Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Amazon ma świetne ceny tylko, żeby jeszcze wszystkie gry były pod steam...

Supreme Commander 2 - $2.99

Just Cause 2 - $2.49

Dungeon Siege 3 - $4.99

Lara Croft and the Guardian of Light - $2.49

Jeżeli ktoś kupił Worms Ultimate Mayhem lub Reloaded i szuka ludzi do grania to zapraszam do siebie na steam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam się dziwię troche :) Wydałem 0 złotych a mając troche smykałki do handlu mam już:

Voxatron Bundle

Frozen Synapse Bundle

Frozenbyte Bundle

Humble Indie Bundle 3

Humble Indie bundle 4

Hard Reset

Dead Island

Dungeons of Dredmor

Pare kuponów

9 Coali

I L4D2 czekający na wymiane za Beat Hazard Complete ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, w niedziele o 19 rozpocznie się ostatni przecena, tak? I będzie to trwało do poniedziałku godziny 19? Gry, które były w sobotę, będę tak samo w niedziele, do godziny 22 jak było, czy będzie jakaś zmiana?

Zapewne tak będzie. W ostatni dzień może powtórzą najlepsze promocje z całej wyprzedaży tak jak to było rok temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje Dead Space, ale jest jedno ale - czy istnieje jakieś spolszczenie do niej ? Bo wychodzi taniej niż w sklepie (3,74? to ok. 17 zł, nowe pudełko z EA Classic to 50zł), a gra jest chyba warta spolszczenia, lecz wyszukiwania na necie nic nie dały. Ma ktoś może wersję steamową z wcześniejszych promocji i zechciałby się "pochwalić", czy da radę dołożyć jakieś spolszczenie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że achievementy z gier które posiadam na dzień dzisiejszy są dość wymagające. O ile TF2 to nie problem, o tyle Revenge of Titans już trochę czasu potrafi zająć. A Dungeon Defenders to już w ogóle miazga, próbowałem to zdobyć na easy z trzema randomami na m/w 25 poziomie, i udało nam się dotrwać maksymalnie do 8 fali. Potwory atakują ze wszystkich stron, masa silnych gatunków, struktury nie wytrzymują nawet jednej fali. Masakra. Spróbuje trochę podlevelować postać i pokombinuje później.

A z gier w sumie nic mnie jakoś specjalnie nie kręci. Section 8 jest fajne, ale nie mam czasu na kolejnego sieciowego FPS'a. Jeszcze może Dead Space 2 i Homefront bym kupił, ale na razie się wstrzymam, aż tak bardzo mi nie zależy na tych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...