Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

porobiłem sobie fake konta, dodałem do kazdego po grze z humble bundle (udzial w zabawie z prezentami wymaga jakiejs gry na koncie) i do kazdego dostalem gifta :) . Później sobie obczaje co dostałem :D

@Fikolbin

A Valve będzie się tylko cieszyć, bo więcej zarobi :P

Nie wiem właśnie czy te kupony się ze sobą łączą. A jeśli tak, to można by zjechać z ceną poniżej 1$, więc nie wiem czy tak bardzo się Valve opłaca.

@Wacek

Po co humble? Wystarczy karta Ati/Nvidia i promocja dodajaca HL2:DM i HL2:LC

Po przejrzeniu dzisiejszej oferty stwierdzam jedno - czemu ja kupowałem Portala 2 za 11 ?, jak teraz miałbym za 6 :angry: Reszta mnie nie interesuje, bo Metro i OMD już mam, z jednego gidta dostałem -33%, a z drugiego nie wiem, bo steam nie wyrabia :)

no przecież te kupony masz chyba na swoim koncie steam a nie w postaci kodów, tak? Jeśli tak, to nie jesteś w stanie ich ze sobą łączyć.

A Portal 2 znów wrócił do ekwipunku.... Mam nadzieję, że ogarną to co się dzieje i będe mógł spoglądać na Portala drugiego w bibliotece.

Kupony można przesyłać za pomocą Steam Trades. Więc na jednym koncie można mieć kilkanaście kuponów -% do ceny. I teraz pytanie jak to ze sobą zadziała...

A Portal 2 znów wrócił do ekwipunku.... Mam nadzieję, że ogarną to co się dzieje i będe mógł spoglądać na Portala drugiego w bibliotece.

Nie licz na to, że za free dadzą wszystkim ludziom na steam P2... Z tego co widziałem to chyba, każdy dostanie jedynie przedmiot do tej gry :P

EDIT: Czy może ktoś mi kupić Fable III ( zapraszam na steam - dulumur )? Kasę wpłacam jutro przed 11.00, proszę jeszcze wcześniej do mnie napisać ( podać cenę itp. ).

Edited by dulumur

ja jak narazie wygrałem tylko "Error 503 Service Unavailable" :(

Edit: prawdopodobnie kupię sobię Portala 2, gdy już sytuacja się uspokoi

Edit2: chociaż trochę kusi mnie Fable III, a raczej więcej niż 10? nie przepuszczę pierwszego dnia

Edited by panmyster

Pytanie tylko kiedy się uspokoi. Sam liczyłem, że po 2 godzinach już będzie normalnie, ale zapowiada się na czekanie nawet do 23...

Czy wszyscy dostali tego gifta z samo wejście na stronę promocji? Ja już czekam na niego prawie 3 godziny i zaczynam się niepokoić czy mi przypadkiem nie przepadł na amen...

Ja nawet nie mogą go wziąć, bo na moim netbooku nie da się zjechać w dół do przycisku "get started" - jest poza ekranem nawet po scrollowaniu na sam dół. A strona działa jak działa, czyli nie działa... :/

Edited by Accoun

Do ludzi którzy mówili o łączeniu kuponów z promocją Portala 2 : Most coupons will be usable starting on January 2, but keep your eye out for Golden Coupons, which can be used during the Holiday Sale. Czyli w wolnym tłumaczeniu, z kuponów będzie można korzystać dopiero po zakończeniu Winter Sale, ale beda specjalne kupony do wykorzystania w trakcie wyprzedazy.

Sam z dzisiejszych promocji kupiłem Max Payne Bundle ( doczekałem się :) ), interesująco wygląda Singularity, ale nie mam wielkiego parcia na tą grę, więc zgarnę ją w późniejszym terminie. Zostaje czekać na Day 2.

Edited by WalteroDim

Ja nie dostałem żadnego gifta, a achievement się zaliczył. Mam nadzieję, że za jakiś czas wszystko będzie ok.

A gdzie widzisz, że achivement się zaliczył? U mnie w tej ramce jest "0", ale przycisk "get started" już się nie pokazuje.

Super. Kupiłem Dungeon Defenders i w ostatniej fazie zakupu Steam się wysypał z errorem nr 500. Kasę z paypala zjadło, a gry nie ma ^^

Ktoś miał coś podobnego?

Na stronie z zadaniami po prawej jest ramka "your progress" i mam napis, że wykonano jedno zadanie, ale po kliknięciu w ekwipunek nie ma nic.

W takim razie chyba czeka mnie pisanie do supportu...

Na razie Steam uraczył mnie świątecznym prezentem w postaci nagminnego Errora i transferu jak krew z nosa... Czeka aż ten startowy gift pojawi się w moim ekwipunku...