Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

A i jeszcze jedno - nie kupujcie King's Bounty na Steamie bo od 28 XII Cenega organizuje promocję, gdzie po 50 zł będą takie hity jak King's Bounty Gold czy Risen.

No jeżeli ktoś nie ma samego King's Bounty to neich poczeka, ja potrzebowałem samego Armored Princess, wiec kupiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam 2 pytania do użytkowników steama: po ściągnięciu gry do folderu STEAM, czyli na partycję C:\, mogę przenieść grę na inną partycję? Bo kupiłem teraz GTA 4 w promocji, i mi trochę ciąży te 15GB na dysku systemowym ;/ i pytanko nr dwa: da się korzystać z amerykańskiego konta steam? zamiast europejskiego? w końcu opłaca się kupować w dolarach, gdy gry kosztują "liczbowo" tyle samo, 15$=15?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeinstaluj Steama gdzie chcesz i zawartość katalogu można przenieść. Mi gry działały nawet jak Windowsa na nowo zainstalowałem.

BTW dziś do 18ej na wyprzedaży z ciekawszych

Bioshock 5 ?

Burnout Paradise 7,50?

Kiling Floor - 3,74?

Był jeszcze Prey ale ludzie się nań tak rzucili ze skończyły się im keye...

Jak ktoś chce gifta to pisać, nie jednemu już pomogłem...

Edytowano przez igor8472
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę jaki kurs, zaokrąglam do pełnej złotówki, jak ktoś chce coś za fatygę dorzucić to dorzuci ile chce. Zainteresowany podaje login na steamie co bym mógł gifta wysłać, podaję konto, ja dostanę potw. przelewu, printscreen itp. to wysyłam gifta.

Edytowano przez igor8472
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że bardzo mi się nie podobają te promocje na Steam. Dlaczego? Bo parę tygodni temu kupiłem KOTOR za 40 zł w Empiku, a po tygodniu był za 2 czy 3 euro na Steamie. Trochę się zdenerwowałem, ale trudno. Kilka dni później kupiłem CS: Source dla brata na Steamie za kilkanaście euro, a po paru dniach CS:S pojawił się w promocji za parę euro. Można się zdenerwować :dry:. Ale z drugiej strony kupiłem za półdarmo Stalkera i codziennie poluje na jakieś fajne okazje :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei dziś do 18ej z co lepszych...

Darwinia + Multiwinia - 3?

Street Fighter IV - 9,50?

Half Life Source - 2?

Shattered Horizon (shooter autorów 3D Marka) - 5?

Medieval 2 - 2,50?

@up. Żeby zmienić na dolary wystarczy dopisać na końcu adresu ( po .com) '/?cc=US' i dla innych stref np cc=UK itd.

Edytowano przez igor8472
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit - Sorry za dubla, coś mi się zepsuło bo odpowiadałem na innego posta.

Mogli by jeszcze Guerillę powtórzyć bo nie zdążyłem :tongue: , GTA wziąłem od razu 2 tyg temu i tak co lepszego to na bieżąco. Może się jeszcze na World in Conflict Complete skuszę, 29 zł niewiele...

Edytowano przez igor8472
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też problemu być nie powinno. Aaa tytuem podsumowania mi już Steam Sale wystarczy, więcej kasy ni ma a tyle tam chyba jeszcze nie wydałem i długo nie wydam, może za rok :-). W sumie kupiłem

GTA IV

Street Fighter IV

Universe at War

Prey

Max Payne 1+2

Stalker Cień Czarnobyla

World in Conflict Complete

i do tego jak na razie 37 giftów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem:

GTA IV

X-com pack

jedi Knight collection

King's Bounty: Armored Princess

Oddworld pack

Freedom Force pack

Defense Grid

Braid

Promocje świetne i pewnie w te 2 tygodnie sporo tego poschodziło (Prey jak był przeceniony to w kilka godzin się klucze skończyły)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...