "mp_disable_respawn_times 1" and "bind k kill". Now pressing "k" will kill yourself and you'll respawn quickly. by http://steamtreasurehunt.wikia.com/wiki/Winter_Objectives

Kto chętny do zrobienia aczika w Dungeons Defenders ? Jakby co mój nick na steamie to : Makku - użyjcie wyszukiwarki to znajdziecie. Na Avku taki rysowany koleś z wąsem i w cylindrze, z My Horse is Amazing.

Edited by Makuran

@Suteq

Jeśli myślisz, że achievement z TF2 jest zryty, to spróbuj zdobyć ten z Revenge of the Titans. W akcie desperacji użyłem nawet CheatEngine żeby zamrozić stan konta i zbudować w cholerę wież obronnych i nadal nie mogę go zdobyć.

Edited by Azgrel

Taka rada: jak scrafcicie 7 wungli i dostaniecie czapkę do TeeFa, to znajdźcie jakiegoś kolegę mocno zorientowanego w "teefowej gospodarce". Opłaci się Wam to :)

Edited by NBlastMax

Przy crafceniu węgla dostaje się kupon lub grę, nie czapki.

Teraz wypadają czapki. No kidding. Powiem tylko, że moje konto na Paypalu jeszcze nigdy nie było takie wypukłe.

Edited by NBlastMax

Azgrel, można wiedzieć jak dokładnie zamroziłeś sobie ten stan konta? Bo mi został ostatni boss do końca i wtedy zginąłem, może z takim "ficzerem" dam sobie radę.

I jak daje radę najnowszy Tomb Raider bo może też bym się skusił.

Mam pytanie za 100 punktów:

Jakiego Tomb Raidera masz na myśli? Przecież nowy Tomb Raider wyjdzie dopiero w 2012, o.O

Chyba, że mówisz o Lara Croft and the Guardian of Light, wtedy jeszcze rozumiem...

Ale "nowym" Tomb Raiderem bym tego nie nazwał.

Mi dziś za tf2 wpadł od razu, wiec no problem ;)

Czekam na wyzwanie dotyczące tego aby mieć uruchomionego steam guarda, oraz ... połączyć konto z FB, też za free wpadną rzeczy. :laugh:

Za 25 min ostatnie losowanie dziś, już łacznie 6 weglików, 18 kuponów oraz pare itemów rozdałem.

Serious Sam HD double pack i Serious Sam HD gold edition rożnią się czymś oprócz ceny? :D Niby tu i tu są te same części, ale czy w tańszej wersji nie brakuje czegoś?

Jakby ktoś miał problemy z achievementem z Revenge of the Titans, to tutaj jest save z instrukcją (radzę przeczytać w całości). Po załadowaniu go do rozwalenia zostanie tylko ostatni Ultrayeti.

Edited by Azgrel