Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Krzys6e za free? Ja owszem. Dravic --> konto steam.

Jest ktoś chętny wymienić się Portal 2 na Deus Ex: Bunt Ludzkości?

Deus Ex: Bunt Ludzkości w ten weekend w serwisie Impulse kupić można za 84,94 zł. A Portal 2 z tego co kojarzę nadal oscyluje w granicach 100 złotych za egzemplarz.

Po prostu umówilibyśmy się, że ja dostanę gifta na Impulsie Deus Ex: Bunt Ludzkości, a wam wyślę gifta na Steamie Portal 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Steam przestał sypać węglem a zaczął kuponami :D. -50% DogFighter (a tyle się namęczyłem z tym Audiosurfem :D) i taki sam na Arcania: Gothic 4 (osiągnięcie z Toki Tori, też trochę nerwów mnie kosztowało, bo niektóre płatki szybko znikają i ułamek sekundy zawahania = "try again", przy okazji zrobiłem 6 innych osiągnięć, dobrze, że ta gra akurat mi "leży" i Forest Falls miałe cały odblokowany :D). Jak dobrze pójdzie, to się i jakichś gier może doczekam ;) (marne szanse :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciułam te acziki z naiwną nadzieją, że dostanę jakąś grę, którą chociaż będę mógł wymienić na inną, a tutaj lecą same badziewne kupony i węgle. Powoli zaczyna mnie to irytować, ale nie poddam się, bo zadowoli mnie jedna dobra gra, a osiągnięć jeszcze trochę przede mną. Mam już 5 węgli, zatem jeszcze 2 i mogę skorzystać z losowania z nadzieją, że trafie na coś lepszego niż tylko kupon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

To bardziej do "Okazyjne ceny gier w różnych sklepach"

Frozen synapse wczoraj za HL2 wymieniłem, sama gra mnie nie wciągnęła, ale dam jej jeszcze szanse.

Co do losowania ... trudno jakąś grę trafić. Powodzenia Yaper i inni ^^, ja po 20 pewnie drugie losowanie zrobie... ale ciemno to widze. Trzymcie kciuki :laugh: Wywaliłem na węgiel sporo itemów z tf2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz na święta Steam wyprawia doskonałe gry za grosze. Wczoraj był ME2, dziś można taniej kupić Aliens vs. Predator. Ja wczoraj miałem potężny dylemat - HL2 czy Portal? Wybrałem Portala i nie żałuję.

Mam dwa kupony: Valve -50 i AaaAAaa -50. Ten drugi na wymianę. Ktoś chce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, trochę kijowo, że do wykonania wyzwania trzeba mieć to DLC Coldstrike, w dodatku jego cena nie jest obniżana i wychodzi tylko nieco mniej niż sama podstawka! Anyway, podstawę i tak biorę, bo czekałem na tą grę, aż do zimy i się doczekałem.

Teraz zauważyłem, że jest wyzwanie do 'Wings of Prey' co tym bardziej zachęca mnie do zakupu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shortyy Co racja, to racja ^^

Z dzisiejszych wyzwań... tylko jedno wykonam. Szkoda że Hard Reset nie kupiłem wcześniej. :tongue:

CrimeCraft GangWars ładnie się ściąga, za 30 min powinien być już mój ^^. Oby przynajmniej węgielek wpadł.

P.s.:

Zapraszam po zniżki,całość jedynie 2 węgle. Naprawdę warto. Link w sygnaturce. Między innymi: ( 33% OFF Saints Row: The Third, 50% OFF The Witcher: Enhanced Edition )

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Hard Reset, jak i Borderlands polecam. Ten drugi tytuł jest bardzo specyficzny, jak ktoś lubi mieszankę FPS z RPG to zachęcam.

Język w HR to angielski (przynajmniej z tego co pamiętam, a ukończyłem to dosyć szybko). Jednak gadania/czytania to nie ma tam za wiele :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...