Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Ja swój egzemplarz Grid 2 przygarnąłem, chociaż trzeba było poczekać, bo serwery Humble Bundle wolno działały. Na Steamie jest weekend Segi, warto rzucić okiem na oferty, a są to m.in. Bayonetta 21,49, Vanquish 21,49, Castle of Illusion 13,49, Sonic Mania 29,23.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arlekin Oferta już nieaktualna, ludzie wszystko wykupili. A jeśli chodzi o ciekawe oferty na Steamie, pierwsze cztery odsłony serii Monkey Island w pakiecie za niecałe 42 zł. I nie narzekać, że po angielsku, bo po sieci hulają fanowskie spolszczenia do nich. Sam przyznam, że skusiłem się na taki zestaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gogu rozpoczęła się wiosenka wyprzedaż, warto zwrócić okazję na błyskawiczne okazję, bo w nich m.in. Hellblade Senua's  Sacriface 43,29, Dragon's Dogma 25,09, Ceasar 3 14,79.

@Despero23

Co do Tacomy, tu nie ma co się dziwić, że nie Steam. Dużo wydawców ucieka z tej platformy, Epic pięknie się rozwija, podpisał umowę z Humble Bundle na sprzedaż kluczy, a poza tym ogłoszenie, że gry Quantuum Dream trafią na ich platformę plus parę ciekawych gier na wyłączność to już nie lewy sierpowy, ale nokauty z efektem parokrotnego padnięcia na deski. 

PS. Oxenfree do pobrania z Epic Games Store, ja swoją kopię mam już z gog, następnym tytułem za darmochę będzie The Witness (gra autorstwa twórcy Braid).

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, Despero23 said:

Ponownie Huble Bundle. Za darmo tym razem pierwszoosobowy symulator spacerowicza/przygodówka w klimacie sci-fi Tacoma.

Ten tytul dobrze ukazuje, jak poszczegolne gaming magi moga sie roznic w odbiorze gry. :-]

Ponizej widok pogladowy (tekst nieczytelny celowo, by sie nie narazac) recenzji gry Tacoma z mego ulubionego (niestety anulowanego) magazynu - GamesTM, w ktorym wystawiono grze najwyzsza ocene (posrod tych magow, ktore czytuje).

 

2SAtm.png

 

Oceny z magow, ktore czytuje:

2SAtq.png2SAto.png2SAtp.png2SAtk.png

 

CDA tym tytulem jakby "wzgardzil". :-]

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa gratka dla tych, którym marzy się powrót do jednego z największych klasyków gatunku rpg ale brakuje im motywacji. Tylko dzisiaj można na stronie Bethesdy dostać za darmo Morrowind w wersji GOTY. Wystarczy zalogować się (lub zarejestrować w wypadku braku konta) i skorzystać z kodu TES25TH-MORROWIND .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve digital rozpoczęło się wiosennobranie, przeceniono 1900 pozycji, z ciekawszych ofert:

- Tekken 7 63,99 zł

- Beholder 2 32,43 zł

- Hitman Kontrakty klucz Steam 3,97 zł

- Yokus Island Express 35,99 zł

- Dragon Ball Fighter Z - 54,97 zł

- Bulletstorm: Full Clip Edition 35,75 zł

- Distrust 8 zł

- Redout Enhanced Edition 29,97 zł

- Get Even 24,97 zł

 

 

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sferis kilka gierek od Techland na promocji - https://www.sferis.pl/prom/wyprzedaz-gier-cyfrowych-techland-2381
Z ciekawszych na pewno:
Call of Juarez - 6,99 zł
Call of Juarez Więzy Krwi - 6,99 zł
DLC Call of Juarez: Wild West Pack - 8,99 zł
Symulator Farmy 2015 Edycja Premium - 12,99 zł
Dying Light: The Following – Enhanced Edition - 79 zł
Dying Light Bad Blood - 48,99 zł
Age of Wonders III Edycja Premium - 34,99 zł
DEX - 6,99 zł
TOXIKK - 6,99 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gogu z okazji premiery Hitman Blood Money i Hitman Absolution można je kupić na promocji za odpowiednio 10,99 i 17,99. W majowym Humble Bundle można nabyć z 12 dolców Assasin's Creed Origins za 12 dolarów! Oferta z grubej rury, muszę przyznać.

Aha, na Epic Games Store Darksiders 3 do 8 kwietnia przeceniono o połowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzień by móc zdobyć zestaw Assassin's Creed Origins + Wandersong  i 6 innych gier na Humble za 46,04 zł. Aby to zrobić trzeba do dzisiaj do 18:57 zapisać się na subskrypcję na Humble. Podana cena to właśnie koszt tej miesięcznej subskrypcji, którą można w dowolnym momencie anulować. Po godzinie, którą podałem zdobycie majowej paczki będzie niemożliwe.

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś zaciekawił artykuł o Age of Wonders: Planetfall w najnowszym CDA to niech przygarnie Age of Wonders 3 za darmo od Humble Bundle w postaci klucza Steam. Aha, na Fanatical wyprzedaż gier od Ubisoftu, Assassin's Creed Oddyssey na około 97 zł, Anno 2070 w kompletnej edycji coś około 31 zł.

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...